Головна
Блог
Кредит під заставу нерухомості в «Ощадбанку»

Кредит під заставу нерухомості в «Ощадбанку»

Зображення: Кредит під заставу нерухомості в «Ощадбанку»

Існує хибна думка, що в державних банках процентна ставка по кредитам нижче, ніж в комерційних. У даній статті ми розглянемо умови, на яких видає кредити під заставу нерухомості «Ощадбанк». Дану інформацію взято з офіційного сайту «Ощадбанку» і є повністю актуальною на момент написання статті.

«Ощадбанк» реалізує ряд урядових програм. Однією з таких програм є «Доступне житло». Відсоткова ставка за таким кредитом 3%, але насправді процентна ставка по кредиту 17-18%, а 15% виплачує «Фонд молодіжного будівництва».

На сьогоднішній день отримати такий кредит вкрай складно. Через дефіцит бюджетних коштів практично перестали схвалювати кредити за цією програмою, тому більшість кредиторів беруть кредити на загальних умовах.

Умови кредиту під заставу нерухомості від «Ощадбанку»

Умови споживчого кредиту під заставу нерухомості від «Ощадбанку»:

 • Процентна ставка по кредитах становить від 23% річних. У банку передбачені кредитні знижки в розмірі 0,5% для зарплатних клієнтів банку;
 • Валюта видачі кредиту - гривня;
 • Термін кредитування до 20 років;
 • Банк видає не більше 70% від вартості застави;
 • Ви повинні надати довідку про доходи за останні 6 місяців;
 • Банк бере разову комісію за оформлення кредиту в розмірі 1,5% від суми, але не менше 100 грн.;
 • Вам необхідно застрахувати себе і кредит;

 

Ці умови вказані на офіційному сайті банку. Крім них, існує негласне правило по відношенню до позичальників в банках. Позичальник повинен мати гарну кредитну історію. Ви не отримаєте схвалення кредиту в банку, якщо у Вас були проблеми з виплатами по кредитам раніше, або ж у Вас є непогашені заборгованості на момент подачі заявки.

Майно, яке Ви надаєте в якості застави, не повинно використовуватися Вами в якості основного місця проживання. Вимоги до заставного майна досить високі, і не схвалюють позики під проблемну нерухомість.

Чи варто брати кредит в «Ощадбанку»

Підіб'ємо підсумок, отримати споживчий кредит від цього банку не простіше, ніж від будь-якого іншого банку. Вимоги, як до позичальника, так і до заставного майна досить високі. Умови кредитування не сильно відрізняються від аналогічних в інших банках.

Банк пропонує і інші програми кредитування. По іпотечному кредитуванню відсоткова ставка коливається на рівні 20% на місяць, але співробітники банку вимагають авансовий платіж в розмірі 30% від суми позики.

Є партнерські програми з забудовниками на вигідних умовах, але якщо Вам потрібен кредит під Вашу нерухомість, то вони Вам не підходять.

Брати кредит в «Ощадбанку» чи ні, вирішувати Вам, ми тільки розглянули умови кредитування від цього банку.

Альтернатива кредитами під заставу нерухомості в «Ощадбанку»

Кредит під заставу нерухомості також пропонує компанія «UniGroup». Умови кредитування у нашій компанії вигідно відрізняються:

 • Фіксована ставка по кредитах від 18% річних;
 • Ми видаємо до 80% від вартості нерухомості;
 • Без передоплат і комісій;
 • Без довідки про доходи.

 

Більш детальну інформацію про кредити під заставу нерухомості від нашої компанії Ви можете знайти на нашому сайті. З усіх питань звертайтеся до співробітників компанії.

Часто задавані питання на «UniGroup»

Чи можна оформити кредит під заставу нерухомості в Ощадбанку людям з поганою кредитною історією?

Компанія «UniGroup» видає позики кожному клієнту, в тому числі людям з простроченням за попередніми платежами. При цьому Ощадбанк не кредитує українців з чорного списку.

Чи є додаткові платежі при оформленні кредиту під заставу нерухомості в Ощадбанку?

Компанія «UniGroup» не вимагає внесення будь-яких комісій і передоплат. При цьому в Ощадбанку доведеться сплатити одноразову комісію в розмірі 1 000 грн, а також купувати страховку.

Яку суму пропонує Ощадбанк людям, що бажають взяти кредит під заставу нерухомості?

Кредитна компанія «UniGroup» видає до 80% від фактичної вартості застави. Ощадбанк пропонує суму, еквівалентну не більше 60-70% від середньоринкової ціни на нерухомість.

Які документи потрібні для оформлення кредиту під заставу нерухомості в Ощадбанку?

Щоб отримати позику в «UniGroup», клієнту потрібні тільки паспорт, ІПН і документ, що підтверджує право власності на житло. В Ощадбанку окрім них також потрібно надати довідку про доходи та інші документи на вимогу консультанта.

кредит під заставу нерухомості

UniGroup

Контакти