Головна
Блог
Кредит під заставу парковочного місця в компанії UniGroup

Кредит під заставу парковочного місця в компанії UniGroup

Зображення: Кредит під заставу парковочного місця в компанії UniGroup

Не секрет, що саме заставна позика - найбільш вигідний спосіб отримання грошей на будь-які витрати. Але далеко не кожен хоче надавати в якості застави квартиру, будинок або автомобіль. У такому разі можна оформити кредит під парковочное місце. По суті, це така ж нерухомість, хоч і меншої площі.

Хто може взяти кредит під заставу машиномісця?

Оформити по-справжньому вигідний кредит під заставу парковочного місця в Києві і Київській області зможе кожен власник власного місця на парковці. Нашими клієнтами можуть стати жителі сучасних новобудов або володарі квартир в старому фонді, хрущовках і інших багатоквартирних будинках. Для цього досить надати документ, що підтверджує право власності на місце для стоянки.

Ми видаємо кредит під заставу машиномісця на максимально чесних і прозорих умовах. Ви самі обираєте найбільш зручний для Вас спосіб погашення, виходячи з власних фінансових можливостей.

Кредит під заставу парковочного місця в компанії UniGroup дійсно вигідний. Адже у нас Ви не переплачуєте за оформлення і обслуговування позики, як це часто буває у багатьох банках Києва. Крім того, в наших договорах немає прихованих штрафів, комісій і інших відверто неприємних платежів, які часто маскуються в угодах з іншими кредитними організаціями країни.

Кредит під заставу парковочного місця: що ми пропонуємо?

Будемо чесні, позики у більшості банків України рідко виявляються вигідними. Тому, якщо Ви хочете уникнути непередбачених ситуацій і різного роду "сюрпризів", візьміть кредит під заставу машиномісця в компанії UniGroup. Повірте, у нас є чим Вас приємно здивувати:

  • ставка по позиці - всього 1,5 % на місяць. Оформлюючи кредит під заставу парковочного місця в компанії UniGroup, Ви зможете бути впевненими в завтрашньому дні. Адже наші ставки фіксовані, тобто не змінюються до закінчення терміну дії договорів;
  • можлива сума до видачі - від 30 000 грн. У нас Ви отримаєте гроші, яких вистачить на рішення усіх несподівано виниклих проблем;
  • кредит у будь-якій валюті - якщо позику ви хочете оформити в доларах або євро, ми без проблем надамо Вам таку можливість. Просто повідомте про це при складанні кредитного договору;
  • терміни кредитування - від 2 місяців до 5 років. Наші клієнти можуть погашати позики стільки, скільки цього вимагає ситуація. З нами Ви не станете обмежуватися у звичному для себе комфортному житті;
  • мінімум документів - для оформлення позики Вам не потрібно буде оббивати пороги різних установ. Нам цілком достатньо паспорта, ІПН і свідотства про право власності на місце для парковки. Після оформлення позики оригінали усіх документів залишаються у Вас.

Сьогодні вигідний кредит під заставу машиномісця доступний не лише жителям Києва. Відчути усі переваги заставної позики зможуть наші клієнти з Житомира, Львова, Івано-Франківська, Чернівців, Сум, Чернігова, Черкас, Полтави, Одеси, Харкова, Дніпра.

У чому переваги кредитування в UniGroup?

Вигідні умови - це далеко не єдині гарантії для наших клієнтів. Кожен бажаючий може оформити кредит під заставу машиномісця в UniGroup без довідки про доходи. Це означає, що Вам більше не доведеться просити у начальника або бухгалтера виписку з детальним описом Ваших доходів. Погодьтеся, це заощадить масу Вашого часу і сил.

Крім того, отримати кредит під заставу парковочного місця в компанії UniGroup зможуть клієнти з поганою кредитною історією за попередніми позиками. Навіть якщо раніше у Вас були прострочення по виплатам, це не стане причиною відмови в кредиті.

Оформіть заявку на кредит під паркомісце і переконайтеся в перевагах співпраці з нами особисто. Ми гарантуємо швидку видачу кредиту на максимально вигідних для Вас умовах.

Матеріал підготувала:
UniGroup

Поширені запитання про Кредит під заставу парковочного місця в компанії UniGroup

Так, після оформлення позики Ви можете використати місце на парковці за призначенням. На відміну від інших кредиторів, ми не позбавляємо позичальників права користування стоянкою. Таким чином, Ваше життя не стане менш комфортним.

При необхідності Ви зможете повернути гроші до закінчення терміну дії договору. Більше того, штрафи або інші санкції за дострокове погашення в нашій компанії не передбачені.

Для розгляду заявками нашими фахівцями треба не більше 10 хвилин. Суму в повному її об'ємі Ви зможете отримати вже через 1-2 години. Ми допомагаємо Вам заощадити дорогоцінний час.

Розмір позики багато в чому залежить від розташування місця для парковки. Важливу роль грає розмір майданчика, а також її конструктивні особливості: наявність або відсутність даху. У будь-якому разі у нас Ви отримаєте максимально можливу суму.


Контакти