Головна
Блог
Кредит на житло в Україні

Кредит на житло в Україні

Зображення: Кредит на житло в Україні

Останнім часом в Україні щорічно народжується близько 300-400 тис. дітей. А це означає, що в нашій країні є велика кількість молодих сімей, які потребують власне житло. Переважно, українська молодь прагне виїхати у великі міста. Наприклад, тільки в Києві, за офіційними даними, приріст населення становить 6 000 осіб щорічно (інформація взята з сайту Вікіпедія). У столиці для активних і амбітних молодих людей завжди є різноманітні вакансії.

Власне житло - мрія кожної молодої української родини. Але придбання житла може супроводжуватись безліччю труднощів, таких як брак коштів. Для цього і працює компанія «UniGroup». Наша компанія максимально полегшила процедуру отримання кредиту на житло. Одержати потрібну суму тепер можна за короткий термін під низький відсоток.

Чому варто брати кредит на житло в «UniGroup»

Компанія «UniGroup», як приватний позичальник, надає кращі умови кредитування своїм клієнтам. Переваги кредитної організації «UniGroup»:

  1. Відсутність бюрократії при отриманні грошових коштів. Процедура отримання кредиту на житло максимально спрощена, а оформлення документації займає всього 2 дні.
  2. Пакет документів, необхідний для подачі заявки на кредит, складається з паспорта громадянина України (або іншого документа, що посвідчує особу для іноземних громадян), ІПН і документів на нерухомість.
  3. Схвалення заявки відбувається без підтвердження прибутків. Співробітники компанії не вимагають довідку про доходи.
  4. Наявність негативної кредитної історії не являється підставою для відмови у позиці.
  5. «UniGroup» працює без прихованих комісій та платежів. Всі умови кредиту на житло чітко прописані в договорі і виконуються в повній мірі. Дострокове погашення без додаткових штрафів.
  6. Оцінювачі видають чесне заключення про вартість нерухомості. Кредитна організація «UniGroup» багато років працює на ринку нерухомості і цінує своєю репутацію. Кваліфіковані співробітники надають адекватну оцінку об'єкта застави згідно поточної ринкової ситуації.
  7. Ми не співпрацюємо з колекторами. Ми видаємо гроші для придбання житла і в разі прострочення платежів пропонуємо своїм позичальникам різні варіанти урегулювання ситуації. Ніхто не буде виселяти позичальника з його власності. Всі умови кредиту прописані в договорі і узгоджуються з позичальником перед підписанням.

У Києві велика кількість приватних кредиторів пропонують видати позику на житло. Але не всі готові чесно співпрацювати зі своїми позичальниками. Ми цінуємо кожного клієнта. Багато позичальників, звернувшись в нашу організацію один раз, рекомендують нас своїм друзям і родичам. Ми допомагаємо вирішувати фінансові проблеми всім киянам.

Умови кредиту на житло від компанії «UniGroup»

Умови кредитування в нашій компанії розроблені з урахуванням максимальної лояльності до позичальника. Процентна ставка по кредиту від 1,5% на місяць (від 18% в рік). Це найнижча процентна ставка по іпотечних кредитах в Україні.

Позичальник, після схвалення заявки, отримує до 80% від вартості застави. Компанія працює без першого внеску. Позичальник виплачує тільки відсотки по кредиту. Тіло кредиту можна виплатити в кінці терміну кредитування.

Період, на який позичальники можуть отримати гроші, становить до 10 років. Мінімальний термін кредитування - 1 місяць.

Вік позичальника повинен бути в діапазоні від 18 до 75 років. Наявність офіційного працевлаштування не обов'язкова.

Отримати будинок своєї мрії може кожен. Головна умова - житло має розташовуватись в 35 км зоні навколо Києва або в одному з великих міст Київської області.

Матеріал підготувала:
UniGroup

Контакти