Головна
Блог
Кредит з поганою кредитною історією

Кредит з поганою кредитною історією

Зображення: Кредит з поганою кредитною історією

Одним з вирішальних факторів при видачі позики для банків і більшості фінансових організацій є кредитна історія. Саме вона, допомагає фінансовим установам визначитися, чи варто видавати гроші позичальнику, наскільки ймовірним є погашення ним позики, наскільки хороша у нього кредитна репутація.

У Вас може бути офіційне працевлаштування, хороший стабільний дохід, та й в цілому відмінна репутація, але, якщо хоча б один раз у Вас виникла навіть невелика «чорна» цятка в кредитній історії, саме це і послужить відмовою. Багато позичальників під час першого звернення до банку отримують відмову за заявками на позику.

Як правило, співробітники банку не повідомляють причину відмови. Однак важливо знати, що являє собою кредитна історія, чому банки дають відмову людям без неї, що саме в ній потрібно дивитися. Цікавою і корисною буде інформація про те, як поліпшити кредитну історію, а також як можна отримати позику з поганою кредитною історією.

Що таке кредитна історія

Кредитна історія - це інформація про всі позики позичальника, про терміни їх погашення, своєчасність виплат і відсутність штрафів за останні 10-15 років. Це досьє з'являється з моменту відкриття першого кредиту, але веде його зовсім не банк або фінансова організація, яка видала позику. Дані зберігаються в:

 • Українському бюро кредитних історій;
 • Першому Всеукраїнському бюро кредитних історій;
 • Міжнародному бюро кредитних історій.

Інформацію ці організації отримують від партнерів: банків, страхових і лізингових компаній, кредитних спілок та інших небанківських установ. Збираючи дані по кожному позичальнику, вони ведуть необхідну статистику і надають інформацію фінансовому інституту за запитом.

Установа, яка видає позику, обмінюється інформацією з декількома кредитними бюро, як правило, туди потрапляє сума і термін кредиту, залишок платежів, дані про заборгованість або наявність штрафних санкцій. Звісно, що на такий обмін фінансові установи мають 100% право, оскільки підписуючи кредитний договір, Ви також підписуєте угоду про доступ до Вашої кредитної історії. Важливо відзначити, що далі така інформація не поширюється, оскільки є строго конфіденційною.

Для того, щоб дізнатися свою кредитну історію, необхідно направити запит в Бюро кредитних історій. Кожен громадянин України, відповідно до п.3 ст.13 закону України "Про організацію формування та обігу кредитних історій", має право раз на рік безкоштовно отримати звіт про свою кредитну історію.

Кредит без кредитної історії

При першому зверненні за позикою, у Вас немає кредитної історії. У такому випадку рекомендуємо Вам перед відвідуванням банку зателефонувати в кол-центр і поцікавитися, чи можливо взяти позику. Більшість банківських установ з побоюванням ставиться до людей без кредитної історії.

Умови кредитування для таких громадян можуть бути жорсткіші, ніж для всіх інших. Банк перестраховується від випадку неповернення позикових коштів, підвищуючи відсоткові ставки по позиках. Більш того, у Вас можуть вимагати більшу кількість документів, ніж зазвичай. Залежно від рівня Вашої заробітної плати банк може обмежити для Вас максимально можливу суму позики.

Причини негативної кредитної історії

Ви взяли кредит в банку чи іншій фінансовій установі на тривалий термін і все виплачували вчасно. Однак трапилася непередбачена ситуація, через яку платежі збилися і з'явився борг. Цього вже достатньо для позначки в Вашій кредитній історії «погана», в слідстві чого Вам або не видадуть нові позики, або видадуть на найбільш невигідних умовах.

У появи негативної кредитної історії може бути кілька причин:

 1. Прострочення по кредитних платежах - першопричини зіпсованої кредитної історії. Забудькуватість позичальника може стати причиною складнощів при отриманні наступного кредиту. Кожен банк індивідуально встановлює критичний термін простроченої заборгованості. У більшості комерційних фінансових установ цей термін 30 днів.
 2. Ще однією причиною негативної кредитної історії може стати особисте ставлення співробітника банку до Вас. Якщо Ви не викликаєте його довіру, викличете підозру своїм зовнішнім виглядом, то він може помітити Вашу заявку спеціальним кодом. Дана інформація досить суб'єктивна і рідко передається іншим банкам, а також в Бюро кредитних історій.
 3. Помилка банківського службовця може стати виною появи поганої кредитної історії. Ви можете бути внесені до "чорного списку" помилково, але отримати кредит для Вас стане проблемою.
 4. Серйозною підставою для відмови може послужити неправдива інформація в заявці на кредит. Якщо співробітники банку виявлять неправдиву інформацію, то про це дізнаються всі інші банки, і Ви будете занесені в чорний список.

Звертаючись до банківської установи за кредитом, варто мати на увазі, в яких випадках у позичальника погана кредитна історія:

 • якщо на момент подачі заявки є непогашені кредити (винятком є ​​рефінансування позики);
 • дані про прострочення платежів терміном від 5-и до 30-и днів;
 • прострочення і заборгованості по аліментах;
 • інформація про дострокове погашення попередніх позик;
 • дані про судимість і кримінальні справи.

