Головна
Блог
Споживчий кредит під заставу нерухомості

Споживчий кредит під заставу нерухомості

Зображення: Споживчий кредит під заставу нерухомості

Споживчий кредит – це один із найпоширеніших видів кредитування в Україні. Гроші, що видаються банком або іншою фінансовою організацією, надаються на придбання товарів та послуг.

Умови кредитування, як правило, залежать від суми позики, а також можуть відрізнятися за цілями, термінами та забезпеченням. З усіх видів фінансових позик, споживчий кредит під заставу нерухомості дозволяє отримати найбільшу суму коштів.

Взяти споживчий кредит під заставу нерухомості можна не тільки під заставу квартири чи будинку, а й під заставу комерційної нерухомості, гаража, та навіть земельної ділянки. Такий кредит зазвичай береться на велику покупку, коли не вистачає своїх заощаджень.

Споживчий кредит під заставу майна: за та проти

Умови видачі позики при споживчому кредиті залежить від кількох чинників. Одним із них є мета отримання грошей у борг. Кредит може бути цільовим, наприклад, коли фізична особа здійснює покупку і кредитор безпосередньо переказує кошти магазину. Нецільовий кредит передбачає, що позичальник не буде звітувати за витрату коштів.

Але основний поділ видів кредитування йде по забезпеченню, що передбачає гарантії виплати позики. Серед видів забезпечення може бути порука іншої особи або заставне майно. На сьогоднішній день найвигідніші умови за строками та процентними ставками у Києві та інших містах України можна отримати, оформивши споживчий кредит під заставу майна.

Основні переваги грошового кредиту під заставу нерухомості:

  • низька процентна ставка, набагато нижча, ніж при беззаставній позиці;
  • тривалі терміни виплати;
  • можливість користуватися майном, що перебуває у заставі;
  • мінімальний пакет документів при оформленні заявки та укладенні договору;
  • лояльні умови, відсутність штрафів та можливість продовження терміну дії договору.

Звичайно, якщо брати більш детально, то умови можуть відрізнятися залежно від кредитора. Наприклад, у різних банків та приватних кредиторів можуть варіюватися ставки, максимальні терміни та суми.

Де можна отримати фінансовий кредит під заставу нерухомості?

Оскільки споживчий кредит під заставу майна є найбільш затребуваним і поширеним видом кредитування у країні, такі позики видають багато організацій. При цьому відрізнятися можуть не тільки терміни або процентні ставки, але й вимоги до подання та переліку документів. У ряді організацій, деяким особам зовсім можуть відмовити через неблагонадійність, погану кредитну історію або відсутність офіційного працевлаштування.

Серед основних організацій, що надають споживчий кредит під заставу нерухомості – банки та приватні кредитори. Розглянемо особливості кредитування кожного з них:

  • Банки. Головною проблемою роботи з банками є суворі правила, довгі терміни оформлення, велика кількість відмов. Майже всі банки вимагають звітності у вигляді надання довідок про доходи та працевлаштування. Банківські працівники вивчають кредитну історію фізичних осіб, незважаючи на те, що гарантією в даному випадку виступає заставне майно. Порівнюючи дані статистики, банки надають позики під вищі відсотки, при цьому діє система штрафів, а продовжити терміни виплати дуже складно.
  • Приватні кредитори. Фінансові компанії – це організації, які можуть вільно розпоряджатися своїми активами. Система управління тут набагато простіша, ніж у банку. З цієї причини приватна компанія може застосовувати індивідуальний підхід до кожного клієнта. Для того, щоб подати заявку на споживчий кредит під заставу нерухомості, як правило, достатньо надати паспорт, ідентифікаційний код та документи на право власності. Фінансові компанії можуть видати велику суму, яка залежить від оціночної вартості майна та може становити до 80%. Оформити заявку та отримати кредит у приватного кредитора можна протягом одного робочого дня, що неможливо зробити у банку.

Споживчий кредит під заставу нерухомості без довідки про доходи на вигідних умовах у м. Київ та Київській області терміново видає фінансова компанія «UniGroup».

Крім столиці, «UniGroup» має свої представництва по всій Україні: Одеса, Харків, Львів, Дніпро, Черкаси, Чернівці, Івано-Франківськ, Житомир, Полтава, Суми, Чернігів, де можна оформити грошовий кредит під заставу квартири або іншого нерухомого майна на однаково вигідні умови.

Споживчий кредит під заставу квартири

Щоб взяти споживчий кредит під заставу квартири, необхідно бути її власником. Виплачуючи позику, власник має право розпоряджатися квартирою: здавати в оренду, виконувати ремонтні роботи, проживати та прописувати інших мешканців. Квартира продовжує залишатися у власності позичальника. Серед обмежень можна виділити: заборону на продаж квартири, дарування та будь-яку іншу форму передачі права власності, неможливо взяти ще один кредит на заставне майно.

Грошовий кредит під заставу квартири дозволяє отримати велику суму на руки, оскільки оцінна вартість столичної нерухомості досить висока. При оформленні такого кредиту в «UniGroup», місячна ставка складе всього 1,5%, а максимальна сума може становити до 50 млн гривень.

Споживчий кредит під заставу будинку

Умови отримання споживчого кредиту під заставу будинку аналогічні, як і при заставі квартири. Необхідно бути єдиним власником приватного будинку, яким також можна вільно розпоряджатися протягом терміну дії договору.

Найчастіше сума позики на будинок буде вищою, ніж під заставу порожньої земельної ділянки або квартири.

Для того, щоб отримати споживчий кредит під заставу будинку, необхідно надати мінімальний набір документів:

  • заявка отримання кредиту;
  • документи, що підтверджують право власності на будинок, а також бажано додати фотографії для попередньої оцінки майна;
  • паспорт та код власника нерухомості.

Крім квартири та приватного будинку, у якості заставного об'єкта при споживчому кредиті під заставу нерухомості можуть виступати земельні ділянки, автомобілі та нежитлові приміщення.

Матеріал підготувала:
UniGroup

Поширені запитання про Споживчий кредит під заставу нерухомості

Надійна та досвідчена фінансова компанія повинна мати свій офіційний сайт, де чітко прописані умови з усіх видів кредитів. Крім того, на сайті є контактні телефони, а також функція зворотного зв'язку.

Відсоток відмов у приватних кредиторів дуже низький, на відміну банків. Пов'язано це з більш суворою та уніфікованою політикою банківських установ, яка призводить до того, що все більше клієнтів вибирають фінансові компанії.

Сума заставного кредиту залежить від оцінки нерухомості. Фінансові компанії, зазвичай, роблять оцінку на користь клієнта. В «UniGroup» сума кредиту становить до 80% від оцінки об'єкта застави.

Зробити це можна лише у фінансовій компанії під час оформлення споживчого кредиту під заставу нерухомості. У цьому випадку приватний кредитор не бере до уваги кредитну історію клієнта.


Контакти