Головна
Блог
Найвигідніший кредит під заставу нерухомості

Найвигідніший кредит під заставу нерухомості

Зображення: Найвигідніший кредит під заставу нерухомості

Відкрити кредит на хороших умовах у банку стає дедалі складніше: ставки зростають дедалі активніше, а клієнтам (навіть із чистою кредитною історією) відмовляють регулярно. До того ж розгляд заявки займає багато часу, а клієнту ще й потрібно сплатити додаткову комісію за оформлення позики.

У свою чергу, небанківська організація «UniGroup» пропонує найвигідніший кредит під заставу нерухомості. Гроші клієнт отримує протягом кількох годин, при цьому він не повинен сплачувати комісію та переживати про терміни схвалення заявки. Коли ви гостро потребуєте коштів, оформлення вигідного кредиту під заставу квартири може стати кращим рішенням. Всього в кілька простих кроків ви стаєте володарем великої суми готівки в будь-якій валюті, при цьому нічого не втрачаючи.

Найвигідніший кредит під заставу нерухомості – отримання коштів на лояльних умовах у будь-якій життєвій ситуації. Компанія «UniGroup» не вимагає жодних довідок про доходи і не звертає уваги на кредитну історію, що дозволяє будь-якому позичальнику отримати необхідну суму.

Відкриття кредиту в «UniGroup» доступне не тільки тим, хто проживає в Києві та Київській області, але і для бажаючих в Івано-Франківську, Житомирі, Львові, Черкасах, Чернівцях, Чернігові, Сумах, Полтаві, Дніпрі, Харкові, Одесі.

Як оформити вигідний кредит під заставу нерухомості?

Реєстрація вигідного кредиту під заставу нерухомості в Києві відбувається у кілька етапів лише за 1-2 години.

  1. Заповнення заявки в офісі чи онлайн.
  2. Огляд нерухомості та оцінка об'єкту.
  3. Підписання кредитного договору з менеджером «UniGroup».
  4. Отримання коштів на руки у будь-якій валюті.

Оцінка об'єкта для відкриття найкращого кредиту під заставу квартири відбувається безкоштовно. Також клієнт отримує супровід юристів компанії під час всіх етапів співпраці.

Переваги найкращого кредиту під заставу квартири

При відкритті вигідного кредиту під заставу нерухомості, клієнт отримує низку додаткових привілеїв, завдяки чому процедура кредитування є максимально комфортною.

  • Розмір фіксованої ставки за кредитом становить лише 1,5% на місяць;
  • Позичальник не сплачує комісії за відкриття кредиту;
  • Кредитна історія ніяк не впливає на схвалення заяви;
  • Існує можливість дострокового погашення позики без нарахування штрафів;
  • Немає необхідності розкривати інформацію про свої доходи.

Для замовників, які раніше оформляли в компанії «UniGroup» найвигідніші кредити під заставу нерухомості, в майбутньому складаються індивідуальні акційні пропозиції.

Додатковим приємним бонусом вважається те, що при оформленні найвигіднішого кредиту під заставу нерухомості, клієнт не повинен звітувати про мету укладання договору. До того ж терміни погашення позики можуть становити 5-10 років, що не може не радувати.

Матеріал підготував:
UniGroup

Поширені запитання про Найвигідніший кредит під заставу нерухомості

Сума кредитних коштів при видачі найвигіднішого кредиту під заставу нерухомості становить 30 000 грн. до 50 млн грн. На загальну суму впливає тип нерухомості та інші аспекти, що оцінюються фахівцем під час підготовки до підписання договору. Сума найкращого кредиту під заставу квартири становить 90% від вартості об'єкта застави.

«UniGroup» надає найвигідніші кредити під заставу нерухомості особам, яким вже виповнилося 18, але ще немає 75 років. Так практично будь-який власник будинку, земельної ділянки, квартири може отримати фінансову допомогу під заставу майна.

Для оформлення найвигіднішого кредиту під заставу нерухомості необхідно показати менеджеру компанії лише кілька паперів: Паспорт; Ідентифікаційний код; Свідоцтво про право власності об'єкт майна. Такий список документації значно відрізняється від великого переліку, який вимагають банки під час оформлення кредита.

Позика під заставу нерухомого майна надається клієнтам із будь-якою історією кредитування. Навіть якщо у вас були непогашені кредити та банки занесли вас до «чорного списку», у компанії «UniGroup» ви швидко та легко отримаєте схвалення заявки по кредиту.


Контакти