Головна
Блог
Терміновий викуп нерухомості

Терміновий викуп нерухомості

Зображення: Терміновий викуп нерухомості

У житті кожної людини може статися ситуація, в якій продаж житла є єдиним вірним рішенням проблем. У більшості випадків навіть із залученням досвідчених ріелторів процедура купівлі-продажу може зайняти більше місяця. А якщо продати квартиру потрібно терміново, то цей варіант Вам не підходить. Виходом із ситуації може стати терміновий викуп житла, який сьогодні пропонує компанія «UniGroup».

Терміновий викуп вашої нерухомості допоможе Вам швидко продати об'єкт і отримати гроші найближчим часом. Вам не доведеться виставляти десятки оголошень на «OLX» або інші дошки оголошень, відповідати на одні і ті ж питання сотні разів і показувати квартиру або інше майно кожному цікавому. Стандартно продаж нерухомості може затягнутися на кілька місяців, а іноді навіть на роки, в залежності від розташування, стану та інших характеристик нерухомості.

Також, якщо ваша квартира або будинок знаходяться в заставі у банку, то не кожен покупець буде готовий розглядати Ваш об'єкт для покупки: його може відлякати необхідність попереднього погашення великого кредиту з авансу. В цьому випадку послуга термінового викупу нерухомості від компанії «UniGroup» доведеться вам до речі - ми погасимо іпотеку і решту грошей передамо Вам.

Терміновий викуп квартири

Терміновий викуп квартири також може вам допомогти в разі, якщо у вас вже є прострочення по іпотеці і банк погрожує забрати вашу квартиру. В цьому випадку краще терміново продати квартиру за адекватною ціною, так як з заставного аукціону нерухомість піде за дуже низькою ціною.

Якщо ви хочете швидко продати квартиру або іншу нерухомість в Києві, то ви повинні бути готові до того, що терміновий викуп найчастіше можливий за ціною трохи нижче ринкової. Це пов'язано з тим, що нерухомість купується не для особистого використання, а для інвестування. Для перепродажу знадобиться як час, так і можуть бути витрати на ремонт, якщо, наприклад, квартира або будинок в поганому стані.

Проте, продаючи нерухомість нам, ви отримаєте до 90% від ринкової вартості об'єкта. Конкретна сума буде озвучена Вам після того, як експерт проведе оцінку Вашої нерухомості. Залежить вона від багатьох факторів, таких як розташування, вартість, ліквідність і інших.

Об'єкти для термінового викупу нерухомості

Ми розглядаємо такі об'єкти нерухомості для термінового викупу:

  • квартири;
  • кімнати;
  • приватні будинки;
  • земельні ділянки;
  • дачі;
  • гаражі;
  • комерційна нерухомість.

 

Також є послуга термінового викупу частини квартири в Києві, але такі заявки не завжди отримують схвалення.

Зателефонувавши за номерами телефонів, що вказані на сайті або залишивши заявку, ви вже через кілька годин будете знати приблизну вартість вашого об'єкта, а також суму, яку ми можемо Вам запропонувати за цю нерухомість. Консультації та оцінка абсолютно безкоштовні і ні до чого вас не зобов'язують.

Тривалий термін роботи на ринку нерухомості, новаторські проекти, але найголовніше - добрі відгуки наших клієнтів - гарантії наших можливостей. Компанія «UniGroup» забезпечує своїм клієнтам юридичну та фінансову безпеку в поєднанні з комфортністю, передбачуваністю і надійністю при проведенні операцій.

кредит под залог недвижимости

UniGroup

Контакти