Головна
Блог
Кредит під заставу гаража - спосіб швидко вирішити фінансові проблеми

Кредит під заставу гаража - спосіб швидко вирішити фінансові проблеми

Зображення: Кредит під заставу гаража - спосіб швидко вирішити фінансові проблеми

Сьогодні гараж - це не лише місце для зберігання автомобіля чи побутового інвентаря. В деяких випадках він зможе виручити свого власника, що опинився в скрутному фінансовому становищі. Адже гараж може виступити об'єктом застави для оформлення позики на вигідних умовах від компанії UniGroup.

Як взяти кредит під заставу гаража?

Якщо Вам потрібна позика на порівняно невелику суму, а використовувати будинок або квартиру в якості застави недоцільно, Ви можете взяти кредит під заставу гаража. Цією унікальною можливістю зможе скористатися кожен бажаючий житель Києва або Київської області, а все що для цього треба - звернутися в компанію UniGroup.

Щоб отримати вигідний кредит під заставу гаража, досить подзвонити, оформити онлайн-заявку або особисто відвідати найближчий офіс UniGroup. Наші експерти підберуть найбільш вигідні для Вас умови і запропонують максимально можливу суму. Ви також зможете вибрати найзручніший для Вас спосіб погашення.

Кредит під заставу гаража видається компанією UniGroup в найкоротші терміни. З нами Вам не доведеться чекати тижнями, як це часто відбувається у банках України. Наші фахівці розглянуть заявку всього за 10 хвилин, а свої гроші в повному об'ємі Ви отримаєте вже через 1-2 години. Ми допоможемо Вам заощадити немало часу і сил, повністю задовольнивши усі Ваші фінансові потреби.

Гроші під заставу гаража в UniGroup: чому наші кредити - вигідні?

Ідея узяти кредит під заставу гаража в UniGroup стане Вашим кращим рішенням з цілого ряду причин. У нас Ви отримуєте масу переваг:

  • мінімальна ставка - гроші під заставу гаража ми видаємо всього під 1,5% на місяць. При цьому ставка по позиці залишається фіксованою і не змінюється до закінчення терміну дії договору з клієнтом;
  • велика сума на Ваші витрати - вирішивши взяти кредит під заставу гаража в UniGroup, Ви зможете отримати від 30 000 грн. На що витратити гроші - залежить тільки від Вас. Ми не станемо контролювати Ваші витрати;
  • видача у будь-якій валюті - багатьом нашим клієнтам гроші під заставу гаража потрібні в доларах або євро. Ми готові видати позику у будь-якій валюті. Вам не доведеться здійснювати обмін, втрачаючи на різниці курсів;
  • тривалі терміни погашення - Ви зможете повертати кредит під заставу гаража стільки, скільки це знадобиться. Кредитні договори складаються на термін від 61 дня до 5 років;
  • відсутність будь-яких комісій - Вам не доведеться витрачати гроші на відкриття або обслуговування позики;
  • можливість дострокового погашення - у нас Ви зможете повернути гроші під заставу гаража, не чекаючи закінчення терміну дії договору. Штрафні санкції за це у нас не передбачені;
  • кредитна історія клієнтів не має значення - узяти кредит під заставу гаража в компанії UniGroup зможе кожен українець. Нам не важливо, чи були у Вас заборгованості за попередніми платежами. Навіть якщо Ви потрапили до "чорного списку", ми з великою вірогідністю видамо Вам позику.

Щоб оформити дійсно вигідний кредит у Києві, Вам не потрібно буде надавати завірену бухгалтером довідку про доходи. Працювати з нами набагато простіше, ніж з українськими банками. Ми не вимагаємо від клієнтів довідку про доходи, тому оформити вигідний кредит зможуть навіть люди без офіційного працевлаштування.

Ми працюємо чесно, адже нам дорога наша репутація. Саме тому Ви ніколи не зустрінете в договорах компанії UniGroup прихованих пунктів про додаткові платежі і штрафи. Нам важлива Ваша довіра і відповідність усім Вашим очікуванням.

Скористатися всіма цими перевагами зможуть не лише жителі Києва, а й клієнти з Івано-Франківська, Львова, Житомира, Чернігова, Черкас, Чернівців, Дніпра, Сум, Полтави, Харкова, Одеси. Двері наших офісів відкриті для всіх!

Матеріал підготував:
UniGroup

Поширені запитання про Кредит під заставу гаража - спосіб швидко вирішити фінансові проблеми

Для отримання позики від Вас знадобиться тільки паспорт, ІПН і свідоцтво про право власності на гараж. Після укладення кредитного договору оригінали всіх документів залишаються у Вас.

Так, Ви залишаєтеся власником гаража і можете далі користуватися ним для зберігання особистого авто або інших речей. Обмеження стосуються тільки продажу нерухомості третім особам.

Ми видаємо позики під гаражі будь-яких розмірів. При цьому нерухомість повинна знаходитися в справному експлуатаційному стані, з цілими стінами та дахом. У такому разі Ви зможете отримати максимально можливу суму.

На суму впливає площа заставного об'єкту, його поверховість, наявність або відсутність комунікацій. Ми видаємо суму, еквівалентну 80% від вартості гаража. Це значно більше того, що може запропонувати більшість українських банків.


Контакти