Головна
Блог
Купити мінітрактор в кредит

Купити мінітрактор в кредит

Зображення: Купити мінітрактор в кредит

Трактори та міні-трактори в Україні активно використовуються в сільському господарстві. Спецтехніку застосовують як для власних потреб, так і для розвитку бізнесу. Ця сфера завжди була однією з найперспективніших в нашій країні, і на поточний момент аграрії зовсім не втратили своїх позицій. Купити трактор відразу не завжди можливо, більшість з самого початку орієнтується на кредит. Це дозволяє не збирати гроші роками, а поступово виплачувати заборгованість за рахунок регулярного прибутку. Мінітрактор купити в кредит можна безпосередньо через магазини, які співпрацюють з банками, або оформити позику в приватній фінансовій компанії. Давайте порівняємо обидва варіанти за основними критеріями і визначимо, де краще брати кредит на покупку трактора.

Де взяти кредит на покупку трактора?

Купити трактор в кредит можна декількома способами:

 • Мінітрактор в кредит в банку (споживчий кредит);
 • Сільгосптехніка в розстрочку;
 • Трактор в кредит від приватної фінансової компанії під заставу.

Всі три способи використовують позичальники в Україні, найвигідніший з них - позика під заставу в приватній компанії. Детальніше розглянемо кожен варіант, і зробимо висновок, де доведеться переплатити менше.

Мінітрактор в кредит в банку

Стандартний споживчий кредит в банку - один з варіантів покупки трактора. Оформити таку позику можна практично в будь-якому банку, це буде цільовий кредит і використовувати кошти з іншою метою не вийде.

Особливості кредиту на спецтехніку в банку:

 • Безліч документів (фізичної / юридичної особи);
 • Тривалий термін розгляду заявки;
 • Обов'язкове офіційне працевлаштування;
 • Довідка про доходи за 6-12 місяців;
 • Додаткові витрати на страховку, юристів, комісії за оформлення договору.

Сільгосптехніка в розстрочку в Україні

Купити трактор в розстрочку пропонують спеціалізовані магазини і офіційні дилери в Україні. Зазвичай вони співпрацюють з кількома банками (Приват Банк, Монобанк, Альфа Банк, А-Банк та іншими).

При розрахунку кредиту на калькуляторі вартість техніки ділиться рівними частинами (від 2 до 24 платежів). Це не зовсім безвідсотковий кредит, проте, умови вигідніші, ніж при споживчому кредитуванні (ставка нижче).

Існує 2 основні проблеми такої угоди:

 1. Розстрочки зараз оформляються з урахуванням кредитного ліміту на Вашій карті. Тобто, якщо ліміт менше вартості трактора, то Вам доведеться відразу доплачувати готівкою, а решту суми вже ділити на щомісячні платежі;
 2. Ставка знижена не просто так (ніхто не працює в збиток), більш лояльний% компенсується за рахунок початкового збільшення націнки на трактор. В результаті Ви все одно заплатите більше.

Трактор в кредит в «UniGroup»

Щоб купити мінітрактор в кредит Ви можете звернутися в «UniGroup». Ми пропонуємо кілька вигідних варіантів, за допомогою яких Ви зможете реалізувати свої задумки в аграрному секторі і не тільки.

 1. Кредит на трактор під заставу авто;
 2. Кредит на трактор під заставу нерухомості.

Для оформлення необхідні тільки паспорт, ІПН та правовстановлюючі документи. Ми гарантуємо видачу готівки в день звернення, безкоштовну оцінку застави і відсутність додаткових платежів і комісій.

Трактор в кредит під заставу авто

Якщо у Вас особистий автомобіль, автобус, мікроавтобус або інша спецтехніка, Ви можете отримати кредит під їх заставу.

Умови:

 • Сума позики - 90% від ринкової вартості авто (до 2,5 млн гривень);
 • Процентна ставка - від 3,5%;
 • Термін погашення - до 5 років.

Весь період кредитування Ви можете використовувати трактор в будь-яких цілях, або поставити техніку до нас на стоянку.

Трактор в кредит під заставу нерухомості

Ще більш вигідна пропозиція від «UniGroup» - це придбання трактора в кредит під заставу нерухомості.

 • Всі види нерухомості - будинок, квартира, нежитлове приміщення, земельна ділянка;
 • Сума позики - 90% від ринкової ціни нерухомості (до 50 млн гривень);
 • Процентна ставка - 1,5%;
 • Термін погашення - до 5 років.

Вам потрібен вигідний кредит на трактор? Зв'яжіться з менеджером «UniGroup» на сайті або по телефону, і отримаєте потрібну суму готівкою вже сьогодні.

Матеріал підготувала:
UniGroup

Поширені запитання про Купити мінітрактор в кредит

Найвигідніше сьогодні оформляти кредит на купівлю трактора в приватній фінансовій компанії під заставу. В даному випадку до позичальника висуваються мінімальні вимоги, процентна ставка по кредиту нижча, а сума - більша.

Так, можна. Розмір кредитного ліміту для оплати частинами визначає банк, щоб купити трактор в розстрочку Ваш ліміт повинен бути не менше 45-50 тисяч гривень (найбюджетніший трактор). Такий ліміт банк дасть тільки при дуже високому рівні доходу, до того ж термін кредиту обмежений 24 місяцями.

Нерухомість (квартира або будинок) - найвигідніша для позичальника застава. «UniGroup» пропонує низьку процентну ставку 1,5% в цьому випадку. Для порівняння, ставка для кредиту під заставу авто - від 3,5%.

Купити трактор в кредит під заставу нерухомості можна в Києві, Житомирі, Івано-Франківську, Одесі, Черкасах, Львові, Дніпрі, Чернігові, Харкові, Сумах, Полтаві, Чернівцях та інших містах України.

Так, при оформленні позик під заставу в «UniGroup» ви маєте право використовувати спецтехніку в будь-яких цілях весь період кредитування.


Контакти