Головна
Блог
Споживчий кредит

Споживчий кредит

Зображення: Споживчий кредит

Кожна людина, незалежно від доходів або достатку, може потрапити в ситуацію, коли виникне нагальна необхідність взяти споживчий кредит в Києві. Витрати можуть бути абсолютно будь-які, від оплати навчання до придбання довгоочікуваної техніки за вигідною знижкою. Незалежно від цільового характеру, споживчий кредит в Києві від компанії “UniGroup” дозволить покрити всі види поточних витрат.

Споживчий кредит - банківський продукт з кредитування приватних осіб. Поділяється на цільовий та нецільовий, в залежності від призначення кредитних коштів. При отриманні цільового кредиту необхідно надавати кредитору звітність про витрачені кошти. Часом вибирають даний вид кредиту, бо деякі кредитні установи знижують відсоткову ставку при цільовій витраті коштів.

Відсоток та інші умови залежать не тільки від виду споживчого кредиту, а й від фінансової надійності клієнта. Наприклад, якщо він підтверджує стабільний дохід або має хорошу кредитну історію, то банк запропонує йому мінімальний відсоток. Небанківські фінансові установи приділяють менше уваги цільовому призначенню кредитних коштів та кредитній історії позичальника.

Переваги кредиту на споживчі потреби

Швидка видача. У Києві займ на споживчі потреби можна отримати протягом одного дня після подачі заявки. Звісно, банки розглядають заявку на кредит значно довше.

Мінімум документів. Для отримання грошової позики потрібен тільки ваш паспорт, ІПН (індивідуальний податковий номер) та документи на заставне майно.

Зручне погашення. Повертати гроші можна готівкою або безготівково, дострокове погашення кредиту не обкладається штрафами.

Час погашення кредиту можна вибрати заздалегідь. Для цього можна скористатись кредитним калькулятором на сайті компанії.

Ставку та щомісячний платіж встановлює індивідуально кожна кредитна установа, дізнатися дану інформацію можливо від співробітників після оформлення заявки на сайті.

Взяти споживчий кредит з низькою процентною ставкою

В Києві отримати нецільовий споживчий кредит з низькою процентною ставкою можна в компанії “UniGroup”. Наша компанія спеціалізується на кредитуванні під заставу майна.

Відсоткова ставка по кредитам під заставу нерухомості значно нижча, ніж у всіх інших видах кредитів. В компанії “UniGroup” відсоткова ставка по таким кредитам від 1,5% на місяць.

На нашому сайті Ви маєте змогу розрахувати термін кредитування та суму щомісячного платежу, скориставшись кредитним калькулятором.

Умови кредитування на споживчі потреби від нашої компанії вигідніші за умови конкурентів та банків України. Ми видаємо своїм позичальникам до 80% від вартості нерухомості. Для отримання кредиту в нашій компанії Вам не знадобиться довідка про доходи. Споживчий кредит під заставу нерухомості ми видаємо людям з негативною кредитною історією.

Отримайте індивідуальну консультацію і дізнайтеся рішення про отримання споживчого кредиту без відвідання офісу компанії. Для цього потрібно оформити заявку он-лайн або зателефонувати на номери телефонів, вказані на сайті компанії.

кредит под залог недвижимости

UniGroup

Контакти