Головна
Блог
Кредит в декреті

Кредит в декреті

Зображення: Кредит в декреті

Багато дівчат і жінок мріють пізнати радість материнства. Але, на жаль, не у кожної мами є можливість спостерігати за першими досягненнями свого спадкоємця. Але ж так хочеться насолодитися тим часом, коли Ваша крихта ще зовсім маленька і так потребує Вашої любові і турботи. Кожна мама мріє побачити перші кроки свого малюка, почути перше сказане їм слово і зберегти все це в своїй пам'яті назавжди.

Фінансове благополуччя, це те, що дозволить молодій мамі знаходиться в декретній відпустці і не переживати про завтрашній день. Але не завжди заробітку партнера вистачає на утримання сім'ї, і тоді молода мама змушена йти на роботу. Є й інша категорія: матусі, які виховують своїх дітей самостійно. У них немає можливості щодня ходити на роботу для того, щоб забезпечити себе і свою дитину. Який вихід для цих сімей?

Кредит в декретній відпустці

У Європі вже давно популярні кредити на навчання. Студент бере кредит на початку навчання, а віддає його після закінчення університету. Те ж ми пропонуємо молодим сім'ям. Ми пропонуємо Вам взяти кредит, віддати який можна не відразу, а після того, як дитина підросте, і Ви зможете вийти на роботу. У нашій компанії можливо отримати кредит на період до 10 років. Умови кредиту встановлюються індивідуально, і Ви зможете погасити кредит тоді, коли фінансова ситуація в сім'ї налагодиться. Дострокове погашення без штрафів і комісій.

Кредит в декретній відпустці дозволить не турбуватися про поточні витрати. Ви зможете придбати своїй дитині все необхідне, починаючи від памперсів, і закінчуючи всіма необхідними меблями. Адже для дитини головне любов і увага батьків. А батьки, які насолоджуються розвитком малюка, не турбуючись про фінансові питання, апріорі завжди щасливі.

Як отримати позику в декретній відпустці

Вагітні та мами в декреті для банку нічим не відрізняються від звичайного клієнта. Вимоги до них такі ж, як і до всіх інших. Банки вимагають документи, що підтверджують дохід сім'ї. Отримати кредит на невелику суму без надання великого пакету документів можливо, але велику суму банки не дадуть, так як у них не буде гарантії того, що Ви повернете борг.

Кредит на велику суму можна отримати у приватного кредитора, такого як «UniGroup». Ця фінансова компанія видає позики в декретній відпустці під заставу майна (нерухомості в Києві або області, або автомобіля). Важливо відзначити, що «UniGroup» пропонує своїм клієнтам два способи погашення боргу. У першому варіанті Ви виплачуєте весь кредит рівними частинами, а в другому погашаєте тільки відсотки, а основний борг виплачується при закритті кредиту. Багато мам в декреті вибирають другий варіант, як більш прийнятний для їх фінансової ситуації.

Для отримання позики не буде потрібно багато часу і документів. У компанії «UniGroup» Вас попросять надати лише кілька документів: документ, що засвідчує особу (паспорт), ІПН (ідентифікаційний код) та документи, що підтверджують право власності на нерухомість.


Умови кредиту в декреті від компанії «UniGroup»

Компанія «UniGroup» піклується про своїх клієнтів і пропонує найбільш вигідні умови на ринку кредитування:

  • Термін кредитування до 10 років.
  • Сума кредиту практично не обмежена, Ви отримаєте до 80% від вартості застави.
  • Процентна ставка від 1,5% на місяць (від 18% в рік).
  • Заставна нерухомість повинна розташовуватися в Києві або Київській області.

 

Отримати кредит в декреті може кожна мама. Для цього необхідно звернутися до нас, і співробітники компанії допоможуть Вам отримати грошові кошти за 2 дні.


Іпотека в декреті

Якщо Вам потрібна іпотека в декреті, то фінансова компанія «UniGroup» зможе Вам допомогти. Ми видаємо гроші на придбання нерухомості молодим сім'ям. Умови отримання грошей такі ж, як і при кредиті під заставу нерухомості.

Ваше нове житло буде служити забезпеченням по іпотеці, а процентна ставка складе від 1,5% на місяць. Якщо у Вас ще залишилися питання, зв'яжіться з нашими менеджерами, і вони Вас проконсультують.

Матеріал підготував:
UniGroup

Контакти