Головна
Блог
Кредит онлайн, або найдорожчий кредит

Кредит онлайн, або найдорожчий кредит

Зображення: Кредит онлайн, або найдорожчий кредит

У XXI сторіччі розвиток технологій вплинув на створення таких зручних для пересічного українця продуктів прогресу, як мобільний телефон, інтернет-банкінг, онлайн-шопінг та інші. Використання сучасних технологій заощаджує сили і час. Давайте розглянемо, наскільки вигідне на сьогоднішній день кредитування онлайн і кому воно може стати в нагоді.

На просторах інтернету вже існує безліч сайтів, які пропонують за 15-30 хвилин перерахувати кошти на Ваш картковий рахунок. Давайте розберемося, хто і на яких умовах видає кредити онлайн.

Умови кредиту онлайн

Кредитні організація видають гроші на різних умовах, але простежується загальний принцип видачі всіх кредитів:

  • Кредит онлайн видається на короткий термін. Середній термін кредитування становить 1 місяць. Максимальний період - 2 місяці.
  • Відсоткова ставка нараховується щодня. Середній рівень процентної ставки - 1,5-2% в день.
  • Максимальна сума позики до 15 000 грн. При першому зверненні позичальник може отримати до 3-5 тис. грн. При наступних зверненнях кредитний ліміт збільшується.
  • У разі прострочення виплати по кредиту онлайн нараховується пеня. Сума пені починається з 3-х% від суми позики.
  • Термін видачі кредиту 15-30 хвилин. Для цього необхідно надати електронну версію документів позичальника та номер кредитної картки.

З метою залучення нових клієнтів деякі кредитні організації видають безпроцентні кредити. Але до підписання кредитного договору варто уважно ознайомитись з умовами.

Нерідко кредитор пропонує тільки кілька бонусних днів без нарахування відсотків. Після закінчення пільгового періоду діє стандартна відсоткова ставка. Сума першого кредиту обмежена до 5 000 грн.

Кому підходять кредити онлайн?

За кредитом онлайн звертаються, якщо не вистачає невеликої суми грошей до зарплатні. Також кредити онлайн на карту користуються популярністю серед студентів і молоді.

Додаткова сума на карті може знадобитись для здійснення покупок онлайн. Періодично студенти позичають гроші на кредитку для погашення поточних заборгованостей по платежах.

Якщо Вам потрібна велика сума на тривалий період часу, то жодна кредитна організація не схвалить Вам займ онлайн. Для отримання грошей потрібно відвідати офіс компанії і надати додаткову документацію.

Який кредит найвигідніший?

Для отримання грошей на вигідних умовах необхідно надати заставу по кредиту. Умови кредитування відрізняються у приватного кредитора і в банківській кредитній організації.

Співробітники банку, слідуючи корпоративній бюрократії, вимагають надання солідного пакета документів. Для отримання грошей потрібно підтвердити свою платоспроможність і володіти позитивною кредитною історією. У банку надають великого значення кредитному рейтингу позичальника. Також розмір офіційної заробітної платні обернено пропорційний відсотковій ставці по кредиту. Чим більший дохід потенційного позичальника, тим більша ймовірність отримати потрібну суму в кредит на вигідних умовах.

Приватний кредитор не вимагає від своїх клієнтів витрачати час на підготовку непотрібної документації. Для схвалення заявки по кредиту досить надати відповідну заставу. В якості застави може виступати нерухомість або автомобіль.

Кредит під заставу автомобіля в компанії «UniGroup» видається під 3,5% на місяць. Для уточнення подробиць необхідно звернутись до співробітників компанії.

Найвигідніший для позичальника кредит - під заставу нерухомості. Відсоткова ставка в компанії «UniGroup» від 1,5% на місяць. Отримати в борг можна практично будь-яку суму (від 30 000 грн.).

У «UniGroup» немає штрафів і комісій за дострокове погашення кредиту. Отримавши гроші під низький відсоток, Ви зможете виплатити заборгованість в будь-який момент.

Умови кредитування від «UniGroup» вигідно відрізняються від пропозицій кредитів онлайн. Давайте проведемо прості розрахунки. Якщо відсоткова ставка по кредиту від 1,5% в день, то за місяць користування позичальник повинен заплатити 45% від суми. Якщо сума кредиту 15 000 грн., то позичальник виплатить кредитній організації 6 750 грн. за місяць.

Отримавши кредит в «UniGroup» на суму 30 000 грн. під 1,5% на місяць, за користування грошовими коштами позичальник буде платити 30000х0,015 = 450 грн. щомісячно.

Фінансова компанія «UniGroup» пропонує найвигідніші позики на українському ринку кредитування. Рішення по заявкам приймаються за 30 хвилин. Оформлення документації триває 2 дні. У найкоротший термін Ви отримаєте потрібну суму на взаємовигідних умовах.

Матеріал підготувала:
UniGroup

Контакти