Головна
Блог
Чи може кредит бути справді вигідним?

Чи може кредит бути справді вигідним?

Зображення: Чи може кредит бути справді вигідним?

Кредитування досі залишається одним із найпоширеніших способів фінансування в світовій економіці. Головна його перевага в тому, що за допомогою кредиту, можна швидко задовольнити свої потреби, а от розплачуватися за них відповідно до графіку платежів. Європа і США постійно живе в кредит, тому для них кредитна картка - це така ж норма, як для українських громадян, картка для виплат. Можливо тому, що у них більш лояльне ставлення до позик, можливо просто інше сприйняття світу, і вони вбачають у кредиті - відмінну можливість реалізації базових потреб, за які можна розрахуватися поступово.

Українці ж, в цьому питанні більш консервативні і звертаються за послугами кредитування, в основному або в безвихідних випадках (тобто, коли банально не вистачає засобів фінансування) або ж, коли вже націлилися на масштабну покупку прямо зараз, а коштів не вистачає. Важливо зрозуміти і прийняти той факт, що кредити можуть бути дійсно зручними і вигідними. Незважаючи на те, що на етапі масового поширення кредитних послуг серед населення, банки лякали людей заборгованостями, відмітками «погана кредитна історія» та штрафами за несвоєчасну сплату платежів – необхідно відходити від таких переконань.

Кредити - це не крайність, не бідність і не остання точка порятунку. Кредит - це можливість придбати власну квартиру, новий автомобіль, нову дорогу техніку навіть при середньому заробітку. Погодьтеся, що коли середній дохід звичайного пересічного українця становить 10-15 тис. грн, відразу ж купити квартиру або будинок – щось із області фантастики. До того ж, з цієї зарплати відрахуйте витрати на оренду житла, їжу, дорогу та інші витрати ... Навряд чи взагалі буде така можливість, чи не так !? А тепер уявімо, що при тому ж середньому доході, Ви оформлюєте квартиру в іпотеку, а в результаті отримуєте власну нерухомість (за яку, між іншим не сплачуєте величезну орендну плату), за яку розраховуєтесь протягом декількох років, рівномірними частинами без будь-яких труднощів і фінансових накладок. Ось в цьому, і є вигода кредитування - ми можемо дозволити собі ті речі, на які раніше у нас просто стояли «табу».

Кредит потрібно сприймати як інвестицію в своє майбутнє, при чому не важливо на які саме потреби йдуть кошти: будь-то навчання, машина, подорожі або та ж квартира. Важливим є те, що все це покращує Ваше життя.

Після того, як Ви усвідомлюєте, що кредит - це чудовий спосіб отримати бажане, потрібно розібратися в питанні вигоди. Багато консерваторів говорять про те, що кредит в принципі не може бути вигідним для позичальника, що навіть самі лояльні програми кредитування передбачають величезні відсотки, при яких людина втрачає величезну суму коштів. Давайте розбиратися де правда, а де брехня.

Кредити можуть бути вигідними - це аксіома, просто запам'ятайте її. Все залежить від того, в якому фінансовій установі Ви оформлюєте позику, якою програмою користуєтеся, наскільки уважно вивчаєте договір перед підписанням. Розберемо ситуацію на прикладі іпотеки: уявімо, що Ви зважилися оформити квартиру в кредит і просто пішли в перший банк, який Вам прийшовся до смаку, для оформлення позики. Так бути не повинно! Перед оформленням кредиту на нерухомість потрібно проаналізувати безліч фактів: як мінімум порівняти кілька програм різних фінансових організацій, перевірити тривалість їх існування, і ознайомитися з відгуками реальних клієнтів. Якщо Ви хочете оформити вигідний кредит, Вам потрібно витратити на це хороший шматок часу. Зрозумійте, що банк - це один з найдорожчих джерел кредитування, особливо в питаннях іпотеки; якщо порівняти процентні ставки банків і фінансових компаній по Україні, то різниця у відсотках буде варіюватися від 2,5 до 6,5% на рік. Крім того, якщо говорити про вигідні кредити - мова йде не тільки про низьку процентної ставку, але ще і про зручність оформлення і отримання позики в короткі терміни. Останнє - це не про банкаи, від слова «зовсім». Банки настільки ускладнили процедуру видачі кредиту готівкою, що тільки збір необхідної документації займає кілька тижнів. Крім того, Вам необхідно буде надати офіційну виписку своїх доходів, підтвердити офіційне працевлаштування, взяти когось в якості поручителів, поставити своїх колег або керівника на роботі до відома, про те, що ви будете оформлювати кредит (адже їм обов'язково подзвонять з банку, для підтвердження інформації, що ви дійсно є співробітником компанії). І це ще не вся процедура ...

Не на користь вигоди спрацюють і такі функції як додаткові платежі, комісії, страховки, оплати відсотків за послуги банку та інша нісенітниця.


