Головна
Блог
Як отримати вигідний кредит під заставу нерухомості в Ірпені?
Як отримати вигідний кредит під заставу нерухомості в Ірпені?

Як отримати вигідний кредит під заставу нерухомості в Ірпені?

Подати заявку
Подати заявку

Подати заявку

Кредитний калькулятор

Застава:
міс
Платіж в перший місяць: 1500 UAH
Платіж в останній місяць: 1500 UAH
Всього за 6 міс: 9000 UAH

Поширені запитання про Як отримати вигідний кредит під заставу нерухомості в Ірпені?

Компанія «UniGroup» видає позики людям, віком від 18 до 75 років. Отримати кредит може кожен, навіть люди з поганою кредитною історією.

Експертам компанії «UniGroup» потрібно не більше 10 хвилин. У більшості банків на це б пішло не менше кількох днів.

Клієнти можуть зробити це будь-яким зручним способом: відправити документи по електронній пошті, в месенджер або занести їх в офіс особисто.

Ні, оформляючи позику у нас, клієнт має право розпоряджатися грошима на свій розсуд. Чеки і квитанції про вчинені покупки надавати не потрібно.

Зображення: Як отримати вигідний кредит під заставу нерухомості в Ірпені?

Скрутне фінансове становище змушує тисячі українців все частіше звертатися за кредитами. Існують різні види позик, однак найвигіднішою більшість фінансових експертів вважають заставний кредит. Причому, якщо людина бажає отримати дійсно велику суму, то краще оформити позику під нерухомість.

Де краще взяти кредит під заставу квартири в Ірпені?

Банки поступово втрачають довіру українців і на те є ряд причин. Зіпсована репутація багатьох фінустанов, затягування з видачею позик і, що найголовніше, необхідність в бездоганній кредитній історії, оформлення довідки про доходи і додаткові платежі - все це змушує жителів Ірпеня задуматися: а чи варто брати позику в банку?

Сьогодні взяти кредит під заставу квартири без звернення до банку може абсолютно кожен. Все що для цього потрібно - звернутися в компанію «UniGroup». Тут можна оформити позику під заставу нерухомості на вигідних і абсолютно прозорих умовах. Компанії «UniGroup» довіряють тисячі українців, адже її репутація на фінансовому ринку бездоганна.

Оформити кредит під заставу нерухомості в «UniGroup» може абсолютно будь-який житель Ірпеня. Для цього не потрібно мати ідеальну кредитну історію або надавати довідку про доходи. Досить просто відправити онлайн-заявку або звернутися в офіс компанії, після чого експерти нададуть відповіді на всі поставлені запитання.

Кредит під заставу квартири в «UniGroup» - це дуже вигідно. Клієнт компанії може розраховувати на:

 • тривалі терміни погашення – отриманий кредит готівкою під заставу нерухомості позичальники можуть повертати протягом 10 років;
 • мінімальну ставку - всього 1,5% на місяць
 • значну суму - жителям Ірпеня «UniGroup» готова надати до 50 000 00 грн;
 • чесну вигоду - клієнти компанії отримують до 90% від ринкової вартості житла.
 • займ в будь-якій валюті - кредит під заставу квартири може бути виданий в гривнях, доларах або євро.

Приємний бонус від «UniGroup» - кожен, хто вирішить закласти нерухомість саме у нас, отримає 100 л палива в подарунок.

Фахівці компанії працюють дуже швидко. Клієнту не доведеться чекати позики тижнями, гроші під заставу квартири житель Ірпеня отримає через кілька годин після подачі заявки.

Компанія «UniGroup» економить не тільки час, а й гроші позичальників. Адже клієнтові, що оформляє кредит під нерухомість, не потрібно вносити одноразові платежі, оплачувати послуги юристів і оцінювачів. Всі ці витрати «UniGroup» бере на себе.

Чому «UniGroup» - найкраща на ринку кредитування?

Необхідність в грошах може виникнути в будь-який момент і тоді багато українців готові на багато що, аби отримати кредит. На жаль, вони часто погоджуються на невигідні умови і оплачують безліч додаткових послуг.

Компанія «UniGroup» працює абсолютно чесно і відкрито, завдяки чому кредит під заставу нерухомості не завдасть жителю Ірпеня будь-яких проблем. У договорах відсутні приховані пункти про додаткові платежі або штрафи. На відміну від інших кредиторів, компанія «UniGroup" не накладає санкції, якщо позика під заставу квартири буде погашена достроково.

Компанія «UniGroup» довіряє своїм клієнтам, тому людина, яка отримала гроші під заставу нерухомості, залишає оригінали документів у себе. Більш того, жителі Ірпеня вправі розпоряджатися квартирою так, як забажають - жити в ній або здавати орендарям. Заборона накладається тільки на продаж або дарування заставного майна.

Брати кредит під заставу нерухомості в «UniGroup» дуже зручно. Подати експрес-заявку на оформлення житель Ірпеня може прямо зі свого будинку. Для цього достатньо відвідати сайт компанії і заповнити всі обов'язкові поля в анкеті позичальника.

Щоб отримати кредит під заставу нерухомості, клієнтові не потрібно витрачати час на збір переліку документів. Достатньо надати експерту «UniGroup» свій паспорт, ІПН і свідоцтво про право власності на житло.

Компанія «UniGroup» робить все, щоб полегшити життя своїм клієнтам. Вона надає кредит під заставу будинку або квартири без страховок і передоплат. Кожен з платежів обговорюється ще до моменту підписання договору.

UniGroup

Акція

Тільки до 30.11.2022
До завершення акції:

Спецпропозиція для кожного нашого клієнта

 • Безкоштовна оцінка об'єкта застави
 • Безкоштовний трансфер після підписання договору
 • 100 л. палива в подарунок кожному клієнту*
  * При оформленні кредиту від 20 000$
 • Безкоштовна юридична підтримка протягом усього терміну кредитування
 • Кожен клієнт отримує сертифікат на безкоштовне оформлення при повторному укладенні договору

Контакти