Головна
Блог
Вигідний кредит під заставу офісу від компанії UniGroup

Вигідний кредит під заставу офісу від компанії UniGroup

Зображення: Вигідний кредит під заставу офісу від компанії UniGroup

Після закриття бізнесу або його переїзду на нове місце у розпорядженні підприємця часто залишається порожній офіс. Утримувати його в такому стані не завжди вигідно, адже власнику доведеться сплачувати за комунальні послуги та здійснювати інші витрати. Куди краще здати приміщення в оренду та отримувати пасивний дохід.

Також можна додатково оформити кредит під заставу офісу, отримавши кошти на розвиток свого бізнесу або інші особисті потреби. А фінансами, що надходять від здачі офісу в оренду, покривати витрати на кредит. Далі ми розглянемо всі переваги такого виду кредитування і розповімо, як зробити порожній офіс прибутковим.

Позика під заставу офісу: переваги кредитування в UniGroup

Взяти кредит під заставу офісу сьогодні може кожен власник нежитлового приміщення, проте умови в різних банках, м'яко кажучи, не завжди вигідні. Щоб уникнути непотрібних втрат і неприємних "сюрпризів", варто довірити своє майно справжнім фінансовим експертам.

Компанія UniGroup пропонує позику під заставу офісу на найвигідніших умовах, в чому вже переконалися сотні жителів Києва і Київської області. Ми гарантуємо:

  • мінімальну ставку за позикою - всього 1,5 % на місяць. Вона залишається фіксованою і не змінюється до закінчення терміну дії Вашого договору;
  • велику суму позики - розмір кредиту під заставу офісу може скласти від 30 000 до 7 000 000 грн. Ми готові видати до 80 % від середньоринкової вартості нерухомості, а це - значно більше, ніж у більшості банків;
  • можливість оформити позику під заставу офісу не лише в гривні, але і в євро, доларах або іншій іноземній валюті;
  • тривалі терміни погашення - кредит під заставу офісу можна виплачувати на протязі від 3 місяців до 10 років.

Нашими позичальниками можуть виступати клієнти, віком від 18 до 75 років. Ми надаємо послуги кредитування не лише жителям Києва, але і людям, які бажають швидко взяти кредит під заставу офісу в Івано-Франківську, Житомирі, Львові, Чернігові, Черкасах, Чернівцях, Дніпрі, Полтаві, Сумах, Одесі, Харкові.

Як взяти кредит під заставу офісу?

Оформити позику під заставу офісу в компанії UniGroup набагато простіше, ніж здається. Звернутися до нас Ви можете будь-яким зручним для Вас способом:

  • зателефонувавши;
  • оформивши онлайн-заявку;
  • відвідавши офіс особисто.

Після звернення наші експерти проведуть оцінку нерухомості, а фінансові фахівці - запропонують максимально можливу суму. Вам залишиться тільки вибрати найзручніший спосіб погашення і підписати договір.

З нами Вам не доведеться витрачатися на відкриття та обслуговування позики. Усі витрати з оцінки заставного майна ми беремо на себе. В результаті Ви не втрачаєте кошти, а отримуєте усю суму в тому об'ємі, який прописаний в кредитному договорі.

Кредит під заставу офісу в UniGroup: максимальна гарантія схвалення

Багато бажаючих взяти кредит під заставу офісу в Києві регулярно стикаються з відмовами з боку банків. Чому так відбувається? По-перше, кожен банк дуже ретельно підходить до вибору позичальників. Навіть попри те, що заставне майно вже саме по собі виступає гарантією повернення засобів, банкам потрібна ідеальна кредитна історія клієнта. Без неї отримати банківську позику практично неможливо.

Крім того, жоден банк не видасть кредит клієнтам, працюючим неофіційно. У переліку обов'язкових документів завжди фігурує довідка про доходи з випискою по заробітній платі та інших нарахувань, що поступили на рахунок позичальника за останні півроку. Якщо врахувати, що сотні тисяч людей не мають офіційного працевлаштування, то стає зрозуміло: можливості оформити заставну позику у банку позбавлені багато українців.

Але, які б вимоги не висували до кандидатів в позичальники популярні банки України, вихід із ситуації можна знайти завжди. Досить оформити кредит під заставу офісу в компанії UniGroup, що готова видати позику кожному клієнтові. Процедура оформлення кредиту у нас максимально проста. З великою вірогідністю ми видаємо вигідні і чесні позики людям з поганою кредитною історією і клієнтам без офіційного працевлаштування. Більше того, ми робимо це в найкоротші терміни. На розгляд заявки нам потрібно не більше 10 хвилин, а свої гроші Ви отримаєте через 1-2 години.

Якщо Ви все ще не вірите, що заставний кредит може бути вигідним, зверніться до нас. Ми ламаємо усі стереотипи, надаючи унікальні кредитні можливості кожному нашому клієнту.

Матеріал підготувала:
UniGroup

Поширені запитання про Вигідний кредит під заставу офісу від компанії UniGroup

Для розгляду заявки фахівцями UniGroup від Вас знадобиться тільки паспорт, ІПН і свідоцтво, що підтверджує право власності на приміщення. Після підписання договору оригінали документів залишаються у Вас.

На "тіло" позики впливає площа приміщення, його розташування, технічний стан і наявність ремонту. Кожному нашому клієнту ми надаємо максимально можливу суму по ринку.

Ви можете продовжити експлуатацію приміщення - працювати у ньому або здавати в оренду. Єдине обмеження стосується тільки продажу офісу третій особі.

Компанія UniGroup спеціалізується на видачі нецільових заставних кредитів. Ми не будемо контролювати Ваші витрати. Ви можете витратити видану нами позику на будь-які цілі.


Контакти