Головна
Блог
Стратегії інвестування в нерухомість в 2021 році

Стратегії інвестування в нерухомість в 2021 році

Зображення: Стратегії інвестування в нерухомість в 2021 році

Інвестиції в нерухомість в Україні - це перспектива довгострокового заробітку, яка, при використанні правильного підходу в певний момент може принести інвесторові серйозний пасивний дохід. На відміну від банківських депозитів, інвестиції в нерухомість мають ряд переваг:

 • Мінімальний ризик інфляції (втрати вартості);
 • Примножування коштів в геометричній прогресії;
 • Проста схема оформлення угод;
 • Великий вибір продуктів в ніші.

Стратегії інвестування в нерухомість не обмежуються лише схемою «покупка/продаж» з маржею, сьогодні для інвестора відкриваються ширші можливості, зокрема - вкладення в заставні кредити, які приносять на 300- 400% більше прибутку. Отже, давайте розглянемо, як правильно інвестувати в нерухомість в Україні, чи є ризики і як їх можна мінімізувати.

Чи можливі інвестиції в нерухомість з нуля?

Стати інвестором без гроша в кишені практично неможливо. Є варіант іпотеки, де Ви 10-15 років виплачуєте борг за ліквідну нерухомість в Києві (або іншому місті), а потім намагаєтеся продати її дорожче, але схема сумнівна, є ризик втрати коштів + ​​прибуток за такий період буде мізерним.

Інвестиції в нерухомість з нуля - це коли Ви маєте хоча б мінімальну суму коштів для купівлі житлової або комерційної нерухомості, або для інвестицій в кредитування, на сучасному етапі, можна говорити про 10 000 $ - для старту.

Маючи стартовий капітал, в Україні Ви можете отримувати від 0,5 до 4% прибутку на місяць в залежності від варіанту інвестицій, типу нерухомості, населеного пункту (наприклад, в Києві і обласних містах шанси вище).

Інвестування в нерухомість для чайників - покупка нерухомості, що будується

Купив, почекав, перепродав - проста схема інвестицій в нерухомість, яка перебуває на етапі будівництва. Забудовники залучають інвесторів, щоб реалізувати дорогий проект, а підсумковий прибуток залежить від розміру вкладень.

Приклад (всі розрахунки умовні):

 1. Ви вкладаєте 10 000 $ в будівництво багатоповерхівки;
 2. Забудовник обіцяє 15% прибутку на етапі реалізації квартир;
 3. Будівництво триває 1 рік;
 4. Виходить, що Ви заробили 1 500 $ за рік або 125 $ в місяць.

Навіть для мінімальних інвестицій - це непоганий прибуток. Але є й ризики, які не можна ігнорувати:

 • Поява проблем у забудовника на етапі будівництва;
 • Затримки по термінах здачі проекту;
 • Зниження ринкової вартості нерухомості з тих чи інших причин;;
 • Замороження будівництва - найгірший варіант.

Висновок: інвестиції в будівництво нерухомості можуть бути досить прибутковими, особливо, якщо Ви вкладаєте більшу суму, але ризикувати варто тільки якщо затримка або заморозка проекту не призведе до Вашого банкрутства.

Інвестиції в нерухомість для початківців - арендодавство

Простіші інвестиції в нерухомість для початківців - це покупка житлової або комерційної нерухомості з метою здачі в оренду.

Переваги методу:

 • Стабільний пасивний дохід (якщо нерухомість затребувана);
 • Є можливість продажу з націнкою;
 • Нерухомість залишається у Вашій власності.

Мінуси інвестування:

 • Ризик незатребуваності нерухомості;
 • Сезонність (для курортних і туристичних міст);
 • Невеликий щомісячний прибуток;
 • Тривалий термін окупності.

Як правильно інвестувати в нерухомість - вкладення в кредити під заставу

«UniGroup» пропонує інвестувати в нерухомість за допомогою нашої компанії. Наша система максимально проста, але дуже прибуткова, 100% наших інвесторів отримують дохід вже в перший місяць співпраці.

Як ми працюємо?

 • Ви вкладаєте від 10 000 $ в заставне кредитування;
 • Ми використовуємо Ваші кошти, щоб видавати позичальникам кредити під заставу їхнього майна;
 • Ви гарантовано отримаєте до 24% річних (для валюти) і 40% річних (для гривні).

Переваги інвестицій в заставне кредитування в «UniGroup»:

 • Працюємо за офіційним договором;
 • Щодня залучаємо до співпраці десятки позичальників по всій Україні;
 • Для інвестора немає ризику втрати коштів - при неплатоспроможності позичальника ми реалізуємо його нерухомість з мінімальною націнкою 20%;
 • Ваш прибуток на 30-40% Вище в порівнянні з банківським депозитом;
 • Ми забезпечуємо консультації та юридичну підтримку інвестора весь період співпраці.

Фінансова компанія «UniGroup» має філії по всій території України: Київ, Київська область, Житомир, Львів, Черкаси, Івано-Франківськ, Одеса, Чернігів, Дніпро, Полтава, Харків, Суми та Чернівці.

Хочете дізнатися, як правильно інвестувати в нерухомість, щоб отримувати стабільно високий прибуток? Отримайте безкоштовну консультацію нашого менеджера в телефонному режимі або в офісі «UniGroup».

Матеріал підготувала:
UniGroup

Поширені запитання про Стратегії інвестування в нерухомість в 2021 році

Варто звернути увагу на поточну ліквідність нерухомості на ринку, проаналізувати потенційне зростання вартості за рахунок поліпшення інфраструктури, економічної ситуації в країні, оцінити ризики інфляції і інші фактори.

Термін окупності можна розрахувати за простою схемою з урахуванням вартості нерухомості та розміру щомісячної оплати за оренду. Обов'язково передбачте додаткові витрати, періоди незатребуваності нерухомості та інше.

Інвестиції в комерційну нерухомість з метою здачі в оренду - прибутковий бізнес, але в довгостроковій перспективі. Варто розглядати кожен випадок вкладень індивідуально з урахуванням різних параметрів.

Ризики при відкритті депозитного вкладу та інвестицій в кредити «UniGroup» приблизно однакові. Відсоток неповернення позик у нас - 0, прострочень - до 5%, при цьому депозит піддається інфляції, є ризик банкрутства банку.

Інвестори «UniGroup» щорічно отримують 40% прибутку в гривні і 24% прибутку в іноземній валюті. Розмір прибутку також може залежати від суми інвестицій.


Контакти