Головна
Блог
Чи можливо отримати кредит під заставу нерухомості під час війни?

Чи можливо отримати кредит під заставу нерухомості під час війни?

Зображення: Чи можливо отримати кредит під заставу нерухомості під час війни?

Воєнний стан в Україні наклав свій вагомий відбиток на життя багатьох українців. Також тяжкі часи не оминули і власників бізнесу.

Але питання отримання кредитних коштів все так же залишилось актуальним. Тому далі ми розглянемо варіанти швидкого отримання необхідної суми коштів в умовах війни для жителів Києва та Львова.

Де можна отримати кредит під заставу нерухомості в Україні?

Банківські кредити ще до війни славилися своїми великими ставками та тривалим терміном схвалення. А нинішній ситуації, більшість банків зовсім відмовилися від видачі кредитів громадянам, і тим паче від видачі кредитів під заставу нерухомості.

Тож які варіанти отримання кредиту маємо на сьогоднішній день?

 • Отримання кредиту в поодиноких банках, які працюють на території України. За видачею кредиту можна звернутися до комерційних банків. Але така співпраця може обернутися для позичальника справжньою борговою проблемою, адже в сучасних реаліях банки можуть розглянути звернення по кредиту і навіть одобрити його тільки під дуже високу відсотковуу ставку. Також позичальнику необхідно буде зібрати чималий пакет документів і різноманітних довідок.
 • Отримання кредиту в МФО. Кредити в МФО - це завжди великі відсотки. Звичайно, більшість компаній і далі пропонують взяти у них кредит під 0,01%. Але така відсоткова ставка діє лише декілька днів. Далі відсоткова ставка починає зростати в геометричній прогресії. До того ж, МФО можуть видати кредит максимум на 100-150 тисяч гривень, чого, як правило, недостатньо. А перший кредит в організації зазвичай не перевищує 5 000 грн.
 • Отримання кредиту під заставу нерухомості у приватного кредитора. Кредит під заставу майна - є найбільш популярним та вигідним варіантом кредитування в цей час. Звернувшись до приватної компанії, ви з більшою ймовірністю зможете отримати велику суму коштів швидко та під невеликий відсоток.

Далі розглянемо усі особливості та переваги кредиту під заставу нерухомості в Києві та у Львові від приватної фінансової компанії UniGroup.

Кредит під заставу майна від UniGroup

Наша фінансова компанія вже багато років активно допомагає своїм клієнтам у вирішенні багатьох фінансових питань шляхом видачі кредитів під заставу різного типу майна. Ми видаємо:

 • Кредити під заставу квартири;
 • Кредити під заставу будинку;
 • Кредити під заставу земельних ділянок;
 • Кредити під заставу торгової нерухомості та інших видів комерційних приміщень;
 • Автомобілів;
 • Паркомісць.

Найбільш вигідним і популярним видом кредитування в Україні, все ж, є кредити під заставу нерухомості. Звернувшись до офісу компанії UniGroup у Києві або Львові, ви отримаєте низку переваг, у порівнянні з іншими кредиторами:

 1. Швидкий розгляд заявки по кредиту. Ми обробляємо та даємо відповідь по заявці уже через 10 хв після звернення;
 2. Велику суму коштів. У UniGroup Ви можете отримати від 30 тис. грн до 50 млн. грн готівкою;
 3. Вигідну відсоткову ставку. Ставка по кредиту під заставу нерухомості у Львові або ж кредиту під заставу майна у Києві складає усього 1,5-2,5% на місяць;
 4. Видачу до 50% від ринкової вартості заставного майна;
 5. Довгий термін кредитування. У нас ви можете оформити кредит на період до 5 років;
 6. Швидке підписання договорів та видача коштів в той же день;
 7. Відсутність необхідності збирати купу документів та довідок. Для оформлення кредиту під заставу нерухомості у Києві чи Львові достатньо лише надати паспорт, ідентифікаційний код та документи на право власності;
 8. Відсутність прихованих комісій та пені;
 9. Можливість отримати відстрочку по виплаті відсотків - “Кредитні канікули”;
 10. Можливість отримати кредит під заставу навіть при наявності деяких проблем:
  • відсутності офіційного працевлаштування;
  • наявність поганої кредитної історії у минулому;
  • наявності боргів по комунальним платежам на рахунку заставного об'єкта.

Також хочемо зазначити, що оригінали документів на майно залишаються у позичальника, рівно як і право продовжувати користуватися заставним майном на протязі терміну дії кредитного договору.

Компанія UniGroup розуміє та підтримує своїх клієнтів у такий непростий час!

Для отримання детальної інформації щодо особливостей кредитування під заставу об’экта нерухомосты у Києві або Львові, залиште свою заявку на нашому сайті, зателефонуйте за номерами, вказаними вище, або ж завітайте до нашого офісу в Києві або Львові.

Важливо! Інформацію щодо можливості оформлення кредиту в інших містах України уточнюйте у нашого менеджера.

Матеріал підготувала:
UniGroup

Поширені запитання про Чи можливо отримати кредит під заставу нерухомості під час війни?

Ми можемо розглянути можливість видачі кредиту під заставу недобудованого будинку, розташованого не далі як 40 км від міста. Для отримання точної інформації зверніться до нашого консультанта в телефонному режимі або в одному з офісів UniGroup у Києві чи Львові.

Ні. Ми не вимагаємо від позичальників звітувати щодо шляхів використання кредитних грошей, отриманих в компанії UniGroup. Ви можете вільно користуватися коштами та витрачати їх на будь-які свої потреби.

Дане питання вирішується індивідуально з кожним позичальником. Але головним пунктом для ухвалення такого кредиту є письмова згода всіх власників нерухомості.

Наразі ми активно працюємо у Києві та Львові. Для отримання інформації щодо роботи наших офісів в інших містах України, зверніться, будь ласка, до нашого консультанта на сайті чи в телефонному режимі.


Контакти