Головна
Блог
Допомога в отриманні кредиту

Допомога в отриманні кредиту

Зображення: Допомога в отриманні кредиту

Ви вже зверталися в банк із заявкою на кредит і отримали відмову? Чи варто звертатися до кредитного брокера за допомогою? Таке питання турбує багатьох бажаючих отримати кредит.

Хто такі кредитні брокери? Кредитні брокери - це особи, які надають посередницькі послуги в отриманні кредиту. Допомога брокера полягає в проведенні консультації щодо заповнення заявки на кредит.

Список банків, в яких Ви б хотіли отримати кредит, складаєте самостійно. Під час консультації кредитний брокер переглядає запропонований список і може внести свої корективи.

Допомога в кредиті

Будь-посередник, який пропонує Вам допомогу в кредитувванні, не може напряму зв'язатися з банком від Вашого імені. Кредит дається на Ваше ім'я, і ​​виплачувати його будете Ви. Допомога в кредиті може мати тільки інформаційний характер.

Чи варто користуватися послугами посередників? Кожен сам для себе приймає рішення. Але перш ніж звернутися до посередників, порахуйте, у скільки Вам обійдуться їхні послуги. Оплата послуг посередника становить від 2% до 20% від суми позики. Чим гірше кредитна історія, тим більший відсоток бере посередник.

Вам доведеться брати більшу суму в кредит для оплати послуг посередника. Але чим більше сума кредиту, тим довше будете його погашати і виплачувати відсотки. Більшість кредитних брокерів беруть оплату після схвалення кредиту, але деякі можуть зажадати оплату наперед.

Допомога в оформленні кредиту

До кого можна звернутися за допомогою в оформленні кредиту? Перш за все, якщо Ви вирішили взяти кредит в банку, зверніться до співробітників банку, і вони Вам роз'яснять, як правильно заповнювати заявку на кредит. Також в інтернеті є велика кількість відеороликів, на яких позичальники діляться своїм досвідом і розповідають, як правильно оформляти кредит. Така допомога в оформленні кредиту безкоштовна.

Другий варіант, зверніться в компанію «UniGroup». Компанія «UniGroup» - це фінансова організація, яка кредитує жителів Києва і області. Взяти кредит в компанії «UniGroup» надзвичайно просто, і Вам не знадобиться допомога посередника в оформленні. Більш того, якщо у Вас будуть спірні моменти при отриманні кредиту, то юристи компанії проконсультують Вас на будь-якому етапі отримання кредиту.

Умови кредиту в компанії «UniGroup»

«UniGroup» видає кредити під заставу майна в Києві та Київській області. В якості застави може виступати будь-яка, навіть проблемна нерухомість. Кредит видається як під заставу житлової (квартира, будинок, таун-хаус), так і комерційної нерухомості. Також об'єктом застави може бути автомобіль.

Процентна ставка по кредитах під заставу нерухомості від 1,5% на місяць (від 18% річних). Ви отримаєте до 80% від вартості застави. Співробітники компанії нададуть Вам всю необхідну допомогу в отриманні кредиту. Більш того, оцінка об'єкта нерухомості проводиться фахівцями з нерухомості за рахунок компанії.

Кредити під заставу авто видаються під 4% на місяць. Авто при цьому залишається у Вас і Ви продовжуєте його експлуатувати.

Співпрацювати з компанією «UniGroup» вигідно. Ми видаємо кредити під заставу майна за 2 дні. Звертайтеся в компанію «UniGroup» і не переплачуйте посередникам.

Матеріал підготував:
UniGroup

Поширені запитання про Допомога в отриманні кредиту

Кредитний брокер - це фахівець, який знає всі тонкощі оформлення кредиту в банку. Він надає посередницькі інформаційні послуги в отриманні кредиту на платній основі. Вони полягають в наданні консультації та допомоги в заповненні заявки на кредит, а також підборі всіх необхідних документів. Брокер може Вам порадити який банк краще вибрати і готовий відповісти на всі Ваші запитання.

Для того, щоб правильно оформити заявку на кредит, зібрати і перевірити всі необхідні документи, доведеться поставити багато запитань працівникам банку. Крім цього, завжди залишаться додаткові питання, відповіді на які доведеться шукати в інтернеті: читати статті, дивитися відеоролики про те, як правильно оформляти кредит. Все це займає багато часу і сил.

Ми рекомендуємо звертатися до нас через доступності і простоту отримання кредиту. Законність таких угод така ж як і в банках, а вигода очевидна: допомога посередника в оформленні кредиту відпаде, в якості застави може виступати будь-яка, навіть проблемна нерухомість, або авто. Оформлення договору протягом декількох годин без довідки про доходи з мінімальним пакетом документів. Ставки нижче, ніж в банках.

Для отримання консультації брокера Вам необхідно зателефонувати нам по телефону або написати на e-mail. Також, у Вас є можливість заповнити форму на сайті. Після отримання Вашого повідомлення, фахівець компанії зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.

Зв'яжіться з нашим фахівцем для отримання докладної консультації про оформлення кредиту у фінансовій компанії «UniGroup». У нашій компанії не потрібно підтвердження Вашого доходу і відсутності заборгованостей іншим кредиторам. Кредитна історія позичальника не грає ролі в ухваленні рішення.


Контакти