Головна
Блог
Кредит під заставу нерухомості в «Ощадбанку»

Кредит під заставу нерухомості в «Ощадбанку»

Зображення: Кредит під заставу нерухомості в «Ощадбанку»

Існує хибна думка, що в державних банках процентна ставка по кредитам нижче, ніж в комерційних. У даній статті ми розглянемо умови, на яких видає кредити під заставу нерухомості «Ощадбанк». Дану інформацію взято з офіційного сайту «Ощадбанку» і є повністю актуальною на момент написання статті.

«Ощадбанк» реалізує ряд урядових програм. Однією з таких програм є «Доступне житло». Відсоткова ставка за таким кредитом 3%, але насправді процентна ставка по кредиту 17-18%, а 15% виплачує «Фонд молодіжного будівництва».

На сьогоднішній день отримати такий кредит вкрай складно. Через дефіцит бюджетних коштів практично перестали схвалювати кредити за цією програмою, тому більшість кредиторів беруть кредити на загальних умовах.

Умови кредиту під заставу нерухомості від «Ощадбанку»

Умови споживчого кредиту під заставу нерухомості від «Ощадбанку»:

 • Процентна ставка по кредитах становить від 23% річних. У банку передбачені кредитні знижки в розмірі 0,5% для зарплатних клієнтів банку;
 • Валюта видачі кредиту - гривня;
 • Термін кредитування до 20 років;
 • Банк видає не більше 70% від вартості застави;
 • Ви повинні надати довідку про доходи за останні 6 місяців;
 • Банк бере разову комісію за оформлення кредиту в розмірі 1,5% від суми, але не менше 100 грн.;
 • Вам необхідно застрахувати себе і кредит.

 

Ці умови вказані на офіційному сайті банку. Крім них, існує негласне правило по відношенню до позичальників в банках. Позичальник повинен мати гарну кредитну історію. Ви не отримаєте схвалення кредиту в банку, якщо у Вас були проблеми з виплатами по кредитам раніше, або ж у Вас є непогашені заборгованості на момент подачі заявки.

Майно, яке Ви надаєте в якості застави, не повинно використовуватися Вами в якості основного місця проживання. Вимоги до заставного майна досить високі, і не схвалюють позики під проблемну нерухомість.

Чи варто брати кредит в «Ощадбанку»

Підіб'ємо підсумок, отримати споживчий кредит від цього банку не простіше, ніж від будь-якого іншого банку. Вимоги, як до позичальника, так і до заставного майна досить високі. Умови кредитування не сильно відрізняються від аналогічних в інших банках.

Банк пропонує і інші програми кредитування. По іпотечному кредитуванню відсоткова ставка коливається на рівні 20% на місяць, але співробітники банку вимагають авансовий платіж в розмірі 30% від суми позики.

Є партнерські програми з забудовниками на вигідних умовах, але якщо Вам потрібен кредит під Вашу нерухомість, то вони Вам не підходять.

Брати кредит в «Ощадбанку» чи ні, вирішувати Вам, ми тільки розглянули умови кредитування від цього банку.

Альтернатива кредитами під заставу нерухомості в «Ощадбанку»

Кредит під заставу нерухомості також пропонує компанія «UniGroup». Умови кредитування у нашій компанії вигідно відрізняються:

 • Фіксована ставка по кредитах від 18% річних;
 • Сума позики досягає 50 000 000 гривень;
 • Ми видаємо до 80% від вартості нерухомості;
 • Строк кредитування – до 10 років;
 • Без передоплат і комісій;
 • Без довідки про доходи.

 

Оформити позику під заставу нерухомості в «UniGroup» можна навіть онлайн, не виходячи з дому. Для розгляду заявки потрібні тільки паспорт, ІПН та правовстановлюючі документи на нерухомість.

В якості застави можуть виступати:

 1. Квартири;
 2. Приватні будинки;
 3. Земельні ділянки;
 4. Комерційна нерухомість;
 5. Недобудована нерухомість.

 

Ми також готові видати кредит під проблемну нерухомість (арешти, борги за комунальні платежі, юридичні розгляди).

Переваги співпраці з «UniGroup»

За весь період існування «UniGroup» ми допомогли знайти фінансову незалежність більш ніж 3000 позичальникам, видавши кредит під заставу нерухомості або автомобіля. Наші фахівці постійно аналізують зручність сервісу і оптимізують умови кредитування, аби кожна людина могла отримати матеріальну підтримку у важку хвилину.

Чому у 2021 році українці обрали «UniGroup» компанією №1 в сфері заставного кредитування?

 1. Ми гарантуємо чесну угоду без підводних каменів;
 2. Наші договори складаються професійними юристами і завіряються нотаріально;
 3. «UniGroup» вимагає мінімум документів для оформлення кредиту;
 4. Укладаємо угоду всього за кілька хвилин;
 5. Вирішуємо за Вас усі паперові питання;
 6. Забезпечуємо безкоштовну оцінку застави, трансфер та інкасацію готівки в банку;
 7. Підбираємо індивідуальний графік погашення заборгованості;
 8. Видаємо займ з поганою кредитною історією;
 9. Даємо відстрочку платежу на 90 днів у разі необхідності;
 10. Видаємо позики для погашення інших кредитів.

Більш детальну інформацію про кредити під заставу нерухомості від нашої компанії Ви можете знайти на нашому сайті. З усіх питань звертайтеся до співробітників компанії прямо на сайті або в зручному для Вас мессенджері (Viber, Telegram, WhatsApp). У Києві Ви можете відвідати офіс «UniGroup» і отримати детальну консультацію експерта із заставного кредитування.

Матеріал підготував:
UniGroup

Поширені запитання про Кредит під заставу нерухомості в «Ощадбанку»

Компанія «UniGroup» видає позики кожному клієнту, в тому числі людям з простроченням за попередніми платежами. При цьому Ощадбанк не кредитує українців з чорного списку.

Компанія «UniGroup» не вимагає внесення будь-яких комісій і передоплат. При цьому в Ощадбанку доведеться сплатити одноразову комісію в розмірі 1 000 грн, а також купувати страховку.

Кредитна компанія «UniGroup» видає до 80% від фактичної вартості застави. Ощадбанк пропонує суму, еквівалентну не більше 60-70% від середньоринкової ціни на нерухомість.

Щоб отримати позику в «UniGroup», клієнту потрібні тільки паспорт, ІПН і документ, що підтверджує право власності на житло. В Ощадбанку окрім них також потрібно надати довідку про доходи та інші документи на вимогу консультанта.


Контакти