Головна
Блог
Квартира в кредит

Квартира в кредит

Зображення: Квартира в кредит

Квартира в кредит - найдоступніший спосіб для українців придбати власне житло. Прийнявши рішення придбати нерухомість в розстрочку, власник майна отримає безліч переваг:

 1. Позичальник зможе користуватися власним житлом, а не орендованим.
 2. Всі ми постійно робимо ремонт і оновлюємо інтер'єр у нашій оселі. Якщо Ви будете поступово робити ремонт у власному житлі, то не будете витрачати гроші даремно.
 3. Кредит на квартиру можна отримати строком до 10 років. За цей період позичальник зможе заробити потрібну суму, незважаючи ні на що.
 4. Виплачуючи щомісячні платежі, позичальник погашає заборгованість і вкладає свій заробіток у власну нерухомість, а не віддає гроші орендодавцю чи витрачає на інші нагальні потреби, які не принесуть користі в довгостроковій перспективі.
 5. Отримавши в кредит додаткові кошти, можна придбати більш комфортабельну квартиру, з більшою площею або кращим плануванням. Навіть якщо Вам не потрібно так багато кімнат в теперішній час, Ви зможете здати їх в оренду і використовувати ці кошти на погашення боргу.

Квартира в кредит простий і доступний кожному спосіб швидко придбати власне житло. Давайте розглянемо, хто видає кредити на квартиру, і які пропонує умови.


Кредит на квартиру в банку

Банки України охоче видають кредити на квартиру жителям столиці і її околиць. У 2019 році в Києві проживає велика кількість переселенців, які вже втомилися задовольнятися найманим житлом і замислюються про облаштування власного гніздечка. Також не зменшується потік молодих і активних людей з усіх регіонів України, адже в столиці більше можливостей для розвитку.


«Приватбанк», один з найбільших банків України, видає гроші на таких умовах:

 • Обов'язковий перший внесок від 25% (не варто забувати, що це не просто сума, яку необхідно віддати банку при оформленні договору. На весь первинний внесок нарахують відсотки, які потрібно виплатити в перші місяці користування кредитом).
 • Сума кредиту до 2 млн. грн. (Цього достатньо для придбання житла в околицях Києва, або невеликої двушки ближче до центру).
 • Ставка по кредиту від 17,9% за рік при покупці житла на ринку первинної нерухомості, і від 20,9% при придбанні квартири на вторинному ринку. Власність в кредит можна отримати і за зменшеною ставкою, всього від 14,32% за рік. Але такий низький відсоток пропонується тільки на нерухомість, яка перебуває на балансі банку.
 • Крім виплати відсотків по кредиту, позичальник зобов'язаний щорічно купувати страховку в розмірі 1% від ціни нерухомості. Також виплачується разова комісія банку - 1%.

Що пропонує «Ощадбанк»:

 • Квартиру в кредит в «Ощадбанку» позичальник отримує без початкового внеску. Але сума кредиту не може перевищувати 70% від ринкової ціни нерухомості.
 • Відсоткова ставка по іпотечних кредитах від 20,49% річних.
 • Термін кредитування до 20-ти років.
 • Необхідно сплатити страхування нерухомості, особисте страхування, а також заплатити комісію банку в розмірі 1,5% від суми боргу.

Інші банки Києва також пропонують квартири в кредит, але умови у них схожі. Кредитування в будь-якому банку України в 2019 році передбачає покупку обов'язкового страхування. Також, більшість банків вимагають початковий внесок.


Квартира в розстрочку від забудовника

Забудовники Києва пропонують розстрочку, але чи варто на неї погоджуватися і кому вона вигідна? Скористатися цією послугою можливо тим, хто має стабільний високий дохід. Якщо у Вас вже є більша частина суми і протягом року Ви зможете знайти залишок, тоді буде вигідно співпрацювати із забудовником. Розстрочка від забудовника передбачає надзвичайно низький відсоток по кредиту, до 10% в рік. Але складність в тому, що більшість забудовників готові чекати не більше року, поки Ви знайдете залишок суми.

Забудовники пропонують квартири в розстрочку на період будівництва, а також ще на рік після введення будівлі в експлуатацію. Як правило, на більші поступки вони не йдуть.

Квартири в кредит від компанії «UniGroup»

Одну з найбільш вигідних пропозицій робить компанія «UniGroup». Співпрацюючи з «UniGroup», Ви зможете вибрати будь-яке житло на свій смак і отримати його на вигідних умовах:

 1. Позичальник отримує кошти на придбання будь-якої квартири в кредит, головна умова, вона повинна розташовуватися на території Києва та області, в Дніпрі або Харкові.
 2. Сума кредиту - до 80% від вартості застави. Початковий внесок відсутній.
 3. Виплати складуть 1,5% від суми боргу. За умовами договору, додаткові платежі відсутні.
 4. Термін кредитування - до 10 років.
 5. Дострокове погашення без штрафів і комісій.
 6. Сума боргу не залежить від курсу валют. Відсоткова ставка фіксована.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати від співробітників компанії «UniGroup». Наша компанія готова запропонувати вигідні умови позичальникам з поганою кредитною історією. Відповідь по заявкам ми надаємо через 15 хвилин після звернення в компанію. Оформлення документації займає кілька днів. Юридичний відділ компанії проводить перевірку всієї документації по об'єкту нерухомості, що додатково захищає Вас від недоброзичливого продавця. Співпрацювати з нами не тільки вигідно, але і безпечно.

Матеріал підготувала:
UniGroup

Контакти