Головна
Блог
Терміновий продаж нерухомості: міфи і реальність

Терміновий продаж нерухомості: міфи і реальність

Зображення: Терміновий продаж нерухомості: міфи і реальність

Якщо Ви хоча б один раз у своєму житті стикалися з процесом купівлі-продажу нерухомості, Ви 100% знаєте, що це довго. Повірте, щоб Вам не розповідали в агентствах нерухомості або брокерських агентствах - продати квартиру, будинок і навіть офіс стандартним шляхом процедура довга і займає від декількох місяців до декількох років. Звичайно, все залежить від бажаної ціни, стану об'єкта, його розташування і удачі. Однак, якщо за основу брати середньостатистичні дані, ситуація не на користь короткостроковості.

Іноді у людей складаються такі обставини, коли нерухомість необхідно продати буквально за лічені дні, сьогодні ми і розповімо куди ж звертатися і як насправді відбуваються такі угоди.

Якщо Ви переїжджаєте за кордон або Вам терміново потрібні гроші іВи хочете продати квартиру чи будинок. одним із найкращих варіантів продажу нерухомості - це її терміновий викуп. Така послуга стала досить поширеною серед наших сучасників, а популярність її пояснюється тим, що це дійсно хороший спосіб отримати швидкі гроші, особливо тим, хто не хоче оформляти кредитні позики. Як правило, пропонують таку послугу саме фінансові компанії, проте останнім часом, послуга почала набирати популярність і в агентствах нерухомості.

Важливо розуміти, що якщо все-таки продати потрібно дійсно терміново - в агентства нерухомості краще не звертатися, бо термін хоч і скоротиться, проте аж ніяк не до 2 днів. Для прикладу, лише сам процес переоформлення займе декілька тижнів, і це ми вже не говоримо про узгодження всіх нюансів угоди.

Найоптимальніший варіант - фінансова компанія, яка пропонує терміновий викуп нерухомості. Правда, пам'ятайте, що потрібно дуже обережно підходити до вибору організації, якій будете продавати свій будинок або квартиру. Справа в тому, що, на жаль, є багато людей, які працюють абсолютно не честними методами і просто хочуть «нажитися» на Вашому терміновому запиті.

Перше, на що потрібно звертати увагу - прозорість і термін роботи фінансової компанії на ринку. Потім, в якому форматі буде проходити угода, і чи дотримуються всі вимоги купівлі-продажу згідно з українським законодавством. Також, звертайте увагу на терміни та порядок виплати за продану нерухомість.

Пам'ятайте, навіть якщо продати потрібно « на вчора» - думати завжди потрібно раціонально. Саме тому ми хочемо Вам запропонувати послугу термінового викупу нерухомості в нашій компанії, адже ми є стабільним і надійним фінансовим партнером ще з 2007 року. Ми піклуємося про фінансову і юридичну безпеки наших клієнтів, а тому гарантуємо повне дотримання всіх умов договору купівлі-продажу та укладення його в присутності нотаріуса. Крім того, ми гарантуємо, що візьмемо всі витрати на себе, включаючи оцінку об'єкта продажу і послуги нотаріуса, а також будь-які консультації по терміновому викупу нерухомості. А найголовнішою перевагою нашої співпраці є сума виплати за об'єкт, яка дорівнює 85% від ринкової вартості.

Телефонуйте або пишіть нам, і ми з радістю проконсультуємо Вас по будь-якому питанню!

Матеріал підготував:
UniGroup

Контакти