Головна
Блог
Нова квартира без довідки про доходи

Нова квартира без довідки про доходи

Зображення: Нова квартира без довідки про доходи

На превеликий жаль, ринок працевлаштування України переповнений правовими проблемами і несправедливістю. Ситуація така, що зараз не захищені ні працівники, ні роботодавці. Однак, як показує практика, в основному страждають саме права та інтереси співробітників підприємств і організацій, а більшість трудових спорів  пов'язані з офіційним працевлаштуванням та нарахуванням заробітної плати. Будемо чесні, що сьогодні знайти офіційне працевлаштування, до того ж, з білою оплатою праці - дуже складне завдання. Однак, офіційна оплата праці та оформлення за КЗпПУ – не лише впливає на наявність стажу роботи та нарахування пенсійних виплат у майбутноьому, а на багато аспектів життя звичайного громадянина, елементарно на можливість взяти позику на житло.

Ні для кого не секрет, що однією з головних умов банків, та вже й багатьох фінансових організацій є стабільне джерело доходів, причому виключно офіційне. Це пов'язано з тим, що, грунтуючись на статистику Ваших доходів - майбутні кредитори приймають рішення чи є Ви платоспроможним позичальником. Однак, уявімо ситуацію, коли потенційний клієнт хоче оформити іпотечний кредит, але він офіційно не працевлаштований, хоча має основну роботу і досить високий рівень доходу, або ж офіційний його дохід становить всього лише мінімальну заробітну плату, замість допустимо реальних 20 тисяч гривень на місяць. Звісно, що, з огляду на вартість нерухомості і такий рівень доходу або зовсім його відсутність по офіційних каналах, банк відразу ж прийме рішення - в кредиті відмовлено. Як же бути в такому випадку і які є варіанти отримати іпотечний кредит для людей з сірою зарплатою.

Отже, для початку давайте з'ясуємо, що таке іпотечний кредит. Іпотека - це позика, згідно з якою, Ви берете в фінансовій установі гроші під відсоток, а в обмін надаєте гарантію у вигляді закладеного майна. Існують різні варіанти іпотеки - це може бути застава безпосередньо тієї нерухомості, яку Ви купуєте або ж застава вже існуючої нерухомості. Однак, вирішальним моментом є те, що нерухомість віддається під заставу. Це зовсім не позбавляє Вас прав на користування і розпорядження майном, просто таким чином на Вас накладаються певні зобов'язання.

Оскільки сума іпотечного кредиту досить велика - кожен потенційний позичальник повинен адекватно оцінювати свої фінансові можливості в плані погашення платежів. Однак, якщо реальна можливість оплачувати заборгованість є, а немає офіційного підтвердження - це не повинно стати причиною відмови в оформленні іпотеки.

Звичайно, якщо Ви саме в такій ситуації, про іпотеку в банку можете відразу забути, там однозначно Ви отримаєте відмову. Та й якщо, реально зробити аналіз умов іпотечних кредитів у банках - ставки там стартують від 20,5%, на відміну від ставки в нашій компанії, яка становить всього 1,5% в місяць, і 18% в рік.

Крім того, головною перевагою кредитування у нашій компанії є те, що ми зовсім не вимагаємо довідку про доходи і не вимагаємо офіційного працевлаштування, адже вважаємо, що право на іпотеку має кожен повнолітній громадянин нашої країни.

Ми пропонуємо найвигідніші умови іпотечного кредитування на ринку України і гарантуємо фіксовану ставку протягом всього терміну, який варіюється аж до 10 років. Також, ми не прив'язуємося до курсу валюти, що грунтовно убезпечить Вас від різкого стрибка долара чи євро.

Ми зацікавлені в тому, щоб наші клієнти залишалися задоволеними нашою співпрацею і дотримуємося всіх стандартів фінансової та правової безпеки, а також працюємо виключно у правовому полі. Тому, оформлюючи іпотечний кредит у нас, Ви можете бути впевнені в юридичній чистоті договору. Більш детально про оформлення іпотечного кредиту - розповімо Вам за вказаними контактами. Звертайтесь!

UniGroup

Контакти