Головна
Блог
Мікропозики

Мікропозики

Зображення: Мікропозики

Мікропозики - багато хто чув це слово, але не всі знають, що це означає.

Мікропозики - це кредити на суму до 15 000 грн. на короткий термін. В Україні, і зокрема в Києві, мікрокредити видають на термін до 30 днів. Такі кредити часто беруть до зарплати на споживчі потреби.

Даний вид кредитування досить поширений в Україні. Тільки в межах Києва працює понад 45 організацій, які спеціалізуються виключно на мікропозиках. Деякі з них оформляють заявки тільки через інтернет, не маючи стаціонарних точок продажів.

Існує міф, що такі мікрокредити найчастіше беруть студенти або молодь, але статистика стверджує зворотнє. Самі організації, які видають мікропозики, заявляють, що середній вік їх клієнта між 35-40 роками. За такими кредитами звертаються різні категорії населення і з різних причин.

Мікропозики онлайн

Мікропозики зручні для своїх позичальників тим, що можна оформити заявку онлайн і не витрачати свій час на відвідування офісу компанії. Для оформлення заявки онлайн Вам знадобиться тільки паспорт та ІПН. Середній час схвалення мікропозик онлайн близько 15 хвилин.

Після схвалення мікропозики онлайн Ви не підписуєте паперовий договір, але Вам дають електронний варіант договору, який називають "договором оферти". Даний договір є публічною пропозицією про укладення угоди на певних умовах між двома сторонами. Щоб отримати гроші, необхідно прийняти умови договору оферти.

Даний договір в Україні вважається правомірним і регулюється низкою законодавчих актів (Статті 5, 6, 7, 8 Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» та ін.).

Мікрокредити онлайн

Поширена думка, що мікрокредити онлайн супроводжуються великою переплатою. Давайте розбиратися, чи так це? Процентна ставка за більшістю мікрокредитів від 1,5 до 2,5% в день, в залежності від кредитної організації. Після невеликих підрахунків, місячна ставка по мікрокредитів складе від 45% до 75%. Це дійсно високий відсоток по кредиту.

Але так як мікропозики видають на суму не більше 15 000 грн. і на строк не більше одного місяця, то максимально можлива переплата складе близько 11250 грн. за період користування кредитом. Багато це чи мало, вирішувати Вам. Але на вебсайтах всіх організацій, які видають мікрокредити онлайн, є кредитний калькулятор, який точно розрахує розмір переплати в кожному окремому випадку.

Альтернатива мікрокредитів

Отримати невелику суму на короткий період часу можна і в банку, але для цього необхідно бути клієнтом цього банку, отримувати кошти на рахунок в цьому банку і володіти гарною кредитною історією. Банки швидко схвалюють заявки своїх зарплатних клієнтів, але всім іншим доведеться почекати. Процентна ставка по мікрокредитам в банках може бути нижче, ніж в МФО.

Якщо Вам потрібен кредит на велику суму, Ви можете звернутися в компанію «UniGroup». Ця компанія займається кредитуванням під заставу майна в Києві. Процентна ставка по кредитах від нашої компанії значно нижче і становить від 1,5% на місяць. За більш детальною інформацією про кредитування від компанії «UniGroup» зверніться до співробітників компанії.

кредит під заставу нерухомості

Матеріал підготувала:
UniGroup

Контакти