Головна
Блог
Чи існує безвідсоткова позика в Україні?

Чи існує безвідсоткова позика в Україні?

Зображення: Чи існує безвідсоткова позика в Україні?

У країнах Заходу кредитна ставка настільки низька, що люди вже давно не замислюються про відсотки за позикою і практично живуть в кредит. Купуючи на позичені кошти нерухомість, автомобілі, вони також кредитуються для навчання в вищих навчальних закладах, отримання медичних процедур, відпочинку і навіть для придбання дрібної побутової техніки. Навпаки, в Україні відсоткова ставка по звичайному банківському кредиту настільки велика, а процедура отримання позики незрозуміла і оповита бюрократичними складнощами, що усвідомлено отримати банківський кредит готова лише невелика частина українців, і то в крайній безвихідній ситуації. А чи можливо отримати позику не в банку і під мінімальний відсоток?

Кредит під нуль відсотків

На тлі непідйомних умов банківського кредитування останнім часом в Україні з'явилась реклама можливості отримання кредиту під нуль відсотків. Безпроцентні кредити можна отримати в приватних кредитних організаціях. Як правило, видають "бистрозайми" біля станцій метро і переходів у великих містах. Давайте докладніше розберемося в умовах таких кредитів під нуль відсотків.

Умови отримання кредиту під нуль відсотків

Насправді мова йде не про нульову процентну ставку на весь термін кредитування. Зазвичай під час підписання кредитного договору надається нібито пільговий період в декілька днів, коли на тіло кредиту не будуть нараховуватись відсотки. Однак, якщо Вам потрібна позика на більш тривалий термін, ніж кілька тижнів, Ви швидко усвідомите, що такий вид кредитування ще менш вигідний, ніж банківський.

Ви цілком можете отримати кредит під 300% річних при швидкому кредитуванні. Більш того, швидка позика під "нуль відсотків" зазвичай видається на суму не більше 5 000 грн. Тому безвідсотковий кредит в Україні - це лише хитрий рекламний трюк, який створений для заманювання людей в справжню фінансову кабалу.

Якщо кредиту під нуль відсотків в Україні не існує, чи можливо знайти кредитора, готового видати позику на велику суму під мінімальний відсоток, з прозорими умовами і мінімальним пакетом необхідних документів?

Як отримати кредит під мінімальний відсоток?

Компанія "UniGroup" з радістю готова Вам надати послугу заставного кредитування на суму до 30 000 000 грн. під мінімальний відсоток. В якості застави може виступати як нерухоме майно, наприклад квартира, офісне або складське приміщення, будинок, так і особистий автомобіль або земельна ділянка. Ви можете сплатити кредит в будь-який час, і не будете переплачувати за додаткові послуги і умови позики. Оплачується тільки відсоткова ставка за фактичний період використання позикових коштів. Компанія "UniGroup" має багаторічний досвід кредитування, пропонуючи на сьогоднішній день одні з найвигідніших і прозорих умов отримання позики, які прагнуть до безвідсоткових.

Давайте розглянемо умови отримання позики в нашій компанії на прикладі кредиту під заставу нерухомості:

  • ставка за кредитом може складати всього 1,5% на місяць;
  • займ видається на суму до 30 000 000 грн .;
  • Ви отримуєте до 80% ринкової вартості нерухомості, що іноді набагато вигідніше її термінового перепродажу;
  • ми не вимагаємо довідки про доходи та іншої зайвої документації;
  • рішення з видачі грошових коштів приймається протягом 30 хвилин;
  • нам не важливий вік позичальника;
  • ми надаємо безкоштовну оцінку нерухомості та юридичний супровід. Компанія "UniGroup" також видає кредити під заставу "проблемної" нерухомості.

Наша компанія видає кредити терміном від одного місяця до 10-ти років. Ми готові стати Вашим надійним фінансовим партнером. Якщо у Вас ще залишилися питання, залиште замовлення на сайті або зверніться до наших консультантів.

Матеріал підготував:
UniGroup

Контакти