Головна
Блог
Продаж нерухомості: терміново, вигідно і швидко

Продаж нерухомості: терміново, вигідно і швидко

Зображення: Продаж нерухомості: терміново, вигідно і швидко

Іноді, об'єктивні обставини змушують нас максимально швидко продати власну нерухомість. Як варіант, це може бути пов'язано з терміновим переїздом закордон, необхідністю у великій сумі коштів або просто бажанням терміново змінити місце проживання чи об'єкт нерухомості. Припустимо, Вам необхідна велика сума грошей, однак ви не хочете оформлювати кредит і вирішили продати свою квартиру, або ж Ви хочете продати будь-яку нерухомість і купити гарний заміський будинок за хорошою ціною, тільки ось пропозиція діє всього декілька днів. Що ж робити в такому випадку, куди звертатися і взагалі чи реально продати нерухомість дійсно терміново, і при цьому не втратити гроші?

Одназначно, реально! З компанією UniGroup Ви можете продати свою нерухомість всього за декілька днів, а отримати за неї до 85% ринкової вартості.

Тепер давайте розбиратися в деталях такої купівлі-продажу нерухомості. Багато людей, коли мова заходить про продаж нерухомості, поспішають звернутися в агентства нерухомості або самостійно продати квартиру чи будинок через Інтернет. Запам'ятайте, якщо Ваша продаж має статус «терміново» - Вам такі методи не підходять категорично. Навіть якщо агент з нерухомості, буде обіцяти, що знайде Вам клієнта за 1 день - не вірте, хоча б тому що це його завдання, отримати хороший об'єкт і продати по можливості. А Ви нікуди не подінетеся, тому що Вам все-одно потрібно врешті-решт продати приміщення, вірно!? Будь-який продаж нерухомості через агента, брокера, ріелтора - це як мінімум кілька місяців. Поки агент знайде потрібного клієнта, поки клієнт пройде всі стадії і дійде до моменту покупки, потім поки будуть оформлятися всі документи - це зовсім не 1, і не 2 дні. Якщо Ви думаєте, що продасте об'єкт своїми силами в Інтернеті - також можете не розраховувати на таку удачу. Перший час Вам будуть дзвонити одні ріелтори, в надії отримати Вашу квартиру в свою базу.

Так, останнім часом в агентствах нерухомості з'явилася послуга термінового викупу нерухомості. Однак, якщо розібратися - не така вона вже й термінова. Документація оформляється близько 2-х тижнів, а ось ціна за таку нерухомість навіть не буде наближена до ринкової, тому як наслідок, Ви втратите досить велику суму на такій угоді.

Ще як варіант, Ви можете продати нерухомість приватним перекупникам, питання тільки в законності їх діяльності та чесності самих людей. На жаль, сучасний світ такий нестабільний, і так багато шахраїв навколо. Тому, з такими угодами потрібно бути особливо обережними, щоб не залишитися і без грошей, і без квартири.

Розглянувши всі можливі варіанти, висновок один - потрібно шукати надійного фінансового партнера, який вже працює на ринку достатню кількість часу і зарекомендував себе як перевірену компанію. Саме такою організацією і є UniGroup, ми працюємо більше 12 років і пропонуємо послугу термінового викупу нерухомості в Києві та Київській області.

«Терміново» означає насправді терміново в нашій компанії! Ми викуповуємо нерухомість всього за кілька днів, а всі витрати по угоді беремо на себе. Що ми можемо вам запропонувати?

  1. Викуп нерухомості за 1-2 дня
  2. Укладення договору купівлі-продажу в присутності нотаріуса, а також оплату відразу при підписанні договору
  3. Безкоштовну консультацію по угоді
  4. Викуп проблемної нерухомості, житлової та комерційної нерухомості в Києві і області
  5. Виплату до 85% ринкової вартості за об'єкт
  6. Повну оплату за оформлення угоди з нашого боку
  7. Самостійну оцінку об'єкта за свій рахунок
  8. Швидке оформлення угоди, виключно відповідно до законодавства

Ми гарантуємо Вам мінімальну кількість дій з Вашого боку і максимально швидке оформлення договору купівлі-продажу. Все, що Вам буде потрібно для термінового продажу - це паспорт громадянина України, ІПН, техпаспорт і документ про право власності на нерухомість, а також довідка з ЖЕКу. Також, ми надамо повну консультацію по будь-яких питаннях абсолютно безкоштовно, для деталей залишайте заявку на сайті або ж зв'язуйтеся з нами по телефону!

 

Матеріал підготувала:
UniGroup

Контакти