Головна
Блог
Кредит під заставу заміської нерухомості: вигідні позики на будь-які витрати

Кредит під заставу заміської нерухомості: вигідні позики на будь-які витрати

Зображення: Кредит під заставу заміської нерухомості: вигідні позики на будь-які витрати

Кредит під заставу заміської нерухомості - це чудова можливість отримати велику суму під низький відсоток. Єдине, що робить цей вид позик недоступним для багатьох мешканців – відсутність можливості оформити позику на майно, розташоване за межами міста. З компанією UniGroup цю проблему вирішено. Адже отримати гроші під заставу заміської нерухомості у нас можуть власники житла, що знаходиться в радіусі 35 км. від Києва.

Гроші під заставу заміської нерухомості: наші переваги

З кожним роком людей, які бажають отримати позику під заставу заміської нерухомості, стає дедалі більше. Певну частину клієнтів складають жителі Київської області, які у компанії UniGroup отримують можливість взяти кредит на найвигідніших умовах. Ми видаємо гроші під заставу заміської нерухомості та гарантуємо:

  1. мінімальну ставку на ринку України - отримавши кредит під заставу заміської нерухомості, Ви зможете виплачувати по 1,5% від суми щомісяця. У цьому ставка залишається постійною напротязі усього терміну дії договора;
  2. велику суму - залежно від вартості об'єкта забезпечення, Ви зможете отримати до 50 000 000 грн. Компанія UniGroup видає суми, що дорівнює 80% від ринкових цін на заставне майно. Отримані Вами гроші під заставу заміської нерухомості можна витратити на що завгодно, у тому числі на купівлю нового житла;
  3. тривалі терміни повернення - позику під заставу заміської нерухомості можна повертати протягом 5 років. Вам не доведеться економити, відмовляючи собі та близьким у звичних речах;
  4. можливість отримати гроші без довідки про доходи - оформити кредит під заставу заміської нерухомості можуть люди без офіційного працевлаштування. Клієнти UniGroup одержують кошти з ймовірністю 99,9 %;
  5. тільки чесна позика під заставу заміської нерухомості – у наших договорах немає прихованих пунктів про комісії та додаткові платежі, якими так часто «грішать» різні банки Києва. Ви можете бути впевнені, що виплачуєте лише процентну ставку.

Клієнти компанії UniGroup отримують унікальну можливість оформити кредит та заощадити. Адже у нас не треба платити за послуги оцінювачів та юристів. Ці та інші витрати ми беремо на себе.

Від інших кредиторів ми відрізняється тим, що робимо заставні позики доступними для кожного клієнта. Ми оформлюємо позики людям із негативним кредитним рейтингом, допомагаючи їм вирішити усі фінансові проблеми.

Як оформити позику під заставу заміської нерухомості?

Компанія UniGroup надає позики максимально швидко. На розгляд однієї заявки кредитної комісії необхідно лише 10 хвилин, а гроші будуть видані позичальникові за кілька годин.

Оформити кредит мешканці Київської області можуть у найближчому відділенні UniGroup у Києві. Залишити заявку можна онлайн, надіславши фото нерухомості на нашу електронну пошту. Усі необхідні для оформлення документи потрібно надати під час особистої зустрічі з консультантом.

Кредитні кошти клієнти UniGroup можуть отримати у будь-якій валюті. Після підписання договору оригінали документів повертаються до клієнта.

Оцініть переваги кредитування у компанії UniGroup. Оформіть позику на нерухомість, розташовану в радіусі 35 км від Києва, і станьте щасливим власником великої суми на бажані покупки.

Матеріал підготувала:
UniGroup

Поширені запитання про Кредит під заставу заміської нерухомості: вигідні позики на будь-які витрати

Майно залишається у Вашому розпорядженні навіть після підписання договору. Ви можете продовжити проживання у будинку чи квартирі, а також здавати житло в оренду.

У нас Ви зможете отримати кредит розміром від 30 000 грн. Кінцева сума залежить від вартості об'єкта.

Якщо Ви маєте бажання та можливість, Ви зможете погасити заборгованість до закінчення терміну дії договору. При цьому сплачувати штрафи не потрібно.

Забезпечити Вашу позику може квартира, будинок, земельна ділянка, комерційне чи офісне приміщення. Головне, щоб нерухомість знаходилася не далі ніж 35 км від Києва.


Контакти