Позика під заставу нерухомості

Позика під заставу нерухомості

Зображення: Позика під заставу нерухомості

Позику під заставу нерухомості банківські службовці називають простим словом - іпотека. Вона видається на різних умовах, але незмінним залишається те, що для зарахування грошей позичальник повинен надати в заставу об'єкт нерухомості. Позику під нерухомість отримують як для придбання нового житла, так і на різноманітні цілі та потреби.

Позика під заставу нерухомості на розвиток бізнесу

Останнім часом набула розповсюдження позика під заставу нерухомості на розвиток бізнесу серед підприємців. Після проведення простих підрахунків відразу стає зрозуміло, що отримання грошей під заставу нерухомості - найвигідніший спосіб отримати додаткові кошти. Неможливо отримати інший вид позики під такий низький відсоток.

Ставка по кредиту під заставу нерухомості відрізняється в банку і небанківській фінансовій організації. Наприклад, один з найбільших банків в Україні «Приват банк» кредитує під заставу нерухомості з процентною ставкою від 20,5% в рік. Але це не всі витрати позичальника. Окрім ставки по іпотеці, потенційний позичальник зобов'язаний сплатити послуги оцінювача об'єкта застави, щорічно оплачувати страховку нерухомості, особисте страхування та комісії банку. Деякі банки додатково вимагають перший внесок в розмірі від 20% суми кредиту.

Приватні позичальники полегшили процедуру видачі позики під нерухомість. Наприклад, компанія «UniGroup» в 2019 році встановила рівень процентної ставки від 18% на рік (всього 1,5% щомісячно). Витрати на оцінку нерухомості покриваються за рахунок компанії. Приватний кредитор «UniGroup» працює без додаткових платежів і комісій. Позичальник виплачує тільки відсотки по позиці.

Власники малого і середнього бізнесу вже стали постійними клієнтами компанії «UniGroup». У разі необхідності терміново збільшити кількість оборотних коштів підприємства, можна за 2 дні отримати позику під заставу нерухомості. Коли фінансова ситуація позичальника стабілізується, він без штрафів і комісій достроково погашає заборгованість.

Чому вигідно брати позику в компанії «UniGroup»

Компанія «UniGroup», як одна з найбільш прогресивних фінансових компаній, відмовилась від бюрократії. Керівництво компанії позбулось пережитків минулого. Безглузда бюрократія завдає шкоди і кредитору, і позичальнику. Отримати позику під нерухомість на сьогоднішній день можна всього по 3-м документам:

  • Паспорт позичальника;
  • ІПН (індивідуальний податковий номер);
  • Документи, що підтверджують право власності на нерухомість.

У разі відсутності одного з необхідних документів співробітники компанії допоможуть Вам відновити втрату.

Одна з переваг співпраці з фінансовим експертом «UniGroup» - відсутність необхідності надавати довідку про доходи, характеристики з роботи, довідку про несудимість та інші супутні документи. Кожен позичальник в компанії оцінюється з чистого аркуша. Кредитна історія позичальника не має значення. Співробітники компанії пропонують всім клієнтам вигідні умови позики вже при першому зверненні.

Хто може отримати позику в компанії «UniGroup»

У компанію «UniGroup» може звернутися як фізична, так і юридична особа. Основні вимоги до позичальника:

  1. Вік старше 18-ти років і молодше 75-ти.
  2. Наявність у власності об'єкта нерухомості або автомобіля.
  3. Реалізація заставної нерухомості повинна розташовуватися на території Києва або в 35 км зоні від міста.

У нас на рівних умовах отримують позики домогосподарки, пенсіонери, бізнесмени і прості робітники.

Чи можна отримати позику під проблемну нерухомість

Приватні позичальники видають позики під проблемну нерухомість. Гроші можна отримати, якщо:

  • власники нерухомості визнані зниклими безвісти.
  • об'єкт застави в іпотеці.
  • документи на нерухомість проблемні або загублені.
  • на заставу накладено арешт та інше.

У компанії цінують чесність у відносинах з клієнтом. Приховування документації або подача неправдивої документації - гарантований спосіб отримати відмову по заявці.

Для отримання всієї необхідної інформації по отриманню позики під заставу проблемної нерухомості зверніться до співробітників компанії, і вони в найкоротший термін нададуть Вам відповідь.

UniGroup

Контакти

Графік роботи

щодня: 8:00 - 20:00

Мы в соцсетях