Головна
Блог
Кредит під нерухомість і її терміновий викуп в Боярці: переваги і нюанси
Кредит під нерухомість і її терміновий викуп в Боярці: переваги і нюанси

Кредит під нерухомість і її терміновий викуп в Боярці: переваги і нюанси

Подати заявку

Кредитний калькулятор

Застава:
міс
Платіж в перший місяць: 1500 UAH
Платіж в останній місяць: 1500 UAH
Всього за 6 міс: 9000 UAH
Зображення: Кредит під нерухомість і її терміновий викуп в Боярці: переваги і нюанси

Рішення тих чи інших проблем часом вимагає значних фінансових вливань, що змушує жителів Боярки звертатися за кредитами під заставу. Дехто, як і раніше, вважає їх украй ризикованими, але якщо ознайомитись детальніше, виявляється, що позики під нерухомість - чи не найвигідніший спосіб вирішення фінансових проблем.

Переваги кредиту під заставу квартири в Боярці

Затримки зарплати, необхідність термінового ремонту або додаткових вкладень у власну справу - на все це часом потрібна чимала сума. Отримати її можна, оформивши кредит під заставу нерухомості в компанії «UniGroup». Ми можемо стати Вашим надійним фінансовим партнером. Нам довіряють, адже ми готові видати позику під заставу нерухомості на максимально вигідних умовах:

 • мінімальна ставка - кожен житель Боярки може взяти кредит під заставу квартири всього під 1,5% щомісяця;
 • крупна сума позики - компанія «UniGroup» один з небагатьох кредиторів, що гарантує видачу до 90% від ринкової вартості житла. А з огляду на високі ціни на квартири в Боярці, нескладно здогадатися: кредит під заставу нерухомості дозволить вирішити практично всі Ваші фінансові проблеми;
 • тривалі терміни кредитування - у нас Ви зможете закласти нерухомість на 5-10 років і спокійно погасити позику під заставу квартири, не відчуваючи зниження рівня життя;
 • чесність і прозорість угоди - ми працюємо виключно в правовому полі. Оформляючи кредит під заставу нерухомості у нас, Ви можете бути абсолютно спокійні.

Чому кредит під заставу квартири в компанії «UniGroup» - набагато вигідніший, ніж в будь-якій іншій фінустанові Боярки:

 • ми не вимагаємо внесення одноразових платежів - в той же час, отримуючи гроші під заставу квартири в ряді крупних українських банків, жителі змушені платити за послуги банку та придбати страховку;
 • Вам не потрібно надавати довідку про доходи - як відомо, оформити кредит під заставу нерухомості в банку людям з неофіційним працевлаштуванням практично неможливо. З нами кредит під заставу будинку без довідки стає реальністю;
 • Ваша кредитна історія не має значення - навіть якщо у Вас були прострочення по попередніх платежах, ми видамо Вам кредит готівкою під заставу нерухомості.

Ми працюємо швидко і не змушуємо Вас чекати. У нас ви зможете оформити кредит під нерухомість за кілька днів (при необхідності і наявності всіх документів угода може бути оформлена в день подачі заявки).

Компанія «UniGroup» дорожить своєю репутацією чесного кредитора і готова співпрацювати з кожним жителем Боярки на взаємовигідних і умовах.

Чим вигідний для Вас терміновий викуп нерухомості в Боярці?

Послуга термінового викупу квартири або будинку стане оптимальною для людей, у яких виникли фінансові труднощі або ж в планах терміновий переїзд. Терміновий викуп нерухомості компанією «UniGroup» дозволить отримати досить велику суму грошей, яку можна витратити на будь-які цілі.

Чому викуп таунхаусів компанією «UniGroup» стане вигідним рішенням для кожного жителя Боярки? Все дуже просто:

 • необмежена сума виплат - ми викуповуємо нерухомість, гарантуючи її власнику до 90% від вартості будинку або квартири;
 • гроші видаєм у будь-якій валюті - здійснюючи викуп квартир, ми готові оплатити їх вартість у гривні, доларі або іншій іноземній валюті;
 • безкоштовна оцінка і оформлення документів - ми беремо всі витрати на себе.

З нами Вам не доведеться чекати, адже викуп будинків компанією «UniGroup» здійснюється протягом 1-2-х робочих днів.

Терміновий продаж нерухомості в Боярці: чого не варто робити?

Бажаючи терміново продати квартиру, багато власників роблять ряд типових помилок. По-перше, багато хто звертається до недобросовісних ріелторів, що готові оперативно продати будинок, але за заниженою ціною, і при цьому взяти свою комісію.

По-друге, багато ріелторів погоджуються терміново продати будинок вимагаючи за свої послуги дуже високу плату. У деяких випадках вона може досягати 5% від ринкової вартості житла.

По-третє, терміновий продаж нерухомості через шахраїв може привести до величезних фінансових проблем. Звернувшись до недобросовісних ріелторів, людина ризикує втратити житло, так і не отримавши виплат за нього.

Уникнути всього цього допоможе співпраця з компанією «UniGroup». Ми дорожимо своєю репутацією і цінуємо кожного клієнта!

Поширені запитання

Які документи потрібно підготувати клієнту, щоб оформити кредит під заставу нерухомості в Боярці?

Компанія «UniGroup» не вимагає від клієнтів великого набору документів. Все що потрібно: паспорт, ІПН і документ на право власності.

Куди потрібно звернутися, щоб отримати вигідну позику під заставу квартири або будинку в Боярці?

Клієнти компанії «UniGroup» можуть оформити заявку онлайн або зателефонувати за телефоном, вказаним на нашому сайті. Ставка по кредитах в нашій компанії - 1,5% на місяць. Ми оформляємо кредити без додаткових платежів і комісій.

Як уникнути додаткових витрат при оформленні термінового викупу квартири, будинку або таунхауса в Боярці?

З нами Вам не доведеться оплачувати послуги оцінювачів, юристів або співробітників страхової компанії. Ми беремо всі витрати з оформлення угоди на себе.

Скільки часу займає терміновий викуп нерухомості у Вашій компанії?

Терміновий викуп нерухомості ми можемо здійснити в день подачі заявки. Ми готові в найкоротші терміни надати Вам до 90% ціни навіть за проблемну нерухомість, розташовану в Боярці. Деталі надасть фахівець компанії.

UniGroup

Акція

Тільки до 30.11.2022
До завершення акції:

Спецпропозиція для кожного нашого клієнта

 • Безкоштовна оцінка об'єкта застави
 • Безкоштовний трансфер після підписання договору
 • 100 л. палива в подарунок кожному клієнту*
  * При оформленні кредиту від 20 000$
 • Безкоштовна юридична підтримка протягом усього терміну кредитування
 • Кожен клієнт отримує сертифікат на безкоштовне оформлення при повторному укладенні договору

Контакти