Головна
Блог
Як залучити нове фінансування в бізнес?

Як залучити нове фінансування в бізнес?

Зображення: Як залучити нове фінансування в бізнес?

Ведення бізнесу досить складна справа і часом кожен підприємець стикається у своїй діяльності з тим, що йому необхідно збільшити фінансування. Якщо говорити про великий бізнес - бізнесмен шукає нових інвесторів, а що робити тим у кого малий або навіть середній бізнес зараз ми і розглянемо в цій статті.

Хорошим методом фінансування є кредитування для бізнесу. Якщо говорити про кредит в банку, то тут все за звичною схемою - великий відсоток, бюрократична система отримання, тривале очікування, необхідність надати купу документів, наявність комісії за банківські послуги, тривале оформлення самої угоди і не фіксована процентна ставка по кредиту. Звичайно є такі системи отримання коштів як лізинг, краудфандінг і франчайзинг - але все це досить довго, складно і часом навіть неможливо і тому якщо до Вас приходить бізнес-партнер і робить розумну пропозицію, яка сприятиме розвитку Вашого бізнесу, Вам потрібно шукати варіанти швидкого залучення фінансів. Тому найкращим варіантом стане саме кредитування в фінансових компаніях.

Очевидно, що кількість приватних кредиторів і фінансових організацій , які видають бізнесменам кредити досить велике, різниця тільки в умовах і сумі позики. Але потрібно бути дуже уважним і дуже скрупульозно підбирати компанію, яка зможе кредитувати Ваш бізнес, адже головною умовою повинна бути прозора робота компанії і як фінансова так і юридична безпека позичальників.

Однією з таких компаній, в діяльності якої застосовані всі ці пункти є «UniGroup». Ми кредитуємо підприємців під найвигідніші умови, а досвід нашої роботи становить понад 15 років, що говорить само за себе. У чому ж переваги оформлення кредиту для підприємців в компанії «UniGroup»?

По-перше це фіксована і низька ставка, розміром всього 1,5% на місяць. Ми прописуємо всі умови в договорі і дотримуємося їх протягом всього нашого співробітництва.

По-друге, максимально швидка обробка заявки. Видача грошей в день звернення і швидке оформлення договору лише за 2 дні.

По-третє, нам не важлива Ваша кредитна історія або довідка про доходи, ми працюємо з усіма і видаємо кредити навіть людям з непогашеною судимістю.

По-четверте, у нас немає прив'язки до долара, що може убезпечити Вас в разі різкої інфляції.

І однією з найбільш важливих умов є те, що ми ні за яких умов не перепродуємо наші договори колекторам.

Але пам'ятайте, що єдиною і головною умовою нашої співпраці є кредитування під заставу нерухомості. Насправді, якщо Ви берете такий кредит Ви тільки виграєте адже такий вид кредиту під заставу передбачає низькі процентні ставки і дає можливість отримати таку суму на яку оцінять ваше заставне майно.

Більш детально про умови кредитування для підприємців і залучення фінансів в бізнес Ви можете дізнатися написавши або зателефонувавши нам. Наші менеджери з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Матеріал підготувала:
UniGroup

Контакти