Головна
Блог
Молодіжний кредит на квартиру: де отримати найвигіднішу пропозицію?

Молодіжний кредит на квартиру: де отримати найвигіднішу пропозицію?

Зображення: Молодіжний кредит на квартиру: де отримати найвигіднішу пропозицію?

Серед мешканців Києва є чимало молодих людей, які бажають купити житло самостійно. Найчастіше їх зупиняє висока вартість комфортабельної сучасної нерухомості, через яку покупку доводиться відкладати на невизначений термін. Вирішити проблему дозволяє молодіжний кредит на квартиру..

Молодіжний кредит на квартиру 2021-2022: у чому особливості?

Кредит молодіжний на квартиру – це вид позики, що оформлюється у рамках державної програми молодіжного житлового будівництва. Суть її полягає у допомозі з боку держави, а саме – фінансуванні придбання житла учасникам програми.

Молодіжний кредит на житло може бути погашений позичальниками повністю або частково, з невеликою відсотковою ставкою або без неї. Чи потрібно повертати молодіжний кредит на квартиру самим учасникам програми залежить від того, чи є у сім'ї діти та скільки їх.

Важливо: державну програму “Доступне житло”, станом на 2020-2021 роки було призупинено. За цей період, у рамках програми, було придбано 122 квартири, які фінансувалися не з держбюджету, а за допомогою місцевих бюджетів (для порівняння, у 2019 році, за програмою "Доступне житло" було видано 974 квартири, 878 з яких було профінансовано держбюджетом).

Як заявив голова Держфонду, Кабінетом Міністрів вже затверджено проект по продовженню програми до 2023 року, але яку суму планують закласти до бюджету під проект, наразі невідомо.

Молодіжний кредит: скільки грошей можна отримати?

Молодіжний кредит на квартиру передбачає можливість купівлі абсолютно будь-якого житла, незалежно від його вартості та площі. Це може бути нерухомість як у новобудові, так і на вторинному ринку. При цьому, щоб оформити молодіжний кредит на житло, вік будинку не повинен перевищувати 20 років.

Що ми маємо на практиці? При розрахунку розміру молодіжного кредиту на квартиру 2021 року співробітники обласних управлінь найчастіше відштовхуються від нормативів ціни на квадратний метр та загальної площі нерухомості. Різниця, яка виходить за певні рамки цих нормативів, має бути оплачена самим позичальником. Як правило, зробити оплату цієї різниці потрібно одночасно з первісним внеском за молодіжним кредитом на житло, що становить 6%.

При розрахунку площі до уваги береться ухвала Кабміну України № 584. Відповідно до неї, розмір молодіжного кредиту на квартиру розраховується виходячи з кількості членів сім'ї. Так, кожен мешканець має право на 21 м2 площі плюс додаткові 20 м2 на сім'ю. Іншими словами, сім'я з трьох осіб має право претендувати на нерухомість, загальною площею 83 м2 .

Фактичні суми, що видаються на молодіжні кредити на житло, можуть відрізнятись залежно від області. Це пов'язане з різницею ціни за квадратний метр. За затвердження вартості у кожному регіоні відповідає Мінрегіонбуд України. Ціна обчислюється як опосередкована вартість будівництва 1 м2 . При цьому вона відчутно нижча за реальні ціни від забудовників.

Найвищою є нормативна ціна у Києві. Вона складає 12128 грн/м2. На Київщині вона досягає 10365 грн/м2. Для порівняння, у Харкові та Харківській області вартість 1 м2 дорівнює 10894 грн., а у Тернополі та області – 9719 грн/м2.

Кредит молодіжний на квартиру: вимоги до позичальників

Бажаючі оформити молодіжні кредити на квартиру повинні відповідати 3-м основним вимогам:

  • Вік – стати учасниками програми можуть самотні молоді люди та сім'ї віком до 35 років;
  • Обов'язковий квартирний облік – щоб оформити кредит на квартиру молодіжний, претенденти зобов'язані стати в спеціальну чергу, сформовану з бажаючих поліпшити житлові умови. Іншими словами, отримати молодіжний кредит на квартиру 2021 людина може лише у тому місті, де вона зареєстрована;
  • платоспроможність – державний фонд зобов'язаний переконатися, що кожен позичальник зможе повернути гроші. Визначається це за дуже простою формулою: кожен член сім'ї або самотня людина повинні мати прожитковий мінімум, плюс до цього повинні залишатися кошти для погашення заборгованості.

Якщо оформити кредит неможливо через брак грошей, бажаючий може скористатися послугами поручителя.

Вигідна альтернатива молодіжному кредиту - позика під заставу від компанії UniGroup

Молодіжний кредит цікавий багатьом жителям Києва, але куди швидше і на більш вигідних умовах можна оформити позику під заставу в компанії UniGroup. Ми пропонуємо:

  • мінімальну ринкову ставку – лише 1,5 % щомісяця;
  • суму до 50 000 000 грн – Ви отримуєте позику, розмір якої буде еквівалентним 80 % вартості заставного майна;
  • можливість погашення кредиту протягом 5 років;
  • відсутність комісій, штрафів та платежів за відкриття кредитної лінії.

Оформити чесний заставний кредит у UniGroup можуть не лише кияни, а й мешканці інших міст: Львова, Івано-Франківська, Житомира, Чернігова, Черкас, Чернівців, Дніпра, Сум, Полтави, Одеси, Харкова.

Ми оформлюємо позики під заставу всім клієнтам, зокрема людям, які мають негативний кредитний рейтинг. Це робить вигідні кредити доступними для кожного бажаючого.

Матеріал підготувала:
UniGroup

Поширені запитання про Молодіжний кредит на квартиру: де отримати найвигіднішу пропозицію?

Для участі у державній програмі потрібні правовстановлюючі документи, свідоцтва про шлюб та народження дітей, довідки з паспортного столу та БТІ.

Якщо Ви маєте можливість, Ви зможете погасити заборгованість, не чекаючи терміну закінчення дії договору без нарахування штрафів та комісій. У разі дострокового погашення Ви заощадите на оплаті щомісячних відсотків за кредитом.

Користуватися вигідним кредитуванням у нашій компанії можна без офіційного працевлаштування. Довідка про доходи Вам не потрібна.

У нас Ви можете оформити позики під заставу будинку чи квартири, земельної ділянки, складської, офісної чи комерційної нерухомості.


Контакти