Головна
Блог
Житловий кредит від А до Я

Житловий кредит від А до Я

Зображення: Житловий кредит від А до Я

Ринок кредитування в Україні зростає величезними темпами - тільки з кінця 2018 по літо 2019 року обсяг роздрібного кредитування виріс на 30-40%. Особливою популярністю стали користуватися кредити під заставу майна, адже саме такий спосіб кредитування дозволяє взяти досить велику позику на істотну покупку. Одним з найбільш поширених кредитів, на сьогодні, є саме житловий кредит, адже це єдиний спосіб купити власне житло середньостатистичному українцеві зі звичайною заробітною платою. Іпотечні кредити попитом користувалися завжди, адже відразу віддати як мінімум 20 тисяч доларів за покупку житла вдається далеко не кожному. Однак дуже важливо розуміти як же правильно взяти житло в кредит, яку програму вибрати і на що варто звернути увагу при виборі програми кредитування.

Давайте для початку розберемося, що ж дійсно означить іпотека - адже багато людей не до кінця розуміють як саме відбувається кредитування в іпотеку, хто якими правами володіє і за що платить позичальник. Отже, іпотека - це форма застави і дієвий інструмент для покупки власного житла, згідно з яким право володіння і користування належить позичальнику або якщо по-простому, позичальник стає власником житла, але при цьому його права обмежуються зобов'язаннями на користь кредитора. Зазвичай люди звикли, що під заставу йде тільки та квартира, яку Ви купуєте на гроші отримані в банку або фінансової компанії, але Ви можете закласти майно, яке вже у Вас є, щоб купити іншу нерухомість.

Чому ж іпотеки настільки популярні в Україні і в усьому світі? Іпотека - це єдиний і реальний спосіб купити житло без тривалого накопичення коштів. Звичайно є свої плюси і мінуси в іпотеці, але переваг явно більше. По-перше, купити квартиру в іпотеку ви можете навіть при невеликій сумі початкового внеску, по-друге, Ви завжди можете достроково погасити кредит і заощадити на відсотках, а по-третє, Ви можете вибирати як між первинним ринком так і між вторинною нерухомістю.

Отже, перейдемо до питання як же оформити іпотеку і що потрібно знати про умови? Найбільш популярними варіантами іпотечного кредитування є іпотека на купівлю житла на первинному і вторинному ринку нерухомості, іпотека під будівництво будинку, іпотека під купівлю земельної ділянки.

Сьогодні, безліч банків пропонують купу іпотечних програм, але всі вони дуже схожі між собою, адже всюди потрібна довідка про доходи, а іноді навіть і поручительство, вважається тільки офіційний дохід і звичайно ж потрібна хороша кредитна історія. Крім того, банки ставлять досить високий відсоток, тільки за 2018 рік середній відсоток по банківських програмами склав від 20,3 до 24%. Саме тому, перш ніж звертатися за іпотечним кредитуванням в банк - краще розглянути всі варіанти оформлення кредиту під заставу нерухомості. Одним з таких варіантів ми Вам пропонуємо умови компанії "UniGroup". Перевагою звернення в нашу фінансову компанію є те, що ми працюємо з будь-кредитною історією і нам не потрібна довідка про Ваші доходи, а також нам не потрібен початковий внесок на відміну від банків, в яких ця умова обов'язкова. Ми видаємо кредити на покупку нерухомості, єдиною і головним умовою, що б ця нерухомість була розташована в межах Київської області та Києва. У нас немає ніяких додаткових платежів або комісій - ви платите виключно 1,5% від суми боргу, які прописані в договорі. Ви можете погасити іпотечний кредит достроково без нарахування будь-яких санкцій, а також ми не прив'язуємо іпотечний позику до курсу валюти. І звичайно, ж гроші Ви отримуєте в день звернення - без будь-яких затримок і бюрократичних процедур. І це ще не всі переваги оформлення кредиту під заставу нерухомості саме в нашій компанії - ми кредитуємо до 10 років і видаємо до 80% від ринкової вартості заставленого майна.

А тепер, коли ми поговорили про дійсно лояльних умовах іпотечного кредитування, потрібно відповісти на питання - як же розрахувати суму житлового кредиту і самостійно оцінити свою платоспроможність. Спочатку нам потрібно вивчити і правильно підрахувати всі свої витрати і доходи, щоб реально розуміти якою сумою в місяць ми взагалі володіємо. Необхідно розрахувати всі статті в своєму щомісячному бюджеті включаючи витрати на їжу, проїзд, оплату комунальних або оренди житла, витрати на побутові покупки і розваги, витрати на навчання. Якщо у Вас раніше оформлені кредити або Ви робите якісь регулярні платежі на чиюсь користь, наприклад аліменти на дітей - обов'язково прораховують і ці статті витрат. А ще введіть такий пункт як форс-мажор, тобто якась сума витрат на не передбачуваних випадок. Пам'ятайте, що в ідеалі для Вашого комфортного життя, щомісячна сума погашення кредиту повинна становити не менше 50% Вашого місячного доходу.

Якщо ж Ви хочете купити житло в іпотеку, але не можете правильно прорахувати свої доходи або не до кінця розумієте умови кредитування або як взагалі оформити іпотеку - зв'язуйтеся в нами і менеджери компанії "UniGroup" завжди готові відповісти на всі Ваші запитання!

Матеріал підготував:
UniGroup

Контакти