А тепер, поговоримо про альтернативний варіант вигідного кредиту на ту ж саму квартиру. Сьогодні існує безліч фінансових компаній, які пропонують кредитування від приватних осіб, і при цьому пропонують дійсно хороші умови і лояльні європейські програми. Тут важливий тільки один момент - не наштовхнутися на шахраїв. Зробити це досить просто - перевірте тривалість роботи на кредитному ринку України, ознайомтеся з документацією, уважно вивчіть кредитний договір, прочитайте відгуки клієнтів, і просто сходіть на консультацію в організацію, навіть це багато прояснить Вам багато нюансів

Однією з дійсно надійних і професійних фінансових компаній є UniGroup - ми працюємо на ринку з 2007 року і за цей час зарекомендували себе як чесна і відкрита компанія, яка пропонує вигідні умови кредитування під заставу нерухомості. Ми кредитуємо всіх з 18 до 75 років, незалежно від джерела доходу, середньої заробітної плати, офіційного працевлаштування. Ми гарантуємо фінансову і юридичну безпеку за всіма стандартами кредитування. Ми пропонуємо європейські умови кредитування в Україні! Ми прописуємо всі умови кредитування в договорі і суворо дотримуємося їх, крім того ми не беремо ніяких додаткових комісій, відсотків і не нараховуємо штрафи за дострокове погашення заборгованості. У нас кредит - дійсно вигідний як за умовами, так і за зручністю його отримання. Ми видаємо кредит протягом 15 хвилин без довідки про доходи та інших документів, на збір яких йдуть тижні. Ми завжди проконсультуємо Вас по будь-яких питаннях абсолютно безкоштовно! Звертайтеся в компанію UniGroup, оформляйте кредит під заставу нерухомості і змінюйте всі стереотипи про кредитування!

Як отримати вигідний кредит від компанії «UniGroup»?

У категорію людей, які можуть оформити кращі кредити в банках, потрапляють лише одиниці. Єдиним оптимальним рішенням у такому випадку стане швидка позика від компанії «UniGroup». Ми пропонуємо заставний кредит на вигідних умовах:

  • всього 1,5% щомісяця - Ви отримуєте дійсно чесний займ з мінімальною відсотковою ставкою;
  • можливість видачі великої суми - Ви отримуєте найвигідніший кредит, розмір якого складе близько 85% від вартості заставного майна;
  • тривалі терміни погашення - це робить вигідний кредит від «UniGroup» максимально комфортним для Вас.

Ми видаємо позики, розмірами до 50 000 000 грн. Отримуючи найвигідніший кредит, Ви маєте можливість витратити велику суму на будь-які свої потреби.

Не чекайте кращих пропозицій, адже їх просто немає. Оформіть вигідний кредит від «UniGroup» і реалізуйте всі Ваші плани.

Як отримати вигідний споживчий кредит?

Труднощів, з якими стикаються бажаючі оформити вигідний споживчий кредит, досить багато. Ми прагнемо максимально спростити процедуру оформлення і пропонуємо позику готівкою на будь-які потреби.

Щоб оформити вигідний споживчий кредит, Вам більше не потрібно чекати тижнями. Тепер Ви зможете оформити чесний займ в найкоротші терміни. Наша команда працює максимально швидко і злагоджено. Завдяки цьому Ви дізнаєтеся схвалений Вам вигідний кредит готівкою всього через пару хвилин після подачі заявки.

Щоб отримати кращі кредити, зовсім не обов'язково бути працевлаштованим офіційно. Адже ми видаємо найдешевші кредити навіть клієнтам, які не мають можливості надати довідку про доходи. Ми працюємо без зайвої паперової тяганини. Завдяки цьому ви зможете отримати вигідні пропозиції по кредиту, надавши тільки паспорт, ІПН і документ, що підтверджує Ваше право власності на заставну нерухомість.

Вигідний кредит готівкою

Який кредит найвигідніший? Безумовно той, що Ви отримаєте в компанії «UniGroup».

По-перше, ми не вимагаємо внесення одноразових виплат і комісій. По-друге, Вам не доведеться платити за послуги оцінювачів, страховиків і юристів. По-третє, ми видаємо найкращі кредити з можливістю дострокового погашення.

Ми пропонуємо кредит на вигідних умовах кожному клієнту. Компанія «UniGroup» оформляє позики для жителів Івано-Франківська, Житомира, Львова, Чернівців, Черкас, Чернігова, Сум, Полтави, Дніпра, Одеси, Харкова.

Вигідний кредит для пенсіонерів

Якщо Вам необхідний вигідний кредит для пенсіонерів, звертайтеся за допомогою до «UniGroup». Ми гарантуємо найвигідніший кредит під заставу нерухомості кожного нашого клієнта.

На відміну від банків, ми лояльні до наших позичальників. Ви зможете самостійно вибрати будь-який зручний для Вас графік погашення, враховуючи власні можливості.

Ми готові надати вигідний кредит пенсіонерам з поганою історією. Для нас не мають значення попередні прострочення по платежах. У нашій компанії Ви зможете отримати найвигідніші кредити навіть в тому випадку, якщо Ваше ім'я занесено в «чорний список».

Матеріал підготував:
UniGroup

Поширені запитання про Чи може кредит бути справді вигідним?

Ми видаємо гроші не тільки в гривні, але і в будь-якій іншій валюті. Це вбереже Вас від зайвих витрат, які довелося б зробити при обміні гривні на євро або долари.

Наша компанія цього не вимагає. Це дозволяє Вам заощадити ще більше, адже послуги страхових компаній сьогодні коштують недешево.

Так, Ви зможете продовжити проживання в будинку або квартирі, здавати нерухомість в оренду. Обмеження накладаються тільки на подальший продаж і обмін об'єкта застави.

Ви зможете погасити заборгованість в будь-який зручний для Вас час. При цьому Вам не доведеться виплачувати штрафи. До того ж, дострокове повернення коштів ніяк не позначиться на Вашій історії.


Контакти