Головна
Блог
Угода з нерухомості: Як законно і вигідно продати квартиру за 1 день в столиці

Угода з нерухомості: Як законно і вигідно продати квартиру за 1 день в столиці

Зображення: Угода з нерухомості: Як законно і вигідно продати квартиру за 1 день в столиці

Купівля-продаж будь-якої нерухомості - це тривалий і складний процес абсолютно у всіх аспектах. Хто хоч раз стикався з цим, чудово знає, чого варто вся процедура переоформлення, а крім того і пошук як потрібного покупця, так і відповідного об'єкта.

Звичайно, якщо Ви просто вирішили продати квартиру або будинок, щоб поміняти район або навіть місто, і вас нічого не обмежує в часі - Ви можете зустрічатися з різними покупцями, в пошуку того самого. Однак, бувають ситуації, коли будинок або квартиру потрібно продати «просто на вчора». Наприклад, Ви їдете за кордон на постійне місце проживання, або Вам терміново потрібна велика сума грошей, а оформляти позику, Ви не хочете. Питання: як діяти в такому випадку, куди звертатися і чи законно взагалі продати нерухомість всього за кілька днів?

Запам'ятайте, якщо Ви звернетеся в надійну фінансову компанію, яка на професійному рівні займається терміновим викупом нерухомості - Ви не тільки законно, але ще й вигідно зможете продати абсолютно будь-яку нерухомість.

Вся проблема в тому, що опинившись в складному матеріальному становищі, люди часто натрапляють на різного роду шахраїв, які користуються труднощами і обманюють людину. У підсумку, українці залишаються і без житла, і без грошей. Ось тому, критично важливо знайти надійну організацію, яка суворо дотримується норм українського законодавства, працює в присутності нотаріуса, а головне, виплачує гроші відразу при підписанні договору купівлі-продажу.

Так, ще одна порада - не звертайтеся в агентства з продажу нерухомості, як би Вас не запевняли, що знайдуть клієнта за 1 день - Ви не зможете продати там нерухомість терміново. Навіть якщо клієнт все-таки знайдеться, сама процедура оформлення затягнеться на кілька тижнів, а відповідно і виплата грошей за угодою.

Ми ж пропонуємо Вам професійну послугу з термінового викупу нерухомості.


Компанія UniGroup працює на ринку з 2007 року, і за весь час зарекомендувала себе як надійний і прозорий фінансовий партнер. Ми готові викупити будь-яку нерухомість: офіси, комерційні будівлі, квартири, будинки, котеджі; головне це територіальне розташування в м. Київ або ж Київській області.

Ми працюємо виключно в правовому полі, тому оформлюємо прозорі і юридично чисті договори в присутності нотаріуса, а гроші виплачуємо відразу при підписанні.

Крім того, ми гарантуємо найвигіднішу ціну - виплату до 85% від ринкової вартості об'єкта, і реальний викуп нерухомості протягом 1-2 дня.

Наша компанія гарантує погашення всіх витрат по угоді за свій рахунок, включаючи оцінку об'єкта, тим самим позбавивши Вас від будь-яких грошових трат і метушні з документацією. Проконсультуємо по всім питанням і викупимо Вашу нерухомість за кілька днів!

Телефонуйте, нас обирають тисячі, обирайте і Ви!

Як вигідно продати квартиру?

У нинішніх реаліях продати квартиру швидко - не таке вже й складне завдання. Однак важливо не втратити гроші, адже апетити «горе ріелторів» часто виявляються за межею здорового глузду.

Якщо Ви вирішите продати нерухомість швидко компанії «UniGroup», то від цього тільки виграєте. Наші експерти мають багаторічний досвід роботи на ринку нерухомого майна, знають всі тонкощі роботи і «підводні камені», які можуть очікувати бажаючих швидко продати квартиру. Саме тому ми гарантуємо тільки найкращі умови, які неодмінно влаштують Вас.

Щоб продати будинок швидко і вигідно, оформіть заявку на нашому сайті або зателефонуйте нам по телефону. Ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання. Як тільки Ви вирішите продати квартиру за один день, наші експерти виїдуть за вказаною Вами адресою і зроблять оцінку нерухомості.

Подальша процедура з оформлення документів займає мінімум часу. Ви отримаєте гроші в найкоротші терміни. До того ж, Вам не доведеться витрачатися на послуги оцінювачів та юристів.

Ми знаємо, як продати будинок швидко і вигідно

Українці, на які знають як продати швидко будинок, часто роблять типові помилки. Більшість власників нерухомості звертаються за послугами ріелторських компаній, які часто ставлять свою вигоду вище клієнтської.

Звичайно, в Україні працюють і сумлінні компанії, для яких репутація та довіра клієнтів грають ключову роль. Однак таких організацій одиниці. Всі інші установи, як правило, не варті довіри клієнтів.

Якщо ви не знаєте, як швидко і вигідно продати квартиру, зверніться в компанію «UniGroup». Ми гарантуємо чесність угоди і її відповідність правому краю. В нашій команді працюють кваліфіковані юристи, які зможуть оформити договір в лічені години, щоб Ви змогли отримати свої гроші максимально швидко.

Як продати квартиру за 1 день?

Якщо Ви не знаєте, як продати квартиру швидко і вигідно, не витрачайте час даремно. Зверніться до нас і ми допоможемо вирішити всі Ваші фінансові проблеми. Співпрацюючи з нами, Ви отримуєте:

  • консультації від кращих експертів України - ми завжди готові дати корисні поради та підказати, як продати квартиру вигідно;
  • економію часу - співробітники «UniGroup» працюють швидко і злагоджено. Ви підписуєте підготовлений договір і отримуєте свої гроші в той же день;
  • суму більше, ніж здатні запропонувати інші - наша компанія одна з небагатьох, що здатна виплатити власнику до 85% від ринкової вартості житла;
  • суму викупу в гривні або в іноземній валюті;
  • можливість скористатися терміновим викупом майже у всіх великих містах: Івано-Франківську, Львові, Житомирі, Чернівцях, Черкасах, Чернігові, Полтаві, Сумах, Дніпрі, Одесі, Харкові.

Досить шукати відповіді на запитання, як вигідно продати квартиру. Зателефонуйте нам, і ми викупимо Вашу нерухомості на кращих умовах.

Матеріал підготував:
UniGroup

Поширені запитання про Угода з нерухомості: Як законно і вигідно продати квартиру за 1 день в столиці

Для викупу необхідно надати паспорт та ІПН, техпаспорт нерухомості, документ, що підтверджує право власності. Якщо Ви перебуваєте в шлюбі, також будуть потрібні документи Вашого чоловіка / дружини.

Компанія «UniGroup» здійснює терміновий викуп будь-якої нерухомості. Якщо у Вас є прострочення по комунальним платежам або інші проблеми, зверніться до нас, і ми викупимо Ваш будинок або квартиру в найкоротші терміни.

На відміну від ріелторських компаній, ми не стягуємо оплату за наші послуги. Вам не доведеться вносити аванси або платити за послуги оцінювачів. Ми беремо абсолютно всі витрати на себе.

Наші експерти завжди готові відповісти на всі Ваші запитання. Консультанти «UniGroup» дадуть поради щодо продажу квартири або будинку на найвигідніших і чесних умовах.


Контакти