Головна
Блог
Кредити з простроченням і поганою кредитною історією

Кредити з простроченням і поганою кредитною історією

Зображення: Кредити з простроченням і поганою кредитною історією

Мало хто думає про можливі прострочення по кредиту до того, як взяти кредит. На жаль, бувають ситуації, наприклад, втрата роботи годувальником сім'ї, в результаті чого вся сім'я потрапляє в боргову яму. З таких ситуацій знайти вихід буває непросто.

Часто кредитори відмовляються кредитувати людей з простроченням і поганою кредитною історією. Боячись не отримати повернення коштів кредитні організації просто відмовляють людям. Наявність прострочень за платежами більше 30 днів, для банків, є 100% причиною відмови за заявкою на кредит. Навіть якщо зараз у Вас вже хороша робота і стабільна заробітна плата.

Як взяти кредит з простроченням і поганою кредитною історією

Для того щоб взяти кредит з простроченням і поганою кредитною історією потрібно звертатися в небанківську фінансову установу. Приватні кредитори встановлюють власні правила і вимоги до позичальників. Умови кредитування у всіх різні, але багато приватних компаній не звертають уваги на кредитну історію позичальника.

Наприклад, компанія "UniGroup" розробила програму кредитування під заставу нерухомості. Кредит під заставу нерухомості можна отримати з негативною кредитною історією. У компанії "UniGroup" можливо навіть рефінансування вже існуючих кредитів під заставу майна. Умови кредиту з простроченням і поганою кредитною історією.

Компанія "UniGroup" пропонує вигідні умови кредитування під заставу нерухомості. Отримати кредит з наявністю прострочень і поганою кредитною історією також просто, як і всім іншим позичальникам. Якщо заставою виступає нерухомість, то головну роль при формуванні відсоткової ставки має якість застави.

Отримати кредит можна під будь-яку нерухомість, яка територіально знаходиться в Києві і Київській області.

Відсоткова ставка по кредитам під заставу нерухомості від 1,5% на місяць. Ви зможете отримати до 80% від вартості застави. Умови кредитування від нашої компанії набагато вигідніше, ніж в банках Києва.

У нашій компанії видають кредити без додаткових комісій. Ви будете виплачувати тільки відсоткову ставку по кредиту.

Кредит можна отримати без довідки про доходи, довідки про несудимість та інше. Для отримання кредиту необхідно надати паспорт, ІПН і документи на майно.

Для отримання детальної інформації про кредити з простроченням і поганою кредитною історією звертайтеся в нашу компанію. Співробітники компанії "UniGroup" Вас проконсультують і допоможуть підібрати найбільш вигідні умови кредитування.

кредит під заставу нерухомості

Матеріал підготувала:
UniGroup

Контакти