Головна
Блог
Як вигідно взяти іпотеку без початкового внеску в Україні

Як вигідно взяти іпотеку без початкового внеску в Україні

Зображення: Як вигідно взяти іпотеку без початкового внеску в Україні

Сучасні ціни на нерухомість досить високі. Можливість купити власне житло за наявні кошти є не у всіх. У цьому випадку молоді сім'ї і всі бажаючі можуть скористатися іпотекою. Іншими словами - це гроші, які банки або фінансові організації дають громадянам на певних умовах. Це досить привабливий варіант, який дозволяє купити квартиру або будинок в кредит без першого внеску і переїхати в житло без зволікань.

Але, іпотечний кредит може бути як вигідним, так і невигідним. Все залежить від умов кредитного договору і багато в чому від самого кредитора. Нерідко потрібно внести обов'язковий первинний внесок, який також може виявитись досить значною сумою, яка є не у кожного. Відсоткова ставка по іпотеці також відіграє значну роль. У цій статті розглянемо, чи можливо взяти кредит на квартиру без початкового внеску і як це можна зробити з максимальною вигодою.

Чи можна взяти кредит на квартиру без початкового внеску

Іпотечне кредитування вигідна послуга для бажаючих придбати житло. Переваги очевидні:

  • Можна придбати новобуд;
  • Переїхати можна відразу після оформлення договору;
  • Щомісячні виплати по позиці більш прийнятні для бюджету, ніж тривале накопичення великої суми.

До того ж, відсоткові ставки по іпотеці значно нижче, ніж при кредитуванні без застави.

Іпотечні кошти видаються позичальнику під заставу нерухомості, що купується (або іншої нерухомості, яку можна надати в якості застави). Застава такого роду забезпечує кредитору достатні гарантії для того, щоб видати немалу суму.

Українські банки встановлюють щомісячний розмір відсоткової ставки від 16%, але доповнюють договір додатковими умовами і платежами. Фінансові компанії, зокрема «UniGroup», більш гуманні в цьому відношенні - іпотеку можна отримати під 1,5% на місяць (18% на рік).

Кредитна організація на відміну від багатьох банків надає можливість взяти кредит на квартиру без початкового внеску. За таких умов купити житло собі або дітям можуть багато українців.

Хто може взяти кредит на квартиру або на будинок без початкового внеску

Іпотека без первинного внеску за квартиру або будинок доступна громадянам з повнолітнього віку - з 18 років. Це прекрасна можливість для молодих людей обзавестися особистою нерухомістю.

Банки пропонують різні програми по іпотеці, але при цьому вимагають внести початковий внесок і надати документи, що підтверджують доходи.

Більш актуальною для молодих пар і осіб середнього віку буде іпотека без початкового внеску під заставу житла, що купується, так як рівень їх доходів найчастіше невеликий і ще немає накопичень. Компанія «UniGroup» підтримує молоді сім'ї і надає можливість отримати кредит на будинок або квартиру за спрощеною схемою. Довідки про доходи і інша бюрократична документація при цьому не потрібна.

В кожному окремому випадку термін кредитного договору визначається індивідуально, але як правило, документ оформляється на довгий термін.

При заставному кредитуванні позичальник користується нерухомістю на свій розсуд - проживає, здає в оренду, заселяє в неї своїх родичів.

Які українські банки дають іпотеку без першого внеску

Розглядаючи питання, які банки дають іпотеку без першого внеску, буде справедливо визнати факт, що практично всі банки вимагають від позичальника вносити початковий внесок при оформленні іпотеки і аргументують це гарантіями своєчасних виплат і дисциплінарними заходами. Розмір платежу коливається в межах 10-20% від вартості житла. Вважається, що якщо позичальник вносить частину суми, то він буде відповідально ставитися до подальших платежів. Це злегка застарілі, бюрократичні шаблони.

Також багато банків підвищують ліквідність заставної нерухомості за допомогою першого внеску. У разі невиконання умов договору, банк отримує пряму вигоду від продажу нерухомості, тому початковий платіж практично обов'язковий.

Якщо у позичальника немає достатньої суми для внесення платежу, банк може запропонувати йому споживчий кредит, що звичайно є виходом із ситуації, але не дуже вигідно для позичальника в фінансовому плані. Доведеться виплачувати одночасно два кредити, причому споживчий матиме завищену процентну ставку. Комфортніше взяти кредит на будинок або інше житло без першого внеску.

Як отримати вигідну іпотеку без початкового внеску під заставу нерухомості або придбаного житла

Компанія «UniGroup» пропонує своїм клієнтам вигідні умови для отримання іпотеки без початкового внеску під заставу нерухомості або придбаного житла в Києві та інших містах України.

Переваги очевидні:

  • Позика видається за спрощеною системою всього під 1,5% на місяць;
  • Немає додаткових комісій і платежів;
  • Заявка розглядається в найкоротші терміни;
  • Для оформлення потрібен мінімальний пакет документів;
  • Відсоткова ставка залишається фіксованою на весь термін договору;
  • Не потрібна довідка про доходи;
  • Кредитна історія позичальника не впливає на можливість отримання позики.

Сучасні принципи роботи компанії засновані на лояльності до клієнта, тому позичальник виплачує тільки відсотки за договором. Ніякі додаткові платежі і приховані умови при оформленні іпотеки без початкового внеску і підтвердження доходу під заставу житла, що купується, йому не загрожують.

Компанія «UniGroup» працює в Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові, Полтаві, Івано-Франківську, Сумах, Черкасах, Чернігові, Чернівцях та у Львові. Іпотеку без початкового внеску можна взяти на будівництво будинку або на дачу.

Подати заявку на іпотеку без початкового внеску дуже легко - достатньо зв'язатися з фахівцями компанії. Заявка перевіряється протягом декількох хвилин, що дозволяє клієнту швидко прорахувати всі варіанти.

При необхідності клієнту може бути запропоновано рефінансування іпотеки без початкового внеску на вигідних умовах. Якщо у позичальника вже є іпотека видана банком або іншою організацією, вона може бути рефінансована компанією «UniGroup» на більш комфортних умовах.

Матеріал підготувала:
UniGroup

Поширені запитання про Як вигідно взяти іпотеку без початкового внеску в Україні

Компанія «UniGroup» не вимагає при оформленні іпотеки ніяких документів пов'язаних з кредитною історією позичальника. Негативна кредитна історія не перешкоджає отриманню позики.

Процентна ставка по кредиту на покупку житла залишається фіксованою на весь термін дії договору і становить 1,5% на місяць. Крім того, компанія не бере комісії за свої послуги.

Для оформлення іпотечного кредиту слід звернутися до фахівців компанії «UniGroup» за консультацією будь-яким зручним способом - по телефону, через форму на сайті або по електронній пошті. Спеціаліст роз'яснить всі деталі і призначить дату оформлення іпотеки.

Для оформлення іпотечного кредиту від компанії «UniGroup» позичальник повинен надати паспорт, ідентифікаційний код та правовстановлюючі документи на заставне майно (перелік можна узгодити зі співробітниками компанії).


Контакти