Головна
Блог
Швидко Гроші

Швидко Гроші

Зображення: Швидко Гроші

Бувають ситуації, коли звертатися в банк за кредитом не має сенсу. Практично кожен знає причини таких ситуацій: погана кредитна історія, відсутність офіційного працевлаштування, невідповідний вік і інші критерії.

Альтернативою банкам є приватні кредитні організації. Приватні організації видають швидко гроші за пару годин.

Швидко гроші на карту

Швидко гроші на карту онлайн видають кредитні організації, які займаються мікропозиками. Суму понад 15 тис. грн. можна отримати тільки після особистого відвідування офісу кредитора.

Чому люди обирають швидко гроші на карту? Процедура отримання грошей проста. З документів потрібно тільки паспорт та ІПН (ідентифікаційний номер). Процес заповнення анкети займає не більше 30 хвилин. Кредити схвалюються за 15 хвилин.

На що варто звернути увагу? Швидко гроші видаються під високий відсоток. Процентна ставка по кредиту від 1,5 до 2,25% в день. Якщо порахувати кредитну ставку за місяць, переплата становить від 45% до 67%. Термін кредитування в мікропозиках не перевищує 30-и днів.

кредит під заставу нерухомості

Швидкі гроші в Києві

Швидкі гроші в Києві видає велика кількість організацій, але більшість з них не дає в борг більше 15 тис. грн. Організації, які видають мікропозики в Києві: «ШвидкоГроші», «Creditplus», «Євро Гроші», «Ccloan.ua», «Быстрозайм», «Быстроденьги» і ін.

Отримати суму більше 15 тис. грн. швидко не завжди вдається. Банки перед видачею кредиту перевіряють кредитора, що займає кілька днів, навіть при невеликій сумі.

Банки можуть схвалити суму до 50 тис. грн. за короткий період часу своїм зарплатним клієнтам. По суті, Ви даєте дозвіл банку щомісяця віднімати частину Вашої заробітної плати для погашення боргу.

Єдиною альтернативою для офіційно непрацюючих залишаються приватні інвестори. Термін видачі кредиту приватним інвестором не перевищує пари днів.

Швидко гроші від приватного інвестора

Швидко гроші від приватного інвестора в Києві видають під заставу майна. Під заставу побутової техніки та ювелірних цінностей видають швидкі гроші ломбарди.

Великі фінансові компанії, такі як «UniGroup», кредитують під заставу нерухомості або автомобіля. Приватні інвестори схвалюють кредити позичальникам з поганою кредитною історією.

Умови отримання швидких грошей в компанії «UniGroup»:

  • Процентна ставка від 1,5% в місяць під заставу нерухомості і від 3,5% в місяць під заставу автомобіля;
  • Термін кредитування до 10 років;
  • Сума кредиту практично не обмежена, але Вам видадуть до 80% від вартості застави;
  • У «UniGroup» кредити видаються без довідки про доходи;
  • Наявність судимості не є причиною відмови;
  • Позичальник повинен бути старше 18-ти років.

 

Компанія «UniGroup» видає кредити без фіктивних акцій. Щомісячний платіж складається тільки з процентної ставки по кредиту. Тіло кредиту погашається в кінці строку дії кредитного договору. Дострокове погашення кредиту в компанії «UniGroup» не обкладається штрафами. Швидкі гроші в Києві від компанії «Unigroup» можна отримати під заставу проблемної нерухомості.

Більше детальну інформацію можуть надати менеджери компанії.

Матеріал підготував:
UniGroup

Контакти