Головна
Блог
Кредит під заставу нерухомості в «ПриватБанку»

Кредит під заставу нерухомості в «ПриватБанку»

Зображення: Кредит під заставу нерухомості в «ПриватБанку»

Скільки б не обговорювали приватизацію «ПриватБанку» і всі корумповані схеми, які через нього проводилися, більшість громадян України все одно будуть користуватися послугами цього банку. На сьогоднішній день це найбільший банк в Україні і в ньому обслуговується 50% населення. 66% фізичних осіб підприємців вважають цей банк своїм основним банком для ведення рахунків.

Кредитні програми від цього банку користуються не меншою популярністю, ніж сам банк. Але чи є програма кредитування від цього банку найвигіднішою для позичальника? Давайте розберемося з умовами кредитування під заставу нерухомості від «ПриватБанку».

Умови кредиту під заставу нерухомості від «ПриватБанку»

«ПриватБанк» пропонує 2 програми з кредитування під заставу нерухомості: споживчий кредит і кредит на придбання нерухомості. Короткий перелік умов, який можна знайти на сайті самого банку.

Умови споживчого кредиту під заставу нерухомості від «ПриватБанку»:

  • Ставка по кредиту від 20,9% річних;
  • Ви можете отримати до 50% від вартості нерухомості. Причому оцінка нерухомості проводиться за рахунок позичальника;
  • Максимальний термін кредитування - до 5 років;
  • Банк бере разову комісію за оформлення кредиту в розмірі 1% від суми;
  • Необхідно оформити страхування в розмірі 0,5% від вартості нерухомості і 0,5% від суми кредиту.

 

Чим відрізняється цільовий кредит на житло від споживчого кредиту?

  • Ставка по кредиту при купівлі первинного житла або нерухомості банку складе 17,9%. У разі купівлі вторинного житла ставка складе від 19,9%;
  • Термін кредитування продовжений до 20 років;
  • Сума кредиту до 2 млн. грн.;
  • Обов'язковий первинний внесок в розмірі 25% від суми.

 

Умови кредитування для різних видів кредиту відрізняються. Які умови вигідніше, кожен позичальник вирішує для себе сам. Але до всіх позичальників є додаткові умови.

Для отримання кредиту необхідно обов'язково надати довідку про доходи за останні 6 місяців. Також крім паспорта та ІПН, документів на житло та довідки за формою номер 13, від Вас можуть вимагати інші документи. Можуть знадобитися документи членів сім'ї із зазначенням їх доходу, довідка про несудимість та інше.

У тому випадку, якщо Ви берете кредит під заставу нерухомості, є додаткові вимоги до самого об'єкта нерухомості.

Чи актуально брати кредит під заставу нерухомості в 2021 році у «ПриватБанку»?

Більшість людей в Україні продовжують зберігати свої дебетові рахунки в ПриватБанку, десятки тисяч щорічно беруть кредит, мільярди доларів українці залишають на депозиті, щоб отримувати прибуток. Минуло вже 5 років з моменту націоналізації «ПриватБанку», задумайтеся, якщо такий «Титан» банківської сфери не зміг встояти перед натиском юристів, що чекає Ваші вклади і кредити завтра, чи не заберуть у Вас нерухомість у разі краху банку?

Більш актуальний варіант сьогодні - це приватне кредитування. Комерційні кредитні організації не підкорюються суворому регламенту МВФ та інших міжнародних корпорацій, адже всі гроші компанії - це інвестиції українських і зарубіжних інвесторів. Завдяки такому надійному фінансовому базису клієнти приватних кредиторів можуть бути впевнені в збереженні свого майна на 100%.

У соціальних мережах Facebook, Instagram, Twitter і Youtube ми регулярно публікуємо новини та актуальну інформацію про нові пропозиції компанії. Там же Ви можете прочитати відгуки реальних клієнтів або задати питання менеджеру. Підписуйтесь на акаунти «UniGroup», щоб завжди бути в курсі подій сфери заставного кредитування.

Альтернатива кредиту під заставу нерухомості від «ПриватБанку»

Компанія «UniGroup» пропонує вигідні програми кредитування під заставу нерухомості. Ми розробили спеціальні умови кредиту під заставу нерухомості.

У нашій компанії передбачена фіксована процентна ставка від 1,5% в місяць, що становить до 18% в рік. Ми виплачуємо до 80% від вартості нерухомості. У нашій компанії не беруть авансові платежі. Всі угоди оформляються без комісій. Для оформлення заявки необхідно надати мінімальний пакет документів, який буде включати документ, що засвідчує особу, ІПН і документи на нерухомість.

Кредит під заставу нерухомості можна отримати готівкою в будь-якій валюті (UAH. USD, EUR та інших). Завдяки оптимізованій системі роботи з клієнтами вся сума позики видається протягом 24 годин з моменту заявки.

«UniGroup» також відкриті для рефінансування кредитів в інших банках, мікрофінансових організаціях та інших фінустановах. Кредит на погашення іншої позики можна оформити навіть з відкритим простроченням і низьким кредитним рейтингом.

Більш детально про умови кредитування від компанії «UniGroup» Ви можете дізнатися на нашому сайті, або поспілкувавшись з співробітниками компанії за вказаними телефонами. Бажаєте отримати особисту консультацію фахівця по заставному кредитуванню? Відвідайте офіс «UniGroup» в Києві і поставте всі Ваші запитання.

Матеріал підготувала:
UniGroup

Поширені запитання про Кредит під заставу нерухомості в «ПриватБанку»

Ставка по кредиту в ПБ від 20,9% річних, в UG - до 18%. Сума кредиту від вартості нерухомості в ПБ - 50%, в UG - 80%. Оцінка нерухомості в ПБ - за рахунок позичальника, в UG - за рахунок компанії. Термін кредитування в ПБ - до 5 років, в UG - до 10 років з правом пролонгації. Комісія за оформлення кредиту в ПБ - 1% від суми, в UG - відсутня. Додаткові витрати на страхування в ПБ є, а в UG - немає.

Для отримання кредиту в ПриватБанку необхідно обов'язково надати довідку про доходи за останні 6 місяців, яка не потрібна в компанії "UniGroup". Крім цього, можуть знадобитися документи членів сім'ї із зазначенням їх доходу, довідка про несудимість та інші. Незважаючи на всі старання, кредит можуть не схвалити через погану кредитну історію, відсутність постійної роботи і т.д.

Для оформлення кредитного договору в компанії "UniGroup" Вам знадобиться мінімальний пакет документів: паспорт; ідентифікаційний код; документи на право власності та фото квартири.

Процес оформлення кредитного договору займає близько 2-х годин в день звернення за наявності всіх необхідних документів. В цей же день Ви отримуєте грошові кошти в готівковій формі в тій валюті, яка позначена в кредитному договорі.

Переваги оформлення кредиту у фінансовій компанії "UniGroup": швидке оформлення кредиту в день звернення, тоді як в банку така процедура займає від 2 до 30 днів; пакет документів мінімальний; не має значення наявність постійної роботи і кредитна історія; ставки по кредиту значно нижче, ніж у банку.


Контакти