Головна
Блог
Чи існує альтернатива відкриття кредитної лінії в банку?

Чи існує альтернатива відкриття кредитної лінії в банку?

Зображення: Чи існує альтернатива відкриття кредитної лінії в банку?

На поточний момент в Україні кредитні лінії є досить популярним типом кредитування юридичних осіб. Багато українських підприємців користуються цією послугою для розвитку свого бізнесу, найчастіше - великого. Однак, не дивлячись на зручність використання кредитної лінії, вона має ряд недоліків, особливо для малого бізнесу або підприємців-початківців. Наша компанія «UniGroup» пропонує відмінну альтернативу відкриття кредитної лінії в банку - це кредит під заставу нерухомості на суму до 15 млн гривень готівкою. Чому заставне кредитування в нашій компанії краще кредитної лінії банку? Розберемо всі нюанси більш докладно.

Що таке кредитні лінії і які вони бувають?

Кредитна лінія - це особливий вид кредитування, при якому клієнт отримує можливість багаторазово брати кошти в банку відповідно до встановленого ліміту і терміну кредитної лінії. Завдяки такому типу кредитування підприємець може погашати різні заборгованості, не вилучаючи кошти з обороту компанії, а банк отримує певний відсоток з кожного траншу.

Залежно від умов, зазначених у договорі, кредитні лінії бувають різних видів:

  • Відновлювана кредитна лінія - має на увазі неодноразові транші грошових коштів позичальникам в межах ліміту заборгованості і терміну кредитування. Погашення частини боргу за кредитною лінією в даному випадку збільшує ліміт заборгованості;
  • Невідновлювальна кредитна лінія - також передбачає транші грошових коштів клієнту відповідно до ліміту і встановленого терміну, проте часткове погашення кредитної лінії не збільшує ліміт заборгованості.

Дані види кредитних ліній мають свої переваги і недоліки. Виходячи з потреб клієнта і ряду інших чинників, банк може надавати ту чи іншу кредитну лінію. Існують також окремі випадки кредитних ліній, наприклад:

  • Рамкова кредитна лінія - підходить для сезонного бізнесу. Банк надає послугу кредитування тільки в певний часовий проміжок, наприклад, з травня по вересень;
  • Онкольна кредитна лінія - в даному випадку кредитний ліміт відновлюється відразу після погашення частини кредитної лінії;
  • Контокорентна кредитна лінія - особливий договір, коли банку надається доступ до рахунку клієнта, і кошти, які надходять на рахунок, погашають заборгованість по кредитній лінії в автоматичному порядку.

Недоліки кредитної лінії в банку

Здавалося б, кредитна лінія - це ідеальний варіант для будь-якого бізнесу, адже можна без зусиль користуватися великою сумою коштів в будь-який зручний час, проте у даного виду угоди з банком є ​​і зворотна сторона медалі:

  • Найчастіше, узгодити кредитну лінію з банком на гідних умовах можна тільки в тому випадку, коли всі фінансові процеси компанії підключені до системи банку. Тобто, коли банк досконально стежить за всіма процедурами, зарплатою співробітників, іншими матеріальними маніпуляціями організації;
  • Кредитний ліміт згідно з договором завжди динамічний і буде залежати від прибутку компанії. У разі зниження обороту, кредитний ліміт також буде зменшуватися. Це не завжди вигідно, особливо, коли необхідно вживати термінових заходів по відновленню альтернативних джерел прибутку;
  • Для відкриття кредитної лінії з великим лімітом банк може зажадати ваше підприємство в заставу;
  • Термін кредитування зазвичай не більше 1 року.

Що пропонує «UniGroup» як альтернативу кредитної лінії?

Наша компанія надає послугу заставного кредитування на найвигідніших умовах в Україні. Для власників бізнесу ми гарантуємо багаторазове схвалення заявок на кредит на підставі вже наявної інформації про клієнта.

У нас можна отримати кредит під заставу нерухомості (будинки, квартири, нежитлового приміщення, земельної ділянки) в Києві і Київській області або транспортного засобу з будь-яким регіоном реєстрації. Гроші видаються протягом декількох годин після запиту клієнта.

Всі умови кредитування нашої компанії ви можете знайти на головній сторінці сайту. Для розрахунку всіх нюансів позики можна скористатися нашим кредитним калькулятором. При виникненні будь-яких додаткових питань звертайтеся до наших фахівців в онлайн чат або по телефону. Кредит від «UniGroup» - це запорука успішного і довгострокового бізнесу.

Матеріал підготував:
UniGroup

Контакти