Головна
Блог
Чому варто оформлювати саме кредит під заставу нерухомості

Чому варто оформлювати саме кредит під заставу нерухомості

Зображення: Чому варто оформлювати саме кредит під заставу нерухомості

Кредитний ринок України в небувалому розквіті: чи не на кожному кроці можна побачити пропозиції про кредитування від банків, МФО та різних приватних кредиторів. Але як би принадно і яскраво не виглядала реклама, вирішальний фактор при оформленні позики - це вигідні умови. Тому, сьогодні ми розповімо Вам, де дійсно можна знайти вигідний кредит.

Отже, які варіанти кредитування існують?

№1 Кредит в банку.

Досить поширений спосіб, але не найвдаліший. У чому вся заковика !? Тут є кілька причин, по-перше - процентна ставка. Як правило, в банках вона коливається від 22 до 26%, і при цьому, з Вас ще зажадають перший внесок в розмірі мінімум 25% від суми всього кредиту.

Звичайно, зараз ми говоримо про великі суми кредитування, але навіть при отриманні дрібних споживчих кредитів, наприклад, на карту - умови особливо не зміняться, а ставка навіть збільшиться мінімум від 3,5% на місяць.

Також додайте сюди, тривалу процедуру оформлення, необхідність збору величезного пака документів, підтвердження з роботи і надання поручителя, а ще ідеальну кредитну історію і красиву довідку про доходи.

Ось через такі умови, більшість людей або отримують відмову в кредитуванні, або зовсім бояться звертатися за кредитом.

№2 Кредит в МФО.

Хочете оформити один кредит, а заплатити за чотири - тоді це Ваш ідеальний варіант. Хто хоч трохи чув про займ в мікрокредитуванні, той знає, що це вкрай невигідно і ризиковано: сума максимум до 50 000 гривень, період кредитування до 2 місяців, а ось ставка близько 300-500% по кредиту.

Так, їм не важлива Ваша кредитна історія і різні документи, і оформлять Вам все за 5 хвилин - але хіба варто жертвувати вигодою заради такого !?

№3 Кредит від приватного кредитора.

Поширена пропозиція, особливо в Інтернеті. Але ми думаємо, що всі добре розуміють, чим загрожують такі кредити - ні офіційного підтвердження, ні законного врегулювання питань, ні обумовленого графіка оплати за кредитом. До речі, саме серед таких пропозицій від звичайних фізосіб, найбільш часто страждають люди, адже багато з так званих «кредиторів» виявляються звичайними шахраями.


А тепер, поговоримо про реально доступний і вигідний спосіб кредитування - позику під заставу нерухомості від компанії UniGroup. Давайте відразу про переваги !?

По-перше, наша компанія працює на ринку більше 13 років і за весь час зарекомендувала себе як надійний фінансовий партнер, а наші клієнти повертаються до нас знову і знову.

По-друге, наш головний принцип роботи - законність і лояльність. Ми суворо дотримуємося пунктів у договорі кредитування, працюємо тільки в рамках закону і ретельно стежимо за лояльністю наших програм.

Саме тому, ми пропонуємо найнижчу процентну ставку на всьому кредитному ринку, адже вважаємо, що кредит повинен бути доступний кожному – всього 1,5% щомісяця.

Ми готові видати гроші в будь-якій валюті і без прив'язки до долара, а головне готівкою - в день звернення. Ми не вимагаємо ніяких перших внесків, головне - це наявність нерухомості в межах Києва або області.

По-третє, ми до дрібниць продумали процедуру оформлення кредиту під заставу нерухомості, і спростили її по максимуму. Ми не вимагаємо ні підтвердження з роботи, ми не телефонуємо Вашим колегам, ми не вимагаємо справку про доходи, все що потрібно для отримання позики - паспорт, ІПН і документ про право власності на нерухомість.

По-четверте, ми пропонуємо тривалий період кредитування до 10 років, щоб наші клієнти могли погасити заборгованість в максимально комфортний для них, проміжок часу. А ще, ми гарантуємо можливість погасити кредит під заставу нерухомості достроково, без будь-яких штрафів.

І по-п'яте, ми за чесність і відкритість у співпраці, а тому детально консультуємо кожного клієнта і пояснюємо всі деталі договору, даємо можливість ретельно вивчити всі пункти і прийняти рішення.

Правда, є дуже багато переваг такого кредитування, і такий кредит можна вважати абсолютно доступним і вигідним кожному !?

Все чесно, відкрито і прозоро. Без будь-яких ризиків і втрат.


Хочете оформити кредит під заставу нерухомості, залишайте заявку на сайті, або пишіть нам в соціальних мережах або по телефону! Зробимо Ваше життя кращим разом!

Матеріал підготував:
UniGroup

Контакти