Головна
Блог
Чи можна взяти кредит без згоди одного з подружжя в Україні

Чи можна взяти кредит без згоди одного з подружжя в Україні

Зображення: Чи можна взяти кредит без згоди одного з подружжя в Україні

Шлюб передбачає спільні права та обов'язки, у тому числі економічного і майнового характеру.

Найбільш актуальними для більшості сімейних пар є такі питання пов'язані з кредитуванням:

 • Чи може дружина взяти кредит без відома чоловіка;
 • Що робити, якщо чоловік узяв кредит і не платить;
 • Як вчинити якщо чоловік або дружина беруть кредити без відома один одного;
 • Чи можна брати кредити без згоди чоловіка або дружини і як їх виплачувати.

Розглянемо в даній статті, що робити бажаючим взяти кредит без відома чоловіка або дружини і які існують вигідні варіанти для вирішення подібних ситуацій.

Чи може дружина взяти кредит без відома чоловіка

У законодавстві прописано поняття спільної власності. Будь-який незначний за важливістю договір, який оформляє дружина щодо спільного майна, поширюється також і на чоловіка.

Але це правило діє тільки в побутовому сегменті. Документ, який потребує нотаріального посвідчення не може бути укладений без згоди другої половини. Для здійснення дії необхідна письмова згода чоловіка.

Також існує положення, яке свідчить, що якщо з будь-якого договору дружина отримала майно, яке вона використовує в сімейних інтересах, обов'язки автоматично розподіляються на чоловіка в рівних частках.

Чи може дружина взяти кредит без відома чоловіка? - може! Українське законодавство дозволяє оформляти подібні угоди в абсолютно правових рамках. Це буде заставне кредитування, основні пріоритети якого спрямовані на використання особистої власності позичальника.

Оформити кредит без згоди партнера можна в наступних випадках:

 • Якщо заставне майно повністю належить позичальнику;
 • Якщо це ж майно було придбано позичальником до укладення шлюбу.

Щоб мати можливість отримати кредитні кошти без згоди чоловіка або дружини, досить звернутися в надійну фінансову компанію - «UniGroup». Фахівці компанії мають достатній досвід в подібних справах і допоможуть підібрати оптимальний законний варіант вирішення питання.

На яких умовах чоловік може взяти кредит без згоди дружини в «UniGroup»

Чоловік, так само як і дружина, може скористатися зручною можливістю взяти кредит без згоди другої половини на наступних умовах:

 • Майно належить позичальнику в якості особистої власності, що підтверджується відповідними правовстановлюючими документами: - нерухомість була куплена до шлюбу, партнер не має на неї ніякого права;
  - об'єкт застави Ви отримали будучи в шлюбі, але внаслідок прийняття спадщини, укладення договору дарування або приватизації. Тоді партнер також не може на нього претендувати, і воно вважається Вашим.
 • Позичальник має можливість надати паспорт та ідентифікаційний код, документи на майно.

«UniGroup» - сучасна компанія, яка використовує в роботі принципи довіри і не ускладнює процес оформлення угод додатковою паперовою тяганиною. Всі нюанси, особливості та питання розглядаються в індивідуальному порядку. Досить звернутися за консультацією і представники компанії розглянуть можливість отримання коштів у кожній окремій ситуації.

Як вирішуються ситуації, якщо чоловік або дружина оформили кредит і не платять

Одне з найбільш частих питань, які задають фахівцям з кредитування - як бути, якщо чоловік узяв кредит і не платить (те ж саме стосується дружини).

У подібній ситуації заставне кредитування вважається дуже зручним, так як допомагає встановити довірчі відносини між позичальником і кредитором. При сучасному рівні сервісу в компанії «UniGroup», виплати дуже комфортні для своєчасного виконання, і прострочення наступають вкрай рідко.

Кредит під заставу майна має досить переваг:

 • Спрощену процедуру оформлення;
 • Гнучку систему виплат;
 • Низьку відсоткову ставку - 1,5% на місяць.

Дана процедура дуже вигідна для пар, які не живуть разом, але офіційно не розлученні. Заставне кредитування на даний момент вже відійшло від стандартного поняття «боргу». Це зручна можливість скористатися великою сумою грошей в своїх інтересах і виплатити її частинами на лояльних умовах.

Кредитні кошти під заставу дозволяють:

 • Отримати освіту;
 • Придбати інше майно;
 • Відкрити або розвинути власний бізнес;
 • Здійснити необхідні покупки.

Права позичальника на майно повністю зберігаються. Він може користуватися нерухомістю на власний розсуд.

«UniGroup» - законна можливість отримати кредит без згоди чоловіка (дружини)

Швидкий кредит доступний усім бажаючим, що мають необхідні для оформлення документи. Компанія працює в Києві, Харкові, Житомирі, Черкасах, Івано-Франківську, Чернігові, Чернівцях, Одесі, Сумах, Дніпрі, Полтаві та у Львові.

Можливість отримати кредитні кошти без згоди чоловіка або дружини, значно спрощує багато ситуацій:

 • Якщо чоловік або дружина не проживають разом;
 • Якщо пара, що не оформила розлучення, проживає в різних країнах;
 • Якщо місцезнаходження одного із подружжя невідомо.

Для оформлення договору достатньо виконати кілька простих кроків:

 • Звернутися в «UniGroup» за консультацією;
 • Надати необхідні документи;
 • Укласти кредитний договір;
 • Отримати на руки готівку.

Процедура, як правило, займає не більше одного дня. Ми пропонуємо нові, радикально вигідні умови для кредитування, які значно перевершують традиційні банківські способи.

Матеріал підготував:
UniGroup

Поширені запитання про Чи можна взяти кредит без згоди одного з подружжя в Україні

Договір на отримання кредиту без згоди партнера складається і посвідчується у передбаченому законодавством порядку нотаріально, так як в угоді фігурує нерухомість.

У компанії «UniGroup» гроші видаються позичальнику готівкою в будь-якій зручній валюті: гривня, долар і євро.

Заставою може виступати нерухомість або автомобіль в залежності від суми. Нерухомість вважається пріоритетним видом застави для гарантованого отримання коштів під низький відсоток.

Компанія «UniGroup» видає заставні кредити позичальникам без вимог про звітність щодо цільового використання коштів. Клієнт розпоряджається грошима на свій розсуд.


Контакти