Головна
Блог
Кредити підприємцям

Кредити підприємцям

Зображення: Кредити підприємцям

Кожен з дитинства мріє про відкриття власного бізнесу і особисту незалежність. Існує стереотип, що підприємці – власники свого часу і мають хороший стабільний дохід. Але, на жаль, так буває не завжди. І для того, щоб встояти під час негараздів, іноді доводиться брати кредити і підприємцям.

Той, хто вирішив відкрити власну справу, вже пішов на ризик. І в більшості випадків він виправданий. Як правило, фінансові труднощі тимчасові і після подолання негараздів власник дійсно отримує хороший стабільний заробіток.


Хто видає кредити підприємцям?

Більшість банків і приватних кредиторів охоче видають кредити підприємцям. Відрізняється лише сума позики, яку вони готові погодити. Підприємці завжди бажані позичальники, адже Вони потенційно можуть стати постійними клієнтами кредитора або рекомендувати його своїм партнерам. Але банк, як і будь-яка інша фінансова установа, повинен піклуватися про власну вигоду, тому неохоче видає великі суми новим клієнтам.

Де може взяти гроші підприємець:

 1. У банку;
 2. У приватного кредитора;
 3. В автоломбарді.

Кредит у банку, або у приватної особи?

Між банківським кредитом і позикою у приватної особи велика різниця. І в першому, і в другому варіанті є свої плюси і мінуси, давайте розглянемо це питання детальніше.

Плюси банківського кредитування:

 1. Суму до 100 000 грн. можна отримати без надання застави.

Мінуси банківського кредитування:

 1. Тривалий розгляд заявки;
 2. Ретельна перевірка кредитної історії підприємця;
 3. Необхідність надання значного пакета документів, який включає інформацію про доходи підприємства мінімум за 6 місяців, бізнес-план та інші документи;
 4. Висока відсоткова ставка - від 20%/рік при наданні застави, по кредитах без забезпечення - ставка ще вище. Також може додатково стягуватись щомісячний платіж за послуги банку;
 5. Оформлення угоди може тривати до місця;
 6. Нерідко, кредитор вимагає внести передоплату;
 7. Отримати гроші при наявності судимості практично неможливо;
 8. Банки беруть комісії за свої послуги.
 9. Банк не завжди фіксує процентну ставку. Найчастіше він залишає за собою право змінювати відсоткову ставку без узгодження з позичальником.
 10. У разі, коли позичальник відмовляється погашати заборгованість, банк може перепродати кредитний договір третім особам.

Приватні кредитори розрізняються між собою. Серед них є як чесні підприємці, які заробляють передачею грошей у борг під відсотки, так і шахраї, які виманюють заощадження у своїх жертв, даючи їм брехливі обіцянки.

Компанія «UniGroup» виділяється серед інших кредиторів. У нас великий досвід роботи в сфері кредитування підприємців. Ми більше 15 років працюємо на кредитному ринку і готові видавати гроші як фізичним, так і юридичним особам.

Плюси кредитування в приватній фінансовій компанії «UniGroup»:

 1. Низька процентна ставка - від 1,5% в місяць, що становить 18% на рік.
 2. Швидке прийняття рішень за заявками. Відповідь по заявці повідомляється через 15 хвилин після її отримання співробітником компанії;
 3. Швидке оформлення угод. Оформлення паперів, якщо всі необхідні документи позичальника в наявності, займає максимум 2 дні.
 4. Компанія працює без первинного внеску. Підприємець отримає до 80% від вартості застави.
 5. Кредити підприємцям видаються без перевірки кредитної історії, а також без надання довідки про доходи. Необхідний мінімальний пакет документів.
 6. Ми видаємо кредити судимим.
 7. Ми працюємо без комісій. Дострокове погашення кредиту не обкладається штрафами.
 8. Кредитуємо підприємців з фіксованою процентною ставкою.
 9. Видаємо кредити без прив'язки до курсу валют.
 10. Не перепродаємо кредитні договори колекторам.

Мінуси кредитування в приватній фінансовій компанії «UniGroup»:

 1. Кредити видаються тільки під заставу майна: автомобіля або нерухомості.

Куди краще звернутися підприємцю?

Ви повинні вирішити, яка сума кредиту задовольнить потреби Вашого бізнесу. Якщо у Вас невелике підприємство і Вам вистачить короткострокової позики на суму до 15 тис. грн., то можете скористатись послугами компаній, які займаються мікропозиками. Але врахуйте, що Вас попросять повернути гроші протягом місяця.

Суму до 100 000 грн. можна попросити в банку або автоломбарді. Умови і відсоткові ставки будуть приблизно однакові, тільки в ломбарді зажадають набагато менше документів і оформлять угоду в той же день.

Найбільш вигідні кредити для підприємців під заставу нерухомості. По таким кредитам пропонуються найбільш низькі відсоткові ставки, а сума обмежена лише вартістю нерухомості.

Якщо Вашому підприємству потрібен кредит, зверніться до співробітників компанії «UniGroup». У нас можна отримати кредит на суму від 30 000 грн. Термін кредитування Ви встановлюєте самостійно. Кредити підприємцям видаються як під заставу нерухомості, так і під заставу авто, а також спецтехніки.

Матеріал підготував:
UniGroup

Контакти