Головна
Блог
Рефінансування кредитів

Рефінансування кредитів

Зображення: Рефінансування кредитів

Як вибратися з боргової ями. Якщо у Вас є один або кілька непогашених кредитів можна рефінансувати кредити. Рефінансування означає додаткове вливання грошових коштів в уже існуючі кредитні лінії.

У Києві не багато організацій, які займаються рефінансуванням кредитів. Рефінансувати кредит не обов'язково в тій же організації, де Ви його отримували вперше. Багато кредиторів з обережністю ставляться до позичальників, у яких є непогашені заборгованості. Компанія «UniGroup» пропонує своїм клієнтам допомогу, в важких фінансових ситуаціях.

У чому переваги перекредитування?

Для клієнта фінустанови рефінансування кредиту - це можливість вибратися з боргової ями. Оформлюючи перекредитування, позичальник може розраховувати на:

 • зниження кредитної ставки - звернувшись в організацію, яка надає перекредитування з простроченням під мінімальну відсоткову ставку, клієнт отримує можливість істотно зменшити свої щомісячні виплати. Справа в тому, що кредити в більшості банків видаються під досить високі відсотки. А якщо позик декілька, то, склавши ставки в одне ціле, може вийти просто непідйомна сума. Перекредитування дозволяє вирішити цю проблему і зробити позичальника більш фінансово вільним;
 • збільшення термінів погашення - можливість перекредитування мікропозики буде актуальною для клієнтів, які з тих чи інших причин не можуть внести щомісячні платежі в строк або повністю погасити всю суму заборгованості;
 • збільшення суми кредиту - в деяких випадках люди, які оформили позику, розуміють, що отриманої суми їм буде недостатньо. Рефінансування кредиту дозволяє отримати більше грошей для вирішення всіх своїх фінансових проблем;
 • повне погашення попередньої заборгованості - перекредитування дає позичальникові можливість закрити всі прострочені платежі. Замість них він оформлює новий кредит, причому, на більш вигідних умовах.

У деяких випадках перекредитування кредиту дозволяє повернути у власність майно, що виступає заставою за попередніми позиками. Правда, ця умова обговорюється строго індивідуально і розраховувати на повернення нерухомості або автомобіля можуть клієнти лише деяких фінустанов Києва після погашення боргу.

Як оформити рефінансування кредиту?

Процедура перекредитування відрізняється в залежності від фінустанови. Багато компаній сьогодні пропонують рефінансувати кредит онлайн. Для цього будь-якому жителю України достатньо заповнити заявку. Через деякий час людина дізнається чи схвалили йому перекредитування з простроченням.

Ця послуга досить зручна, однак є вона далеко не у всіх організаціях. Наприклад, перекредитація в банках України як і раніше вимагає фізичної присутності клієнта. Для подачі заявки позичальник повинен звернутися в відділення, де він зможе вивчити ставки рефінансування, надати необхідні документи і повідомити, в яких організаціях у нього є заборгованості.

Після подачі заявки потрібно почекати. Період розгляду звернень у кожного банку різний. Одні фінустанови Києва вирішують питання за 3-4 дні, інші - розглядають кредит на перекредитування протягом 1-2-х тижнів.

Чого краще не робити при перекредитуванні з простроченням?

За своєю суттю, перекредитація - послуга дуже корисна, однак полегшити життя людині вона зможе лише в тому випадку, якщо не здійснювати типових помилок. Провідні фінансові експерти не радять:

 • оформляти рефінансування кредиту при наявності простроченої заборгованості в першій же ліпшій установі - краще дізнатись умови в декількох компаніях: відсоткові ставки, терміни погашення та іншу інформацію;
 • вирушати на оформлення угоди без квитанцій і договорів по поточним позикам - співробітники багатьох компаній, що оформлюють перекредитування кредиту, обов'язково забажають документи і довідки;
 • оформляти рефінансування відразу в декількох фінустановах - інакше банківський скоринг прийме людину за шахрая і заблокує його можливість скористатися рефінансуванням.

Після того, як кредит на перекредитування буде оформлений, варто обійти відділення всіх старих організацій та отримати у них довідки про закриття боргів.

Умови рефінансування кредиту

Наша компанія займається кредитуванням під заставу нерухомості. Ми можемо запропонувати Вам вигідні умови перекредитування. Наша компанія є приватним інвестором, і наші умови значно вигідніше банківських.

Процентна ставка по нашим кредитам від 1,5% в місяць під заставу нерухомості і від 3,5% в місяць під заставу авто. Ми можемо запропонувати Вам обидва варіанти. Термін кредиту до 10 років. Сума кредиту обмежена лише вартістю заставного майна.

Компанія «UniGroup» НЕ бере комісій за рефінансування кредитів. Всі угоди оформляються чесно, і Ви будете виплачувати тільки відсотки по кредиту. У нашій компанії можливе дострокове погашення заборгованості. Воно не обкладається додатковими штрафами.

Для отримання грошей ми не вимагаємо великий пакет документів. Для рефінансування кредитів не потрібно збирати купу довідок. Ми видаємо кредити без довідки про доходи, довідки про несудимість та ін.

Обов'язковими до подачі документами є:

 • паспорт;
 • ІПН (індивідуальний податковий номер);
 • документи на майно (нерухомість або автомобіль);
 • довідка за формою 13 (якщо Ви берете кредит під нерухомість).

 

Що може бути заставою при рефінансуванні кредиту

В якості застави може виступати будь-яка житлова і комерційна нерухомість:

 • Квартира в новобудові
 • Квартира (вторинний ринок)
 • Будинок / котедж
 • Таунхаус
 • Апартаменти, що будуються
 • Збудовані апартаменти
 • Офіс
 • Бізнес-центр
 • Склад та інше

 

Також в якості застави може виступати автомобіль або спецтехніка.

Отримати додаткові вливання фінансових коштів в компанії «UniGroup» можна всього за 2 години. Наша компанія може допомогти Вам у важкій фінансовій ситуації. За додатковою інформацією звертайтеся до співробітників компанії. Ми будемо раді допомогти Вам подолати фінансові труднощі.

Матеріал підготував:
UniGroup

Контакти