Головна
Блог
Угода з нерухомості: Як законно і вигідно продати квартиру за 1 день в столиці

Угода з нерухомості: Як законно і вигідно продати квартиру за 1 день в столиці

Зображення: Угода з нерухомості: Як законно і вигідно продати квартиру за 1 день в столиці

Купівля-продаж будь-якої нерухомості - це тривалий і складний процес абсолютно у всіх аспектах. Хто хоч раз стикався з цим, чудово знає, чого варто вся процедура переоформлення, а крім того і пошук як потрібного покупця, так і відповідного об'єкта.

Звичайно, якщо Ви просто вирішили продати квартиру або будинок, щоб поміняти район або навіть місто, і вас нічого не обмежує в часі - Ви можете зустрічатися з різними покупцями, в пошуку того самого. Однак, бувають ситуації, коли будинок або квартиру потрібно продати «просто на вчора». Наприклад, Ви їдете за кордон на постійне місце проживання, або Вам терміново потрібна велика сума грошей, а оформляти позику, Ви не хочете. Питання: як діяти в такому випадку, куди звертатися і чи законно взагалі продати нерухомість за все за кілька днів?

Запам'ятайте, якщо Ви звернетеся в надійну фінансову компанію, яка на професійному рівні займається терміновим викупом нерухомості - Ви не тільки законно, але ще й вигідно зможете продати абсолютно будь-яку нерухомість.

Вся проблема в тому, що опинившись в складному матеріальному становищі, люди часто натрапляють на різного роду шахраїв, які користуються труднощами і обманюють людину. У підсумку, люди залишаються і без житла, і без грошей. Ось тому, критично важливо знайти надійну організацію, яка суворо дотримується норм українського законодавства, працює в присутності нотаріуса, а головне виплачує гроші відразу при підписанні договору купівлі-продажу.

Так, ще одна порада - не йдіть в агентства нерухомості, як би Вас не запевняли, що знайдуть клієнта за 1 день - Ви не зможете продати там нерухомість терміново. Навіть якщо клієнт все-таки знайдеться, сама процедура оформлення затягнеться на кілька тижнів, а відповідно і виплата грошей за угодою.

Ми ж пропонуємо Вам професійні послуги за строковим викупу нерухомості, і не приватній особі, а саме компанії.


Компанія UniGroup працює на ринку з 2007 року, і за весь час зарекомендувала себе як надійний і прозорий фінансовий партнер. Ми готові викупити будь-яку нерухомість: офіси, комерційні будівлі, квартири, будинки, котеджі; головне це територіальне розташування в м. Київ або ж Київській області.

Ми працюємо виключно в правовому полі, тому оформлюємо прозорі і юридично чисті договори в присутності нотаріуса, а гроші виплачуємо відразу при підписанні.

Крім того, ми гарантуємо найвигіднішу ціну - виплату до 85% від ринкової вартості об'єкта, і реальний викуп нерухомості протягом 1-2 дня.

Наша компанія гарантує погашення всіх витрат по угоді за свій рахунок, включаючи оцінку об'єкта, тим самим позбавивши Вас від будь-яких грошових трат і метушні з документацією. Проконсультуємо по всім питанням і викупимо Вашу нерухомість за кілька днів!

Телефонуйте, нас обирають тисячі, обирайте і Ви!

UniGroup

Контакти