Головна
Блог
Рефінансування кредиту під заставу нерухомості

Рефінансування кредиту під заставу нерухомості

Зображення: Рефінансування кредиту під заставу нерухомості

Рефінансування, є одним із найпопулярніших і найпростіших способів погасити заборгованість за одним або декількома кредитами. По суті, рефінансування чи перекредитування є отримання нового кредиту нових умовах.

Даною послугою на сьогоднішній день користується багато людей як приватних осіб, так і підприємців. Щоб отримати велику суму в позику на тривалий термін під вигідні умови, єдиним можливим варіантом буде рефінансування кредиту під заставу нерухомості.

Основні причини рефінансування позики під заставу нерухомості

Не існує жодної причини, через яку позичальник звертається до фінансової організації, щоб рефінансувати кредит під заставу нерухомості. Але основна мета полягає в погашенні боргів за цільовим кредитом, іпотекою, споживчою позикою в банку або ж за кредитними картками.

До того ж рефінансування кредиту під заставу нерухомості може об'єднувати кілька позик у різних банках, що дуже зручно, коли заставою виступає лише один об'єкт нерухомості, який перекриває відразу кілька заборгованостей.

При перекредитуванні під заставу нерухомості можуть переслідуватися різні задачі, як окремо, так і в комплексі:

  • Більш вигідні умови за процентними ставками. Наприклад, рефінансування споживчого кредиту під заставу нерухомості у приватного кредитора може бути лише під 1,5% на місяць, що набагато вигідніше, ніж умови щодо беззаставної позики в банку;
  • Рефінансування застави нерухомості: у даному разі фінансова організація практично може продовжити термін виплати кредиту на той самий заставний об'єкт;
  • Бажання перейти в інший банк або приватну фінансову компанію, через незадовільний сервіс або непрозорі умови співпраці.

На сьогоднішній день у м. Київ та інших обласних містах рефінансувати кредит під заставу нерухомості найвигідніше не в банку, а через приватного кредитора.

Рефінансування під заставу нерухомості: умови та переваги

Рефінансування кредитів під заставу нерухомості для фіз. осіб, підприємців, юридичних суб'єктів може відрізнятись залежно від самої організації, яка пропонує таку послугу.

Серед таких організацій можна назвати кілька:

  • Банки. Дуже рідко погоджуються та, як правило, для постійних надійних клієнтів. Для рефінансування доведеться заново зібрати пакет документів, у тому числі й свіжі довідки про доходи та підтвердження працевлаштування. Банк може дати кредитні канікули або створити лояльніші умови для того, щоб клієнт зміг виплатити борг. Що стосується перекредитування в іншому банку, то це практично нереально, здебільшого заявник отримує відмову;
  • Мікрофінансування чи МФО. Це фінансові установи, які не належать до структури якогось банку. Дані організації видають мінікредит без застави – невеликі суми на короткий термін.Часто це призводить до плутанини: доводиться брати кілька маленьких позик. Але найгірше в тому, що мікрофінансування передбачає високі відсоткові ставки та жорстку систему штрафів. Брати такі кредити під виплату боргів дуже невигідно;
  • Рефінансування кредиту під заставу нерухомості у фінансовій компанії. Приватні кредитори найбільш лояльні у цьому плані. Взяти позику на виплату старого кредиту можна з мінімальним набором документів, заставний об'єкт дозволяє отримати велику суму на руки, а терміни виплати, встановлені приватним кредитором, набагато більші, ніж у банку.

Рефінансування кредиту під заставу квартири

Серед найпопулярніших об'єктів власності під час рефінансування під заставу нерухомості виступають квартири. Пов'язано це з кількома причинами:

  • квартири становлять левову частку житлового фонду, особливо у великих обласних містах та, звичайно, у м. Київ;
  • рефінансування кредиту під заставу квартири дозволяє вільно розпоряджатися нею: здавати у найм, прописувати нових мешканців, проводити ремонтні роботи;
  • квартири, зазвичай, мають велику оцінну вартість, що при перекредитуванні дозволяє покрити відразу кілька невиплачених кредитів.

Рефінансування застави нерухомості можливе у тому випадку, якщо позичальник є власником квартири, і вона не перебуває в іпотеці чи під арештом. Також слід зважати на той факт, що до повного погашення заборгованості власник не має права продавати, дарувати або переписувати закладене майно на інших осіб.

У якій фінансовій компанії можна оформити перекредитування під заставу нерухомості

Звертаючись до приватних кредиторів щодо рефінансування кредиту під заставу квартири або іншого майна, слід бути уважним і не довіряти свої фінансові справи малознайомим компаніям без серйозного досвіду роботи. Достатньо ознайомитися з офіційним сайтом кредитора, якщо такий є, щоб зрозуміти умови перекредитування, дізнатися про наявність інших фінансових послуг, почитати відгуки, а також зв'язатися з консультантами.

Фінансова компанія «UniGroup» є однією з найдосвідченіших організацій у сфері приватного кредитування. Тут доступне швидке перекредитування у м. Київ, Київської області та інших містах України. Заявка буде розглянута протягом 5-10 хвилин, а укласти договір та погасити старі кредити можливо у день звернення.

Наявність великого досвіду і великої бази клієнтів уможливило широке територіальне охоплення. Перекредитування під заставу нерухомості в «UniGroup» можна оформити в наступних містах України: Івано-Франківськ, Черкаси, Львів, Житомир, Чернівці, Полтава, Суми, Чернігів, Дніпро, Харків, Одеса.

Матеріал підготувала:
UniGroup

Поширені запитання про Рефінансування кредиту під заставу нерухомості

У якості заставної нерухомості можуть виступати комерційні приміщення: офіси, склади, торгові площі. Крім того, рефінансування може бути під заставу земельної ділянки.

Житлова нерухомість у Києві завжди в ціні, а сума при перекредитуванні безпосередньо залежить від оціночної вартості та у разі співпраці з приватним кредитором може становити 80% від ринкової ціни.

При перекредитуванні найчастіше не враховуються умови видачі колишнього кредиту. Єдиною умовою є те, що витратити виділену суму можна тільки на погашення боргу, а не на інші потреби.

Приватні фінансові компанії це ліцензовані організації, які офіційно займаються видачею кредитів. Найкраще зупинити вибір на досвідченій компанії, яка надає більший спектр послуг, веде більш лояльну політику до клієнта.


Контакти