Головна
Блог
Монобанк: кредит під заставу нерухомості в першому онлайн-банку України

Монобанк: кредит під заставу нерухомості в першому онлайн-банку України

Зображення: Монобанк: кредит під заставу нерухомості в першому онлайн-банку України

Поява Monobank – «банку в смартфоні», викликала небувалий ажіотаж серед українців. За останні роки кількість його клієнтів стрімко зросла, у чому не останню чергу зіграв широкий спектр послуг, що надається банком. Серед них – можливий кредит під заставу нерухомості «Монобанк». Інформації про заставні позики цього банку досить мало. Чи можна оформити їх - давайте розбиратися разом.

Кредит під заставу нерухомості в Монобанк: правда чи міф?

Не секрет, що для отримання кредиту в більшості популярних банків України позичальники повинні відповідати досить високим вимогам. Сама процедура отримання кредиту – також не з найпростіших. Клієнтам доводиться збирати масу документів і очікувати протягом кількох тижнів, але навіть це не гарантує отримання позики.

Саме для того, щоб спростити життя звичайних українців, і створювався перший «банк у смартфоні». Головна його перевага – виконання всіх операцій за допомогою програми. З появою Monobank багато українців зітхнули з полегшенням, адже їм більше не потрібно було стояти в чергах для оплати послуг чи покупки товарів онлайн.

Але чи Монобанк видає кредит під заставу нерухомості? На даний момент засновники банку з обережністю ставляться до прогнозів щодо заставних позик. Причина цього – сама специфіка Monobank. Він спочатку був задуманий, як "банк без відділень", з можливістю нарахування позики на картку онлайн, через що розглядати заявки на оформлення кредиту під заставу нерухомості Монобанк можуть лише співробітники Universal Bank. А це – вже зовсім інша установа, яка хоч і має відношення до обслуговування популярного «банку в смартфоні».

Кредит під заставу нерухомості: чому варто звертатися до UniGroup?

Поки одні люди оббивають пороги популярних банків Києва, інші оформляють вигідні позики в компанії UniGroup. Наша клієнтська база безперервно зростає, що легко пояснити масою переваг, які отримують наші клієнти:

  • ставка за позикою – мінімальна, всього 1,5 % щомісяця;
  • можливий розмір кредиту – до 50 000 000 грн;
  • термін дії договору – до 10 років;
  • комісія за відкриття кредиту – повністю відсутня.

Наші клієнти у Києві та Київській області отримують унікальну можливість заощадити, адже ми не стягуємо оплату за послуги оцінювачів та страховиків. Оцінкою заставного об'єкту займається експерт UniGroup, тому всі витрати ми беремо на себе.

Крім того, з нами Ви зможете зберегти масу свого часу. На розгляд кредитної заявки нам потрібно трохи більше 10 хвилин. Гроші в повному їх обсязі Ви отримаєте вже через 1–2 години.

Оформити позику під заставу квартири будинку, ділянки чи офісу можуть не лише жителі Києва, а й наші клієнти з інших міст: Львова, Івано-Франківська, Житомира, Чернігова, Черкас, Чернівців, Полтави, Сум, Дніпра, Одеси, Харкова.

Якщо банки відмовляють Вам у кредиті через відсутність довідки про доходи або через наявність Вашого імені у так званому «чорному списку», це зовсім не привід засмучуватися. Ми готові видати чесну і вигідну позику кожній людині. Просто зв'яжіться з нами та відчуйте всі переваги кредитування в UniGroup.

Матеріал підготував:
UniGroup

Поширені запитання про Монобанк: кредит під заставу нерухомості в першому онлайн-банку України

Для цього Вам необхідно надати паспорт, ІПН, свідоцтво про право власності на об'єкт застави. Після оформлення договору оригінали документів повертаються Вам.

Так, Ви зможете погасити заборгованість, не чекаючи закінчення терміну дії договору. За це якісь штрафи не передбачені.

Розмір заставної позики залежить від ринкової вартості об'єкта. Компанія UniGroup готова видати суму, еквівалентну 80% вартості Вашого будинку або квартири.

Зв'язатися з нами Ви зможете у будь-який зручний для Вас спосіб. Для цього зателефонуйте нам, заповніть онлайн-заявку або завітайте до найближчого офісу нашої компанії.


Контакти