Головна
Блог
Терміново продам квартиру в Києві

Терміново продам квартиру в Києві

Зображення: Терміново продам квартиру в Києві

Рішення про терміновий продаж квартири люди приймають з різних причин. Найчастіше це відбувається при незапланованому переїзді або необхідності отримати більшу суму для особистих потреб (розширення бізнесу, нові можливості, дороге лікування та ін.). Але щоб не було причиною термінового продажу квартири, абсолютно всі люди зіштовхуються з одними і тими ж питаннями. А саме: «як вигідніше продати квартиру?», «Як в короткі терміни підготувати всі документи?», «Де знайти покупця?».

Після прийняття рішення терміново продати Квартиру в Києві, Ви повинні визначитися хто буде займатися продажем. Ви або самостійно будете шукати покупця, або зверніться до ріелтора, або в спеціалізовану організацію з викупу нерухомості.

Терміновий продаж квартир: чому не варто користуватися послугами ріелтора?

У Києві дуже багато ріелторів, і знайти собі одного з них справа 5-ти хвилин. Але потрібно пам'ятати, що ріелтор отримує відсоток від угоди, і свого не упустить. В інтернеті вже багато сайтів, на яких агентства обіцяють продати Вашу нерухомість вище за ринкову вартість. Але потрібно розуміти, що якщо щось коштує дорожче ніж на ринку, то не буде багато охочих це купити. Хто ж захоче переплачувати? Ніхто не пише, що навіть при роботі з ріелтором весь пакет документів для оформлення Ви будете збирати самостійно. І жоден ріелтор не зможе гарантувати вам швидкий продаж, адже нікому не відомо, скільки часу до угоди.

Не варто забувати і про різного роду шахраїв, вони часто зустрічаються в рядах ріелторів. Побачивши оголошення: «Продам квартиру», аферисти телефонують та спілкуються з її фактичним власником. Встановивши контакт, недосвідчена людина піддається так званої «обробці». Шахрай вмовляє продавця оформити генеральну довіреність на себе, пояснюючи це тим, що подібна дія прискорить процес оформлення документів при продажу. Щоб переконати Вас у своїй сумлінності, аферист навіть готовий надати і підписати документ, який зобов'язує його анулювати довіреність до моменту фактичної купівлі-продажу. В реальності ж власник нерухомості підписує документ, а ріелтор недорого продає житло за 2-3 дні до офіційного продажу. У цьому випадку власник вже нічого не зможе довести, адже він сам підписав папери.

Недобросовісні ріелтори часто обманюють продавців при отриманні завдатку на покупку квартири в Києві. Наприклад, деякі з них можуть «забути» повідомити про те, що договір про початковий внесок оформлюється в Україні так само, як і основний договір купівлі-продажу. Якщо він не завірений нотаріусом, то ніхто гроші продавцю житла не виплатить. Шахраї залишають їх у себе, а продавець змушений розбиратися з покупцями.

Якщо Ви вирішили: «Продам квартиру в Києві терміново», то не має значення, до якого ріелтора Ви звернетеся: приватного або державного. Головне - перевірити людину або компанію, якій Ви довіряєте продаж свого житла. Уникнути контакту з фіктивними ріелторами допоможе вивчення відгуків про обрану компанію і перевірка наявності у неї відповідної ліцензії. Це стане гарантією законності всіх проведених процедур.

Терміново продати квартиру: як зробити це самостійно?

Якщо Ви прийняли зважене рішення займатися продажем самостійно, то у Вас попереду кілька етапів. Для початку потрібно підготувати всі документи, зібрати всі форми і відшукати всі договори. Потенційні покупці дуже погано реагують на слово «терміново», і починають дуже ретельно все перевіряти, щоб в угоді не було підводних каменів. Для пошуку покупців Вам необхідно буде зареєструватися на всіх сайтах з продажу нерухомості та розмістити на них оголошення «терміново продам квартиру в Києві». Якщо Ви хочете здійснити операцію якомога швидше, то Вам необхідно щоб Ваше оголошення побачила максимальна кількість потенційних покупців. А далі чекаєте, поки знайдеться той самий заповітний покупець.

Сам по собі самостійний продаж квартири терміново - заняття, яке вимагає чимало часу і сил. Нижче розглянемо кожен з етапів реалізації нерухомості більш докладно.

Підготовка до продажу

Щоб терміновий продаж квартир відбувся, необхідно знати про характеристики нерухомості, а саме: її розташування, планування, житлову площу, інфраструктуру району, кількість і розмір кімнат.

Житло має бути чистим і акуратним, інакше мало хто в Києві погодиться його купити. Звичайно, робити капітальний ремонт перед продажем немає ніякого сенсу, однак косметичне оновлення все-таки буде потрібно. Воно допоможе справити потрібне враження на покупця.

