Головна
Блог
Кредит під заставу нерухомості без довідки про доходи

Кредит під заставу нерухомості без довідки про доходи

Зображення: Кредит під заставу нерухомості без довідки про доходи

Якщо Ви вирішили взяти кредит в Україні, то Ви вже напевно ознайомилися з пропозиціями на ринку фінансових продуктів. Кредит може Вам знадобитися для різних потреб: вигідний інвестиційний проект, розширення бізнесу або ж вирішення нагальних фінансових питань. Серед всіх видів кредитних продуктів особливо виділяється кредит під заставу нерухомості. Ставки за заставними кредитами значно нижче, ніж за беззаставними, а отримати такий кредит простіше. На жаль, банки відмовляють у кредиті навіть благонадійним позичальникам. Людям з негативною кредитною історією отримати кредит в банку неможливо.

Небанківська фінансова організація "UniGroup" розробила лояльну і вигідну кредитну програму. Кредит від приватного юридичної особи видається під більш низький відсоток і має низку переваг.

Чому позичальники вибирають "UniGroup"

Кредит під заставу нерухомості без довідки про доходи.

Для отримання кредиту Вам знадобляться всього кілька документів:

  • паспорт
  • ідентифікаційний код
  • документ на право власності
  • довідка за формою №13 з місцевої адміністрації

Ви можете подати заявку на кредит всього за кілька годин. Наші фахівці допоможуть підготувати всі необхідні папери, і відправлять заявку на розгляд. Відповідь по заявці Ви отримаєте через 2 години, а не через 2 місяці, як це зазвичай відбувається в банку. До кінця дня Ви вже точно будете знати, що Ви отримаєте кредит, і це дуже важливо для людей, які відчувають потребу в коштах на даний момент.

Кредитування осіб з негативною кредитною історією.

Неможливо отримати кредит в банку з негативною кредитною історією. До нас приходить багато людей, які обійшли банки і отримали відмови. На такому ходінні по муках вони втратили купу дорогоцінного часу. Банки не дають кредит особам з негативною кредитною історією навіть під заставу нерухомості. У нас Ви можете отримати кредит під заставу нерухомості без довідки про доходи за 1 день.

Отримання грошей за кілька годин.

Одне з найбільш значних наших переваг перед конкурентами - це видача грошей протягом декількох годин після схвалення заявки. Ми розробили одну з найшвидших схем з видачі кредитів в Києві, так як ми вміємо цінувати час наших клієнтів.

Свобода вибору.

Нецільове кредитування під заставу нерухомості передбачає, що Ви витратите отримані кошти на свій розсуд: розширення бізнесу, інвестування, освіту, оплата медичних рахунків або поїздки - без надання звіту про покупках. Даний вид кредиту забезпечує повну свободу дій позичальника в фінансових операціях.

кредит під заставу нерухомості

Хто може звернутися за кредитом під заставу нерухомості без довідки про доходи?

Компанія "UniGroup" в основі своєї філософії закладає комфорт і лояльне ставлення до кожного позичальника. Ми кредитуємо не тільки громадян України, а й громадян інших країн. Ми видаємо кредити не тільки компаніям, але і приватним особам. Ми не звертаємо уваги на Ваш соціальний статус. У нас отримували кредити під заставу нерухомості без довідки про доходи люди з негативною кредитною історією, студенти, пенсіонери і домогосподарки. Ми підбираємо оптимальні умови кредиту для комфорту кожного позичальника.

Ми рекомендуємо всім позичальникам перед відвідуванням офісу компанії "UniGroup" зв'язатися з одним з наших фахівців і уточнити перелік документів які необхідно взяти з собою. Для отримання кредиту можуть знадобитися паспортні дані дружини (чоловіка), свідоцтво про укладення шлюбу, технічний паспорт земельної ділянки, тощо.

Детальніше про умови отримання кредиту під заставу нерухомості можна прочитати на сторінці.

UniGroup

Контакти