Головна
Блог
Як швидко продати квартиру чи будинок

Як швидко продати квартиру чи будинок

Зображення: Як швидко продати квартиру чи будинок

Терміновий викуп нерухомості в Києві та Київській області - це один з пріоритетних напрямків роботи компанії «UniGroup». Якщо у Вас виникла необхідність терміново продати квартиру, таун-хаус, будинок, земельну ділянку або комерційну нерухомість, а час для вас грає визначальну роль, то терміновий викуп - це саме та послуга, яка допоможе вам без зайвих проблем заключити угоду в найкоротші терміни на вигідних умовах.

Якщо ж ви з якихось причин не хочете продавати квартиру чи будинок фінансовій компанії, то ми можемо запропонувати цілий набір додаткових послуг. Вони допоможуть вам продати нерухомість швидше:

  • Клієнтська база. Ми маємо величезну базу даних, в якій знаходяться ті, хто хоче купити квартиру в Києві та Київській області. Після Вашого звернення, ми підбираємо покупця в стислий термін. Причому, термін буде мінімальний;
  • Викуп із застави. Ви невдало взяли кредит і тепер не можете з ним розрахуватися, а запорукою є житло? Не біда, звертайтеся до нас - і в найближчий час всі ваші боргові зобов'язання будуть анульовані;
  • Викуп кімнати. Ви - мешканець комуналки? Хочете купити додаткову кімнату в своє розпорядження? Ми допоможемо викупити частку квартири у міста або сусідів. Або ж, ми можемо купити кімнату у вас для того, щоб в майбутньому Ви відселились у власну квартиру;
  • Допомога в покупці квартири. Ви зібралися купувати квартиру самі, але не маєте повної суми для виплати? Ми можемо допомогти вам з покупкою і внести частину грошей за Вас. Ви зможете повернути борг через декілька років.

 

Терміновий продаж квартир

Якщо Ваша мета терміново продати квартиру або іншу нерухомість в Києві, то ми допоможемо Вам зробити це швидко, вигідно, безпечно і професійно. Ми придбаємо Вашу нерухомість на вигідних для Вас умовах. Викуп нерухомості проводиться нами за рахунок власних коштів, тобто ми не будемо довго підбирати для вас покупця, і ви отримаєте гроші вже протягом 2 днів. Ми викуповуємо нерухомість в Києві і інших містах області.

Терміновий продаж проблемних квартир

Якщо Вам необхідно терміново продати проблемну квартиру, то Вам однозначно потрібно звернутись в «UniGroup». Команда професійних юристів допоможе правильно укласти угоду, і Ви гарантовано отримаєте свої гроші.

Якщо Вам необхідно терміново продати квартиру, за яку ще не виплачена іпотека, накладено арешт від судових приставів, є борги по комунальним платежам , квартира під заставою на користь кредиторів та інше, звертайтеся. Всі турботи і складнощі з підготовки, проведення та оформлення угоди, включаючи переговори з банками, кредиторами, приставами ми беремо на себе. Ми цінуємо Ваш час.

Якщо Ви маєте намір продати квартиру з метою використання отриманих коштів для придбання іншого об'єкта нерухомості або вирішення невідкладного фінансового питання, для Вас важливий розмір грошової суми, отриманої від продажу квартири і термін отримання коштів. При укладанні договору з компанією «UniGroup» , Ви отримуєте чітке і ясне розуміння того і іншого, а також можливість отримати додаткові кошти за необхідності.

кредит под залог недвижимости

Матеріал підготував:
UniGroup

Контакти