Головна
Блог
Кредит з будь-якою кредитною історією

Кредит з будь-якою кредитною історією

Зображення: Кредит з будь-якою кредитною історією

Багато позичальників під час першого звернення до банку отримують відмову за заявками на кредит. Як правило, співробітники банку не повідомляють причину відмови. Чому банки дають відмову людям без кредитної історії? Що робити в такій ситуації? Куди звертатися за кредитом з негативною кредитною історією? Відповіді на ці питання Ви зможете знайти в нашій статті.

Що таке кредитна історія? Кредитна історія - це інформація про Ваші кредити і про дисципліну їх погашення, яку УБКІ (Українське бюро кредитних історій) отримує від партнерів бюро: банків, страхових і лізингових компаній, кредитних спілок та інших фінансових інститутів. Для того, щоб дізнатися свою кредитну історію, необхідно надіслати запит в Бюро кредитних історій. Кожен громадянин України, відповідно до п.3 ст.13 закону України "Про організацію формування та обігу кредитних історій", має право раз на рік безкоштовно отримати звіт про свою кредитну історію.

Кредит без кредитної історії

Якщо Ви вперше звертаєтеся за кредитом, і у Вас немає кредитної історії, рекомендуємо Вам перед відвідуванням банку зателефонувати на колл-центр і поцікавитися, чи можливо у них взяти кредит. Більшість банків з побоюванням ставиться до людей без кредитної історії.

Умови кредитування для таких громадян можуть бути жорсткіше, ніж для всіх інших. Банк перестраховується в разі неповернення кредитних коштів, підвищуючи відсоткові ставки по кредитам.

Більш того, від Вас можуть зажадати більшу кількість документів, ніж зазвичай. Залежно від рівня Вашої заробітної плати банк може обмежити для Вас максимально можливу суму кредиту.

Причини негативної кредитної історії

Основні причини негативної кредитної історії - прострочення по кредитних платежах. Забудькуватість позичальника може стати причиною проблем при отриманні наступного кредиту. Кожен банк індивідуально встановлює критичний термін простроченої заборгованості. У більшості комерційних банків цей термін 30 днів.

Ще однією причиною негативної кредитної історії може стати особисте ставлення співробітника банку до Вас. Якщо Ви не ввійдете йому в довіру, викличете підозри своїм зовнішнім виглядом, то він може помітити Вашу заявку спеціальним кодом. Дана інформація досить суб'єктивна і рідко передається іншим банкам, а також в Бюро кредитних історій.

Серйозною причиною відмови може послужити неправдива інформація в заявці на кредит. Якщо співробітники банку виявлять неправдиву інформацію, то про це дізнаються всі інші банки, і Ви будете занесені в чорний список.

Ну і ніхто не застрахований від помилки банківського службовця. Ви можете бути внесені в цей список помилково, але отримати кредит для Вас стане проблемою.

Отримати кредит з будь-якою кредитною історією

Отримати кредит можна не тільки в банку, але в небанківської фінансової організації. Приватний позичальник видає кредити з будь-якою кредитною історією.

Компанія «UniGroup» спеціалізується на кредитуванні під заставу нерухомості. Ми пропонуємо вигідні умови позичальникам з будь-якою кредитною історією. Детально про кредитування під заставу майна Ви зможете прочитати на нашому сайті або дізнатися, поспілкувавшись з співробітниками компанії «UniGroup».

кредит під заставу нерухомості

Матеріал підготував:
UniGroup

Контакти