У ряді європейських країн при формуванні кредитного скорингу враховують заборгованості по мобільним платежам, страховим внескам, і навіть платежам за комунальні послуги. В Україні на даному етапі такі дані не враховуються.

Що робити, якщо терміново потрібен кредит з поганою кредитною історією

На деяких сайтах для поліпшення кредитної історії рекомендують взяти кілька мікропозик, і виплатити їх, з дотриманням графіка платежів. Після виконання даної рекомендації Ви зможете звернутися в банк за позикою на маленьку суму, і можливо банк Вам його схвалить, але відсоткова ставка по кредиту все одно буде вищою за середню.

Зрозуміло, подібний спосіб вимагає достатньо часу, а гроші в більшості випадків потрібні терміново. До того ж, кредити на великі суми людям з поганою кредитною історією банки не видають ні за яких умов.

Як взяти кредит з поганою кредитною історією в Києві

Однак, навіть маючи зіпсовану історію кредитування, можна взяти гроші в позику в Києві, Львові, Харкові, Житомирі чи будь-якому іншому місті України. Отримати позику можна не тільки в банку, але і в небанківській фінансовій компанії. Приватний позичальник видає кредити з будь-кредитною історією.

Коли терміново потрібен кредит з поганою кредитною історією, і немає можливості взяти позику у друзів - рекомендуємо Вам звернутися до приватного інвестора. Найбільш вигідний варіант - це кредит під заставу нерухомості. Для того, щоб взяти кредит з поганою кредитною історією в Києві, ми рекомендуємо Вам звернутися в компанію «UniGroup». Ми пропонуємо вигідні умови позичальникам з будь-якою кредитною історією. Ви можете взяти кредит під заставу майна під досить низький відсоток. Відсоткова ставка складе від 1,5% на місяць. Приватний інвестор видає термінові кредити за 2 дні людям з поганою кредитною історією.

Головною нашою перевагою, крім низької і фіксованої ставки, є саме робота з будь-якими кредитними історіями. Нам абсолютно не важливо, чи були у Вас раніше фінансові проблеми і скільки позик Ви погасили - ми готові простягнути фінансову руку допомоги завжди. Ми готові розглянути Вашу заявку про кредит під заставу нерухомості без довідки про доходи, без білої кредитної історії і навіть без офіційного працевлаштування, адже єдиною нашою умовою є наявність нерухомості в межах Київської області та Києва. Навіть якщо у Вас з кредитною історією все в порядку - навіщо переплачувати величезні ставки в банку, якщо ми можемо Вам допомогти !?

Умови кредитування в «UniGroup»

Звертаючись в нашу компанію, Ви можете оформити кредит на будь-яку потребу. Ми видаємо кредит під заставу нерухомості для розвитку бізнесу підприємцям, а також іпотечні позики, позики на навчання або будь-яку споживчу покупку. З нами, навіть не маючи кредитної історії, Ви зможете без проблем оформити вигідну іпотеку і на первинну, і на вторинну нерухомість.

Крім того, ми одні з небагатьох, хто практикує європейські умови кредитування - ми готові видати кредит мамам в декреті, погасити який можна буде лише після виходу з декретної відпустки.

Для отримання позики Вам знадобиться тільки паспорт або id-карта, ІПН (ідентифікаційний номер платника податків) і документи на заставне майно. Вам не потрібні довідки про доходи. Ми лояльно ставимося до людей з поганою кредитною історією, і бачимо різницю між тими, хто подає заявку, щоб взяти кредит. Погана кредитна історія може бути у того, хто декілька разів прострочить виплату платежів за позикою. Безумовно, якщо Ви злісний неплатник, який регулярно порушує умови кредитного договору, то і у нас до Вас можуть бути додаткові питання.

Ми працюємо на ринку кредитування 12 років. Нам довіряють вже тисячі клієнтів. Компанія «UniGroup» може стати Вашим надійним партнером у питанні грошової позики. Ми розуміємо, що в бізнесі завжди є ризик, і прострочення по платежах не показує відсутність чесності і порядності. Якщо Вашому бізнесу потрібна велика сума грошей для ривка, а у Вас ще немає кредитної історії, або ж вона зіпсована, то зверніться в нашу компанію, і ми станемо Вашим партнером у всіх починаннях.

Більш детально про кредитування під заставу майна Ви зможете прочитати на нашому сайті або дізнатися, поспілкувавшись з співробітниками компанії «UniGroup», зателефонувавши за номером телефону, або залишивши заявку на сайті.

Чекаємо Ваших звернень, відповімо на всі питання, і пам'ятайте, Ваша кредитна історія не має для нас ніякого значення!

Матеріал підготувала:
UniGroup

Поширені запитання про Кредит з поганою кредитною історією

Компанія «UniGroup» готова видати від 30 000 до 7 000 000 грн. При цьому кредитна історія позичальника не має значення.

Для оформлення кредиту в компанії «UniGroup» клієнтам потрібні тільки паспорт або id-карта, ІПН і документ, що підтверджує право власності на нерухомість.

Компанія «UniGroup» працює максимально оперативно. На прийняття рішення по кредиту потрібно до 30 хвилин, а свої гроші позичальник отримає протягом декількох днів.

Ми надаємо кредити під нерухомість строком від 3 місяців до 10 років. Клієнти самі вибирають зручний для них графік погашення.


Контакти