Головна
Блог
Відстрочка платежу по кредиту: як отримати, уникнувши проблем?

Відстрочка платежу по кредиту: як отримати, уникнувши проблем?

Зображення: Відстрочка платежу по кредиту: як отримати, уникнувши проблем?

Форс-мажорні ситуації можуть виникнути в житті кожної людини. Нерідко вони з'являються у людей, які виплачують кредит. Щоб вирішити свої фінансові проблеми, позичальникові може знадобитися відстрочка по кредиту. Подібний пункт є в договорах багатьох кредиторів. Він дозволяє їм залучити більше клієнтів. Але, що робити, якщо відстрочка платежу по кредиту в договорі не прописана? Спробуємо знайти рішення цієї проблеми разом.

Можливі варіанти отримання відстрочки платежу по кредиту

Відразу обмовимося, що «відстрочка по кредиту» - це неофіційна назва одного з декількох способів перенесення дати погашення позики. Таких методів існує декілька:

 • реструктуризація заборгованості - збільшення терміну погашення при зниженні розмірів щомісячних виплат. Така відстрочка платежу по кредиту має на увазі, що чим довше позичальник буде користуватися грошима, тим більше йому доведеться переплатити. При цьому відстрочка кредиту здійснюється без нарахування штрафу;
 • кредитні канікули - ще один поширений спосіб того, як відстрочити платіж по кредиту. Багато банків пропонують тимчасову заморозку позик і нараховуючих за ним кредитних ставок. Така відстрочка по кредиту можлива не у всіх фінансових організаціях, так як вона невигідна для кредиторів;
 • пролонгація боргу - в цьому випадку відстрочка по кредитах стосується тільки тіла позики. Тут потрібно розуміти, що позичальник продовжує виплачувати ставку по кредиту, а гроші для погашення «тіла» позики він може внести через деякий час.

Якщо позичальника цікавить, чи можна відстрочити платіж по кредиту, варто запитати про це співробітників компанії-кредитора. У деяких випадках банки готові йти назустріч своїм клієнтам і запропонувати замість щомісячних виплат щоквартальні.

За яких обставин можна оформити кредит з відстрочкою платежу?

Кожна кредитна організація самостійно визначає, з яких причин можливий кредит з відстрочкою платежу. У більшості випадків подати заявку на відстрочку кредиту можуть люди, які:

 • оформили інвалідність;
 • розлучилися;
 • втратили близьких родичів;
 • втратили пільги.

Клієнтам, які не знають, чи можна відстрочити кредит, потрібно підрахувати свій заробіток за останні кілька місяців. У більшості випадків відстрочення оплати кредиту можлива, якщо розміри щомісячних виплат по позиці на 30% перевищують щомісячний дохід людини.

Які документи потрібні для відстрочки кредиту?

Перенесення дати платежу по кредиту можливе лише в тому випадку, якщо клієнтом буде правильно оформлена заявка на відстрочку кредиту. Які документи потрібні для відстрочки кредиту, крім заяви? До їх переліку входить:

 • свідоцтво про народження дитини;
 • виписка з історії хвороби, квитанції, що підтверджують оплату за лікування;
 • трудова книжка з залишеном записом про звільнення;
 • військовий квиток або квиток на проходження військової служби.

Після подачі банк розгляне ситуацію клієнта і вирішить, чи буде йому надана відстрочка з виплати. Як правило, на розгляд кредитору потрібно кілька днів. Щоб вирішити, чи можна зробити відстрочку по кредиту, до уваги беруться такі чинники як сімейний стан, наявність дітей, кредитна історія.

Чи можлива відстрочка по кредиту в зв'язку з декретною відпусткою?

З питанням про те, чи можлива відстрочка кредиту у зв'язку з вагітністю, стикаються багато жінок. Відповідно до закону, вагітність не є хворобою, тому не може стати приводом для відстрочки. Однак, іноді вагітність може протікати з певними ускладненнями. Жінку можуть направити в стаціонар. У такому випадку лікар зобов'язаний видати довідку, яка дозволить отримати відстрочку по кредиту.

Якщо взяти відстрочку по кредиту через вагітність не виходить, можна оформити позику в іншій організації на більш вигідних умовах. Це дозволить погасити попередній кредит.

Переваги кредитування в компанії UniGroup

Якщо у Вашому житті раптом виникли непередбачені обставини, але банк не дає відстрочку по кредиту, пропонуємо оформити заставний займ в компанії UniGroup. Ми пропонуємо кредит на найвигідніших умовах в Києві і Україні. Оформляючи позику у нас, Ви отримуєте:

 1. будь-яку можливу суму в межах від 30 тис. до 50 млн. грн .;
 2. мінімальну ставку - всього 1,5% щомісяця;
 3. кредит на термін до 10 років;
 4. оформлення позики в найкоротші терміни - гроші Ви отримуєте через кілька годин після звернення;
 5. займ без довідки про доходи - взяти гроші у нас можуть навіть люди без офіційного працевлаштування;
 6. оформлення без комісій і виплат за обслуговування рахунку;
 7. можливість і далі користуватися заставною нерухомістю.

Компанія UniGroup оформляє позики в кожному великому місті України. Ми успішно працюємо в: Івано-Франківську, Львові, Житомирі, Черкасах, Чернігові, Чернівцях, Сумах, Полтаві, Дніпрі, Одесі, Харкові та інших.

Ми готові запропонувати Вам найбільш вигідний графік погашення позики. Отримуючи гроші у нас, Ви більше не будете переживати за своє майбутнє. Ми з розумінням ставимося до кожного нашого клієнта і намагаємося зробити все, щоб використання і погашення боргу для Вас було максимально комфортним.

Матеріал підготував:
UniGroup

Поширені запитання про Відстрочка платежу по кредиту: як отримати, уникнувши проблем?

Головне - не чекати. Потрібно негайно повідомити кредитора про зміну статусу, щоб фінансова організація не зафіксувала прострочення. При подачі звернення потрібно надати копію трудової книжки та довідку з центру зайнятості.

На жаль так. Досконале в зв'язку з канікулами прострочення буде вказане в базі даних, тому наступного разу клієнтові можуть або відмовити в позиці, або запропонувати кредит на невигідних для нього умовах.

З найвідоміших кредиторів з такою послугою можна виділити ОТП Банк і Альфа Банк. Переважна більшість банків відмовляють в подібній послузі навіть своїм постійним клієнтам. Але Ви можете звернутися в нашу компанію і перекредитуватися на більш вигідних умовах.

Найвигіднішим і безпечним варіантом є реструктуризація займу в компанії UniGroup. Ми готові видати кредит на найвигідніших умовах, надавши необхідну суму в найкоротші терміни.


Контакти