Головна
Блог
Кредит готівкою в Києві

Кредит готівкою в Києві

Зображення: Кредит готівкою в Києві

З давніх часів на Русі видають гроші під відсотки на різні потреби. Валюта час від часу змінюється, але принципи кредитування зберігаються. Навіть у 2018 році, коли практично у кожного жителя України, і тим більше Києва є кредитні карти, хто воліє використовувати готівку.

Розплачуватися готівкою набагато зручніше. Ви не прив'язується до інтернету (для проведень платежів по карті), і Ваші платежі складно відстежити. При оплаті готівкою не потрібно нікому пояснювати, як і куди Ви витратили гроші.

Як взяти кредит готівкою в Україні

В Україні для взяття кредиту потрібно звернутися або в банк, або в приватну фінансову компанію. На сьогоднішній день в Києві ті позичальники, що хоча б один раз вже співпрацювали з приватним кредитором, більше ніколи не підуть в банк. Процедура отримання кредиту в фінансових компаніях спрощена, а процентна ставка помітно нижче, ніж у банку.

За кордоном, в таких країнах, як США, вже давно на перше місце вийшло пряме фінансування позичальникові від інвестора без допомоги банків і кредитних організацій. Арифметика проста, чим менше посередників бере участь в процесі надання послуги кредитування, тим менше переплата за кожним договором.

Взяти кредит у приватної особи на суму понад 50 000 грн. можна тільки під заставу.

Для отримання кредиту готівкою у фінансовій компанії потрібно всього лише надати документ, що засвідчує особу (id-карту або паспорт), та ідентифікаційний номер платника податків. Якщо Ви перебуваєте в шлюбі, то можуть знадобитися документи партнера і свідоцтво про шлюб. Не забудьте взяти документи, що підтверджують право власності на нерухомість.

Види кредитів готівкою

У Києві видають як заставні, так і беззаставні кредити готівкою. У чому між ними принципова відмінність? При заставному кредиті Ви залишаєте заставу (рухоме і нерухоме майно). Такі кредити готівкою вважаються більш безпечним з боку оцінки кредитних ризиків і, як наслідок, обкладаються більш низькою процентною ставкою.

Кредит без застави в Києві можна отримати на суму до 50 000 грн. Процентна ставка по беззалогу коливається від 30% до 360%. Беззаставні мікропозики видаються із середньою процентною ставкою 1,5% в день. Кредити на суму більше 10 000 грн. видаються, як правило, під 30% на місяць.

Кредит готівкою під заставу нерухомості

Кредит готівкою під заставу нерухомості - це найвигідніший для Вас вид кредитування. Реальна відсоткова ставка по кредиту становить 1,5% на місяць, що відповідає 18% річних. В процесі оформлення кредиту не передбачені приховані комісії. Ми не пропонуємо фіктивних акцій своїм клієнтам, але у нашій компанії найнижча реальна процентна ставка на ринку.

Взяти кредит готівкою під заставу нерухомості може будь-хто, навіть володар поганої кредитної історії. Термін отримання такого кредиту в компанії «Unigroup» до 2-х днів. Для порівняння, в банку період розгляду кредитної заявки може тривати до 2-х місяців. Співробітники компанії «UniGroup» допоможуть Вам оформити всі документи безкоштовно.

Матеріал підготував:
UniGroup

Контакти