Бачачи оголошення: «Продам квартиру в Києві терміново», зацікавлена ​​людина очікує, що, купивши її, зможе відразу ж переїхати в нове житло. Саме тому варто провести фарбування труб, змінити шпалери, усунути дефекти, які з'явилися під час проживання в квартирі попередніх власників. Це істотно збільшить попит на нерухомість.

Розрахунок ринкової вартості житла

Знання цінового рівня в конкретному місті України дозволить власнику нерухомості встановити справедливу вартість житла.

Терміновий продаж нерухомості здійснюється виходячи з планів її фактичного власника. Людина повинна знати, скільки грошей хоче отримати від її реалізації. Наприклад, Ви подумали: «Терміново продам квартиру, куплю нове житло і зроблю в ньому ремонт». У такому випадку варто якомога точніше прорахувати всі витрати. Краще виписати їх по пунктам на папері. Це дасть Вам більш чітку картину про бажану суму продажу.

В цілому, продаж квартири терміново може принести одну з трьох сум: мінімальну, середню та максимальну. Залежно від того, на якому ціновому рівні буде укладена угода, продавець отримає ту чи іншу суму на заплановані витрати.

Грамотне просування реклами про продаж

Улагодивши всі питання з оновленням житла і розрахувавши необхідну Вам суму, можна приступати до створення рекламного оголошення. Тут є маса варіантів: від всіляких онлайн «дошок оголошення» типу OLX і до соціальних мереж: Instagram, Вконтакті і т.д.

Терміновий продаж нерухомості можливий лише за умови правильно складеного рекламного оголошення. Ви повинні придумати лаконічний і досить ємний текст, адже ніхто не захоче читати цілі мемуари. Потенційному покупцеві важливо, щоб він зміг дізнатися про житло все, що потрібно, витративши мінімум часу.

Вкрай важливо зробити якомога більше фото квартири. Тут-то Вам і стане в нагоді зроблений раніше косметичний ремонт. Якісні знімки розкажуть про житло набагато більше, ніж текст оголошення.

Готову рекламу варто розмістити на максимально великій кількості ресурсів. Це помітно підвищить шанси на успіх при продажу.

Терміновий продаж нерухомості: що краще зробити?

Терміновий продаж нерухомості вимагає участі професіоналів. Агентства по терміновому продажу нерухомості допоможуть Вам оформити документи в максимально короткі терміни. Як правило, такі фінансові організації проводять оцінку нерухомості безкоштовно і пропонують великий відсоток від вартості. Угода відбувається протягом 2 днів, і Ви відразу одержуєте всю суму грошей. Вам не потрібно буде додатково оплачувати комісії ріелторів, платити за рекламу і здійснювати інші непотрібні витрати. Приватні фінансові організації можуть здійснювати викуп проблемної нерухомості, що економить власникам багато часу. Угода проходить швидко і конфіденційно, а Ви отримуєте всю суму готівкою. При необхідності угода може пройти в банку, і у Вас буде можливість відразу покласти всю суму на банківський рахунок.

Терміновий продаж будинків: чому варто співпрацювати з нами?

Компанія "UniGroup" є небанківською фінансовою установою, яка може стати Вашим провідником в питаннях продажу будинків. Наша компанія здійснить терміновий продаж Вашого будинку за рахунок власних коштів. Ми вигідно відрізняємося від конкурентів, тому що пропонуємо Вам до 85% від ринкової вартості будинку. При терміновому продажі будинку ми надаємо Вам оцінювача нерухомості безкоштовно. Наша компанія володіє великим капіталом, і ми проводимо операції на суму до 7 000 000 грн. Якщо у Вас є питання по терміновому продажу будинків звертайтеся до наших консультантів, і вони Вам допоможуть.

Матеріал підготувала:
UniGroup

Поширені запитання про Терміново продам квартиру в Києві

Наша компанія здійснить терміновий викуп Вашої нерухомості за рахунок власних коштів. Таким чином, Вам не доведеться довго шукати покупця.

Компанія пропонує Вам суму рівну 85% від ринкової вартості Вашої нерухомості. Для оформлення угоди зв'яжіться з нами зручним для Вас способом: зателефонувавши по телефону, написавши на електронну пошту, заповнивши форму на сайті.

Він отримує відсоток від угоди, а значить Вам доведеться переплачувати. При роботі з ріелтором все одно весь пакет документів для оформлення доведеться збирати самостійно. Жоден ріелтор не зможе гарантувати Вам терміновий продаж. Шахраї і аферисти, на жаль, існують і в рядах ріелторів.

Ми здійснюємо викуп нерухомості за рахунок коштів компанії і готові допомогти нашим клієнтам в терміновому порядку. Угода оформляється в максимально короткі терміни. Оцінка нерухомості проводиться безкоштовно. Ви відразу отримуєте всю суму в день оформлення угоди. Економія Вашого часу та нервів. Гарантія законності і конфіденційності угоди.

При терміновому продажі будинку та іншої нерухомості наша компанія готова провести операцію на суму до 7 000 000 грн.


Контакти