Головна
Блог
Найвигідніший кредит на авто в Україні: пропозиція, на яку хочеться погодитись

Найвигідніший кредит на авто в Україні: пропозиція, на яку хочеться погодитись

Зображення: Найвигідніший кредит на авто в Україні: пропозиція, на яку хочеться погодитись

Наявність власного автомобіля надає величезну свободу, проте далеко не у всіх українців є під руками сума, еквівалентна всій вартості гарної машини. Вирішити подібну проблему можна по-різному, але найшвидший і безпечний спосіб - оформити вигідний кредит на авто в Україні. В цьому Вам зможе допомогти компанія «UniGroup».

Де взяти вигідний кредит на авто в Україні?

Ні для кого не секрет, що вартість сучасних автомобілів часом виявляється занадто високою. Однак, це зовсім не означає, що покупку машини потрібно відкласти або зовсім від неї відмовитись. Компанія «UniGroup» пропонує оформити найвигідніший кредит на авто в Україні. Він стане оптимальним рішенням для кожного, хто не має в своєму розпорядженні необхідної суми, але бажає придбати свого «залізного коня».

З «UniGroup» отримати найвигідніший кредит на авто зможе кожен українець. Ми успішно працюємо з клієнтами не тільки з Києва, а й з жителями з Житомира, Івано-Франківська, Львова, Чернівців, Черкас, Чернігова, Сум, Дніпра, Полтави, Одеси, Харкова. Ми робимо найвигідніший автокредит 2021 року доступним кожному нашому клієнту.

Так чому ж варто взяти кредит на авто в компанії «UniGroup»? Все дуже просто - ми видаємо заставні позики на найвигідніших умовах:

 • мінімальні щомісячні виплати - 3,5%;
 • ставка залишається фіксованою протягом усього терміну дії кредитного договору;
 • можливість погасити кредит на машину протягом 5 років;
 • ми видаємо до 2 500 000 грн - сума залежить від середньоринкової вартості заставного авто;
 • у нас Ви зможете отримати найвигідніший кредит на авто в Україні в будь-якій валюті;
 • як приємний бонус - вирішивши купити машину в кредит від «UniGroup», Ви отримуєте 100 л палива в подарунок.

Всі ці переваги роблять найвигідніший автокредит від компанії «UniGroup» найкращим рішенням для майбутнього автомобіліста.

Чому варто оформити найвигідніший кредит на машину в «UniGroup»?

Популярні банки Києва продовжують посилювати вимоги до позичальників, через що купити авто в кредит сьогодні можуть далеко не всі бажаючі. З нами Ви зможете забути про проблеми, з якими стикаються клієнти банків. Адже ми готові запропонувати найвигідніший кредит на машину без паперової тяганини і тижнів очікувань, часто витрачених даремно.

Чи не головна проблема більшості банків - тривалі терміни прийняття рішення. Найчастіше на це потрібно тиждень, але навіть через 7 робочих днів людина може отримати відмову. Якщо ж його кандидатуру схвалять, чекати доведеться ще 10-14 робочих днів на оформлення договору.

У нас Ви зможете отримати найвигідніший кредит на авто в Україні в найкоротші терміни. На розгляд заявки нашим експертам потрібно не більше пари годин, а гроші на покупку машини Ви зможете отримати вже на наступний день.

На відміну від банків ми працюємо з людьми, що мають прострочення по попередніх платежах. Ми прекрасно розуміємо, що чиста кредитна історія є далеко не у кожного, тому робимо найвигідніший кредит на машину доступним для всіх бажаючих.

Компанія «UniGroup» цінує кожного клієнта і дорожить своєю репутацією серед населення. Саме тому в наших договорах Ви не знайдете пунктів про приховані платежі. Ми не накладаємо штрафи за дострокове погашення позики. До того ж, ми не вимагаємо одноразові виплати за оформлення позики, як це робить більшість українських банків.

Важлива перевага співпраці з нами - можливість оформити автокредит людям без офіційного працевлаштування. Ми не вимагаємо довідки про доходи. Від Вас необхідний мінімальний набір документів: паспорт, ІПН і документ, що підтверджує Ваше право власності на заставне майно. Після підписання договору ми повертаємо оригінали документів в Вашу власність.

В якому банку найвигідніший автокредит?

При оформленні позики на покупку авто в банку потрібно бути готовим до необхідності початкового внеску. У більшості банків доведеться виплатити не менше 10-30% від ринкової вартості машини. Крім того, слід врахувати одноразові виплати, які потрібно зробити в якості оплати за відкриття і обслуговування рахунку.

Так в якому банку найвигідніший автокредит? Можна виділити 5 популярних кредиторів;

 • «ТАСкомбанк» - пропонує програму «Авто Драйв» з 12,86% річних і початковим внеском не менше 20%;
 • «МТБ Банк» - видає позики на покупку нових авто під 10,36% річних. Перший внесок повинен становити 30%;
 • «Ощадбанк» - пропонує позики на покупку нових авто під 11,49% в рік. Початковий внесок не повинен бути менше 10%;
 • «ОТП Банк» - видає автокредити під 13,26% річних з мінімальним внеском 30%;
 • «Мегабанк» - пропонує програму «Автокредитування» з початковим внеском не менше 30% і ставкою 14,05% річних.

Який автокредит найвигідніший - вирішувати Вам. Але потрібно пам'ятати, що в кожному з банків Вам доведеться оформити страховку, надати довідку про доходи за 6 місяців і мати бездоганну кредитну історію.

Матеріал підготувала:
UniGroup

Поширені запитання про Найвигідніший кредит на авто в Україні: пропозиція, на яку хочеться погодитись

При видачі позик ми не вимагаємо у клієнтів внесення додаткових платежів. З нами Ви отримуєте унікальну можливість заощадити, отримавши на руки солідну суму в повному обсязі.

Головна перевага заставної позики - мінімальна ставка за відсотками. У нас Ви оформляєте кращий автокредит з можливістю отримання великої суми і довгостроковим погашенням.

Ми беремо всі витрати на себе. З нами Вам не доведеться витрачати власні гроші для оплати роботи експертів з оцінки нерухомості та юристів, що оформляють договір щодо позики.

У нашій компанії можна отримати гроші за 1 день. Зверніться до співробітників і вони детально ознайомлять Вас з процедурою.


Контакти