Головна
Блог
Кредит всім, що означає ця фраза

Кредит всім, що означає ця фраза

Зображення: Кредит всім, що означає ця фраза

Існує цілий ряд проблем, через які Вам можуть відмовити у видачі кредиту. Наприклад, відсутність офіційного працевлаштування, погана кредитна історія, низький рівень доходу, наявність судимості та інше. Тисячі людей в Україні щорічно отримують відмову в банку і знаходяться в пошуках інших джерел отримання грошей. Чи є установи, де дають гроші в кредит всім без відмови? Так, є, але варто уважно ставиться до вибору кредитора, щоб не заробити ще більш серйозні фінансові проблеми. Однією з приватних компаній, які видають кредит без відмови всім є «UniGroup». Ми працюємо в сфері заставного кредитування більше 10 років, і на поточний момент відсоток схвалення заявок досяг рекордних 99%.

Позику всім - міф чи реальність в Україні?

Побачивши рекламне оголошення в стилі «гроші всім без відмови» або «кредит онлайн без відмови всім», людина цілком закономірно запідозрить недобре, і це правильно, адже сучасний ринок кредитування в Україні переповнений напівлегальними компаніями, мета яких одна - нажитися на фінансових проблемах простих людей , але є і цілком законні компанії, впевнено розвиваючі цей напрямок. Робимо висновок - організації, які видають кредит всім - абсолютна реальність, тільки важливо уважно дивитись "під ноги".

Чому банк не дає кредит всім без відмови?

Ми проаналізували пошукові запити українців в Google, і побачили подібні: «який банк дає кредит всім?», «Які банки дають кредити всім підряд?». На жаль, всі банки в Україні досить великі, кількість клієнтів обчислюється сотнями тисяч. Крім дотримання законів, банки також змушені враховувати вимоги міжнародного регламенту кредитування. Вони мають багаторівневу систему перевірки клієнтів і доступ до різних баз даних. Щоб система не дала збій, банки не відступають від своїх правил і видають кредит тільки найбільш платоспроможної аудиторії.

Кредит всім з поганою кредитною історією в банку

Найчастіша проблема - отримати гроші в кредит з поганою кредитною історією. Наявність такої «чорної» плями в Вашої історії в 9 з 10 випадків призведе до відмови в кредитуванні в банку. Існує ряд методів, як поліпшити кредитну історію і підвищити рейтинг. Про це Ви можете прочитати в нашому блозі.

Кредит онлайн без відмови всім або швидкі позики

Кредит всім без відмови (ну практично) можна оформити в новомодних мікропозиках. Кількість цих кредиторів обчислюється десятками. У більшості випадків вони розташовуються в людних місцях: ларьки або невеликі офіси біля зупинок маршрутного транспорту і в центрі населеного пункту, або сайти на просторах інтернету, а найчастіше, і те й інше.

Ці компанії видають кредит онлайн всім, у кого є паспорт і ІПН. Суми там далеко не захмарні, в районі 10-20 тисяч гривень. Досить, щоб купити новий смартфон, але не вирішити серйозну фінансове питання. Варто сказати, що мікропозики використовують особливу хитрість - плаваючу процентну ставку, яка різко зростає через 2-3 дні з моменту підписання договору. У підсумку ви переплачуєте 100% і більше.

Позики під заставу, які схвалюють всім в «UniGroup»

У «UniGroup» ми схвалюємо кредит всім, хто готовий співпрацювати чесно. Ми завжди виконуємо всі пункти договору і працюємо строго офіційно.

Що означає «займ всім» в «UniGroup»?

  1. Кредит під заставу нерухомості або автомобіля;
  2. Наявність паспорта, ІПН і правовстановлюючих документів;
  3. Відсутність обмежень при оформленні (наприклад, прописка неповнолітніх дітей в заставній квартирі).

Дотримання мінімального переліку умов дозволить Вам без зусиль отримати до 50 000 000 гривень готівкою всього за один день. А ми в свою чергу готові видавати позики без відмови всім, навіть тим, кому вже відмовив банк.

Позику всім без відмови з поганою кредитною історією

Проблема кредитної історії вирішена. «UniGroup» видає кредит всім з поганою кредитною історією або низьким рейтингом. Ми вважаємо, що кожен може оступитися, в нашому житті постійно виникають форс-мажори, тому судити людину лише по одній помилці в минулому несправедливо. Фахівці нашої компанії не перевіряють кредитну історію позичальника, і схвалюють позики всім, у кого є прострочення або інші проблеми з рейтингом. Ми працюємо в Києві, Київській області, Одесі, Дніпрі, Харкові, Полтаві, Житомирі, Львові, Черкасах, Чернігові, Сумах, Чернівцях, Івано-Франківську та інших містах. Детальну інформацію можна отримати у менеджера по телефону або в офісі «UniGroup».

Матеріал підготував:
UniGroup

Поширені запитання про Кредит всім, що означає ця фраза

Так, в «UniGroup» видають кредит готівкою всім під заставу нерухомості або автомобіля. У нашій компанії найвищий відсоток схвалення заявок - 99%.

Кредит всім в приватних компаніях видають в основному при наявності застави. Однак, це роблять далеко не всі. Компанія «UniGroup» відноситься до найбільш лояльних кредиторів, ми довіряємо своїм клієнтам і зацікавлені в довгостроковій і взаємовигідній співпраці.

Ні, в Україні таких банків немає. Більш того, банки є найбільш вимогливими кредиторами, з такими проблемами, як погана кредитна історія або відсутність офіційної роботи звертатися безглуздо.

Якщо мова йде про мікрокредити, які різні компанії видають онлайн на карту, то це працює, проте є маса мінусів. Основні з них - дуже велика процентна ставка, короткий термін погашення і штрафи за прострочення.

За роки роботи ми створили оптимальну систему оформлення кредиту і значно підвищили лояльність до клієнтів. Нам не потрібні довідки про доходи, кредитна історія та інші документи, ми даємо всім кредит, хто готовий надати нерухомість або авто під заставу.


Контакти